Facebook و توییتر حذف مغلوب ساختن پیشی جستن Doctored ‘جعلی اخبار تصویری پس از کپی رایت شکایت


Illustration for article titled Facebook and Twitter Remove Trumps Doctored Fake News Video After Copyright Complaint

جای تعجب نیست معلوم می شود پدر و مادر نیست بیش از حد مشتاق در کودکان نوپا بودن شرکت تصمیم گرفتند برای ریاست جمهوری تبلیغات.

تبلیغات

روز جمعه Facebook و توییتر حذف doctored تصویری به تازگی نوشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از فیلم اصلی حقوق صاحبان تسلیم کپی رایت شکایت با توجه به گزارش سی ان ان. این در حال حاضر حذف شده و تصویری , ویژه, یک, کلیپ, که ویروسی رفت و در سال گذشته دو کودکان نوپا یکی سیاه و یکی سفید در حال اجرا را در آغوش یکدیگر در یک واقعا سالم و بی خطر لحظه.

به عنوان بخشی از یک گمراه کننده ویرایش های تصویری دستکاری باعث می شود آن را به نظر می رسد به عنوان اگر کودک سیاه شد در حال اجرا به دور از کودک به همراه جعلی سی ان ان chyron که بار خوانده شده “وحشت زده todler [sic] اجرا می شود از نژادپرست کودک.” این دستکاری فیلم است که به دنبال اصلی تغییر نیافته کلیپ همراه با یک هشدار افشاگری “خبر جعلی” را به عنوان کشور دشمن. آن را به پایان می رسد با اعتباری به @CarpeDonktum یک خالق که به طور منظم باعث می شود الگوهای رفتاری و طنز ویدئوها در حمایت از رئیس جمهور است.

تبلیغات

در مورد آن نیست نکته آشکار در حال حاضر این فیلم در تلاش بود در غوطه دادن در سی ان ان است که دلالت بر روی خروجی قرار داده منفی چرخش در داستان درآن نیست). رئیس جمهور بارها تمسخر سی ان ان به عنوان خبر جعلی همراه با تعداد بی شماری از رسانه های دیگر است که صادقانه در گزارش خود عجیب و غریب کاخ سفید تصدی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

هر چند نمی کند لطفا از من بپرسید که چگونه با استفاده از دستکاری رسانه ها قرار بود به یک نقطه مورد ظاهرا فریبکارانه پوشش خبری. یا طنز واقعا رفت و بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سر و یا به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر مشکوک او به سادگی نمی دهد در مورد آنچه که او نوشته های این روز است.

منتقدان همچنین اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته اصلی کلیپ در آستانه Juneteenthقدیمی ترین در سراسر کشور جشن تعطیلات از زمانی که برده داری به پایان رسید در ایالات متحده به طوری که شما می توانید اضافه کردن یک دوز سالم از نژاد-طعمه به این در حال حاضر مواج سطل زباله آتش.

تبلیغات

قبل از آن پایین گرفته شده است, این ویدئو تا به حال بیش از 4 میلیون بازدید در Facebook و بیش از 20 میلیون بازدید در توییتر, هر سی ان ان. در روز پنج شنبه توییتر سیلی آن را با “دستکاری رسانه ها” هشدار به عنوان بخشی از پلت فرم را افزایش سرکوب جمهور را بی اساس و به طور بالقوه خطرناک ادعای آنلاین. این پلت فرم را قبلا اعمال این هشدار را به چند deepfake ویدئوها.

Jukin رسانه های یک شرکت است که نشان دهنده پدر و مادر که خود تصویری از صدور DMCA takedown notice به هر دو Facebook و توییتر بیش از دستکاری فیلم. در بیانیه ای ارسال شده به توییتراین شرکت گفت: “نه تصویری و نه صاحب Jukin رسانه ها به رئیس جمهور اجازه ارسال و پس از بررسی ما ما معتقدیم که استفاده غیر مجاز از مطالب یک مثال روشن از نقض قوانین حق تکثیر بدون مدرک معتبر استفاده منصفانه یا دیگر دفاع است.”

تبلیغات

“به طور جداگانه در راه ما حمایت و یا چشم پوشی دستکاری ویدیو و یا پیامی را منتقل” بیانیه ادامه می دهد.

تبلیغات

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany ضمنی که رئیس جمهور به این ویدیو جعلی به عنوان یک شوخی است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور بود از ساختن یک طنز نقطه بود که بسیار خنده دار اگر شما بروید و در واقع سازمان دیده بان ویدیو” او گفت:, و اضافه کرد که او به طور خاص خواستار CNN و چگونه خروجی “است به طور منظم گرفته او را از بین ببرند.”

تبلیغات

در حال حاضر که توضیح شما اما من گوش کردن: شاید به جای ارسال مرطوب و سرد الگوهای رفتاری در توییتر رهبر جهان آزاد می تواند فقط, من نمی دانم, ورود به سیستم خاموش ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im