دیزنی+ دیگر ارائه می دهد یک دوره آزمایشی رایگان

Chesnot via Getty Images دیزنی+ کشیده است پلاگین در ارتقاء و اجازه می دهد کاربران جدید یک هفت

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399
PARIS, FRANCE - NOVEMBER 08: In this photo illustration, the Disney + logo is displayed on the screen of a television on November 08, 2019 in Paris, France. The Walt Disney Company will launch its streaming service (Svod) Disney plus in the United States on November 12, 2019, for Europe, it will be necessary to wait until the beginning of the year 2020. (Photo by Chesnot/Getty Images)
Chesnot via Getty Images

دیزنی+ کشیده است پلاگین در ارتقاء و اجازه می دهد کاربران جدید یک هفته آزمایشی رایگان از خدمات جریان. توسعه می آید هفته پیش از megahit موسیقی همیلتون's July 3rd, اولین بازی بر روی پلت فرم.

"خدمات در یک قیمت جذاب-به-ارزش گزاره است که ما معتقدیم ارائه قانع کننده سرگرمی ارائه خود را در" دیزنی سخنگوی گفت CNET. این پیشنهاد محاکمه آزاد به پایان رسید مدتی این هفته است. اما دیزنی+ متوقف شده بود تبلیغات دادگاه هفته پیش با توجه به CNET.

هر دو Netflix و آمازون نخست پیشنهاد کاربران برای اولین بار یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان. این سخت است برای گفتن آنچه در اثر فقدان یک دوره آزمایشی رایگان خواهد شد که در دیزنی+ اشتراک می کند -- Hamilton یا کودک Yoda به اندازه کافی درخواست تجدید نظر به موارد فوق از یک محاکمه رایگان به ارزش آن ؟ تا کنون جواب به نظر می رسد بله. سرویس جریان مشبک بیش از 50 میلیون مشترک در آن پنج ماه.

دیزنی+ است $6.99 در هر ماه و یا $69.99 در هر سال است.

در این مقاله: جریان دیزنی, دیزنی به علاوه thebuyersguide, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن