Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از انتخابات دخالت حسابرسی می یابد

Facebook تصمیم به واقعیت-بررسی سیاسی پست های خود را ترک کرده است پلت فرم در معرض سوء استفاده توسط سیاستمدارا

توسط DOSTEMANSALAM در 18 تیر 1399

Facebook تصمیم به واقعیت-بررسی سیاسی پست های خود را ترک کرده است پلت فرم در معرض سوء استفاده توسط سیاستمداران به تداخل با رای گیری نتیجه دو سال حسابرسی این شرکت سیاست ها و شیوه های حقوق مدنی متخصص Laura W. مورفی و مگان Cacace.

100-صفحه ارزيابی می گوید Facebook بارها و بارها در تضاد خاص خود را دارد سیاست — را قادر می سازد بازیگران مخرب به سوء استفاده از پلت فرم خود را برای گسترش نفرت و تبعیض و بیشتر. این بررسی می افزاید که این شبکه اجتماعی مدیران در موارد متعدد شکست خورده به حساب حقوق مدنی استاندارد و مغایر با آن سیاست های خود را به نام آزادی بیان.

"بسیاری از حقوق مدنی جامعه تبدیل شده اند مأیوس و نا امید و عصبانی پس از سال نامزدی که در آن آنها التماس این شرکت به انجام بیشتر برای پیشبرد برابری و مبارزه با تبعیض در حالی که همچنین حفاظت از آزادی بیان" نوشت: نویسندگان.

این گزارش استدلال می کند که Facebook را "رویکرد به حقوق مدنی باقی مانده است بیش از حد واکنش و تکه تکه" و این که این شرکت اغلب طول می کشد بیش از حد طولانی برای رسیدن به یک نتیجه در زمان آسیب قابل توجهی انجام شده است.

Facebook امتناع به عمل در برابر پست های اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که بسیاری از رقبا از جمله توییتر در زمان پایین — نویسندگان گزارش معتقدند یک "فوق العاده ای شکست برای همه سیاست هایی است که تلاش برای ممنوعیت رای دهندگان سرکوب کنند."

"Facebook ساخته شده است که سیاست و اجرای گزینه های که ما را ترک انتخابات در معرض دخالت رئیس جمهور و دیگران که به دنبال استفاده از اطلاعات غلط به ایجاد سردرگمی و سرکوب رای گیری گفت:" نویسندگان.

این گزارش در ادامه به نشان می دهد که Facebook را ایستاده بر آزادی بیان باید برای همه به طور مساوی. "زمانی که به این معنی است که سیاستمداران قدرتمند را مجبور به رعایت قوانین همان است که هر کس دیگری می کند یک سلسله از گفتار ایجاد شده است که امتیازات خاص و صدای بیش از قدرتمند کمتر صدای."

شریل سندبرگ در یک پست وبلاگ گفت که در حالی که Facebook نخواهد شد "هر تغییر آنها برای تماس" آن را آغاز کرده است قرار دادن به عمل برخی از پیشنهادات. یکی از راه های Facebook است که پرداختن به این نگرانی ها این است که با آوردن پردازنده یک رهبر جنبش حقوق مدنی "که ادامه خواهد داد به فشار [آنها را] در مورد این مسائل داخلی است."

"این ممیزی شده است تجزیه و تحلیل عمیق از ما چگونه می تواند به تقویت و پیشبرد حقوق مدنی در هر سطح از شرکت ما — اما آن است که از آغاز سفر نه پایان. چه تبدیل شده است به طور فزاینده ای روشن است که ما یک راه طولانی برای رفتن," او اضافه شده است.

این گزارش می آید یک روز پس از فعال سازمان در پشت یک تبلیغ گسترده تحریم Facebook گفت: روندهای دیجیتال آنها باور نمی کنم مدیر عامل مارک زوکربرگ است که ارتکاب به مقابله با نفرت محتوا پس از ملاقات با او و دیگر Facebook مدیران روز سه شنبه — با یک تماس آن را "روابط عمومی ورزش است."

"این #StopHateForProfit مبارزات انتخاباتی برنده و پشتیبانی در سراسر جهان به دلیل این موضوع این است که جهانی: Facebook کمک به تحریک یک نسل کشی در میانمار – و ما به تازگی شنیده می شود و نگرانی ها در مورد نفرت مرگبار بودن سوخت در هند از طریق Facebook محصولات" ریچارد ویلسون, مدیر توقف کمک های مالی نفرت. گفت: روندهای دیجیتال. "تا زمانی که شرکت های قوی مراحل برای جلوگیری از پلت فرم خود را استفاده می شود به دامن زدن به خشونت های بسیاری را به شک و تردید بیان شده توسط این سازمان از جلسه امروز."

ویراستاران' توصیه هایis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن