Facebook آتش سوزی کارمند که انتقاد همکاران BLM پاسخ اعتراض انفعال در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

عکس: جاش Peter Bradley (گتی ایماژ)ظاهرا در نظر گرفتن یک صفحه از آمازون کتاب چگونه به فکر شغل کارکنان که صدای

توسط DOSTEMANSALAM در 25 خرداد 1399
Illustration for article titled Facebook Fires Employee Who Criticized Coworkers BLM Response, Protested Inaction on Trump Post
عکس: جاش Peter Bradley (گتی ایماژ)

ظاهرا در نظر گرفتن یک صفحه از آمازون کتاب چگونه به فکر شغل کارکنان که صدای نگاراین هفته Facebook کنسرو یک مهندس که آشکارا به انتقاد از رسانه های اجتماعی غول milquetoast پاسخ به مداوم Black Lives Matter تظاهرات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا آنلاین فصاحت و بلاغت است.

تبلیغات

براندون Dail یک رابط کاربر مهندس کار در Facebook به دفتر سیاتل ارسال شده در خود را در حال حاضر-خصوصی توییتر که او از کار اخراج شد و پس از کشیدن یک همکار که در حال حاضر به اضافه کردن یک بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش منبع باز سند او از انتشار گزارش رویترز. Dail ارسال یک صدای جیر جیر در ژوئن 2 انتقاد خود را همکار و نوشتن که "عمدا ساخت یک بیانیه سیاسی است که در حال حاضر."

روز جمعه Dail ارسال شده در توییتر که او اخراج شده است به دلیل زودتر خود را صدای جیر جیر.

تبلیغات

"امروز آخرین روز من در Facebook," او نوشتو توضیح داد که او "اجازه دهید به تماس یک کارمند انفعال در اینجا در توییتر. من ایستاده آنچه به من گفت. آنها نمی به من این شانس را ترک کنید."

یک Facebook سخنگوی تایید شده به مهر که Dail را توضیح دقیق بود اما کاهش یافته است به نظر بیشتر است. قبلا این شرکت گفت: کارکنان رایگان برای پیوستن به این اعتصاب بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.

در یک پیگیری توییتر موضوع در جمعه Dail اذعان کرد که تماس خود را-از پست "نقض Facebook را احترام در محل کار سیاست" اما افزود که او ایستاده بود با بیانیه های قبلی.

"من ادعا نمی من به ناحق فسخ," او گفت:. "من تغذیه با Facebook آسیب آن را انجام می دهند و سکوت کسانی که همدست (از جمله خودم.)"

تبلیغات

Dail نیز در میان ده ها تن از کارکنان که در صحنه مجازی اعتصاب در سرپیچی از مارک زوکربرگ مدیر عامل تصمیم به نگه دارید تا یک آتش زا Facebook پست رییس جمهوری در مورد ادامه تظاهرات. در حال حاضر بدنام پست رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کردند تظاهرکنندگان به عنوان "اراذل و اوباش" و تشویق پرسنل نظامی را کنترل کرد و گفت که "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

پست شده است پرچم با یک برچسب برای "ستایش خشونت" در توییتر اما Facebook گرفته یک بحث عملی کردن رویکرد ظاهری سرپیچی از آن ToS و زوکربرگ خود شهادت به کنگره در مورد پلت فرم را اعتدال سیاست. در حالی که زوکربرگ محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه به عنوان "تفرقه و التهابی شعارهای" او استدلال کرد که آن را نقض نمی کند Facebook سیاست در برابر تحریک به خشونت به دلیل تهدید قریب الوقوع نظامی پاسخ این است که یک ماده از منافع عمومی.

تبلیغات

این شرکت آشکار تمایل به برگزاری سیاستمداران به استانداردهای مشابه آن کاربران دیگر به طور گسترده انتقاد داخلی و اختلاف. بیش از 100 Facebook مدیران و دانشمندان بودجه توسط مدیر عامل چان زوکربرگ ابتکار نامه فرستاده شده اند در هفته های اخیر خواستار Facebook را مزخرف.

تبلیغات

با توجه به پست در Facebook داخلی هیئت مدیره پیام به دست آمده توسط واشنگتن پست وبسیاری از کارکنان پشتیبانی افزایش اعتدال اقدامات و سوال که آیا Facebook عدم اقدام شد و یک نشانه آن است که در برخی از مرتب کردن بر اساس از "سوء استفاده از رابطه" با رئیس جمهور.

مانند بسیاری از همکاران خود را, Dail آشکارا انتقاد Facebook را انفعال در توییتر

"نا امید که دوباره من نیاز به تماس با این: trump's تجلیل از خشونت در Facebook منزجر کننده است و آن را کاملا باید پرچم و یا حذف شده از سیستم عامل های ما. من مطلقا مخالف با هر گونه سیاست می کند که در غیر این صورت."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب