تجربی Coronavirus واکسن یافت امن در انگلستان محاکمه انسان


A sign outside the AstraZeneca factory in Liverpool, England. The company has pledged to mass-produce and sell doses of the vaccine developed by researchers from Oxford University, should it prove effective in preventing covid-19.

نشانه ای خارج از AstraZeneca کارخانه در لیورپول, انگلستان. این شرکت متعهد به تولید انبوه و فروش دوز واکسن توسعه یافته توسط محققان از دانشگاه آکسفورد باید آن را اثبات موثر در جلوگیری از covid-19.
عکس: پل الیس (گتی ایماژ)

یک مطالعه از انگلستان است که از آخرین به ارائه برخی از اوایل امیدوارم موثر واکسن در برابر کروناویروس که باعث covid-19. امروز قبل از دانشگاه آکسفورد محققان نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای از اوایل فاز کارآزمایی بالینی واکسن خود را نامزد. این واکسن به نظر می رسد با خیال راحت تحمل در افراد سالم آن را نیز به نظر می رسید برای ایجاد یک پاسخ ایمنی قوی در داوطلبان هر چند هنوز هم بیش از حد به زودی به می دانم که آیا این پاسخ منجر خواهد شد حفاظتی ایمنی.

تبلیغات

این مطالعه نتایج منتشر شده در مجله لانست در دوشنبه. این یک ترکیب فاز I/II تصادفی دو سو کور و کنترل شده آزمایشی شامل بیش از 1000 داوطلب سالم بین سنین 18 و 55. مردم دریافت یک شات در بازو یا واقعی نامزد و یا یک کنترل (یک واکسن برای meningococcal بیماری) و سپس تحت نظر قرار گرفتند و به مدت 28 روز. یک گروه کوچک از 10 انتخاب شده بودند برای دریافت یک دوز دوم واکسن 28 روز بعد برای تست چگونه یک تقویت کننده ضربه ممکن است بر ایمنی و پاسخ ایمنی. در دو مطالعه سایت مردم نیز با توجه به خفیف مسکن درد از استامينوفن پست-شات برای تست اینکه آیا این دارو کمک خواهد کرد که کاهش هر گونه بالقوه عوارض جانبی واکسن.

همه در همه, پیدا مطالعه هیچ عوارض جانبی جدی گزارش شده در افرادی که دریافت واکسن. وجود دارد بیشتر رایج خفیف به متوسط عوارض جانبی در گروه تجربی. مثلا 67 درصد از افراد با تجربه درد در محل تزریق در مقایسه با 38 درصد از گروه کنترل است. دیگر علائم رایج این بیماری شامل تب و لرز و سردرد هر چند خود را بروز معمولا پایین تر در افرادی که هم در زمان استامينوفن.

تبلیغات

فاز I و II آزمایشات طراحی شده در درجه اول برای تست ایمنی تجربی درمان یا واکسن در افراد است. بنابراین نتایج فوق مهم و مربوطه. این محاکمات همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پین کردن یک درمان مناسب دوز. که گفت: نویسندگان را جمع آوری داده ها در برخی از افراد واکنش سیستم ایمنی بدن به کوروناویروس.

در بسیاری مشاهده شده مردم وجود دارد قابل توجه سطح خنثی سازی آنتی بادی—آنتی بادی به فکر بود مهم برای جلوگیری از عفونت مجدد—T و سلول های خاص به کروناویروس که باعث covid-19. این پاسخ شد, قوی ترین و در حال حاضر در تمام افرادی که دریافت کننده دوز.

“این نتایج را همراه با القای هر دو همورال [آنتی بادی] و پاسخ ايمنی سلولی پشتیبانی در مقیاس بزرگ بررسی این نامزد واکسن” در حال انجام فاز 3 مطالعات نویسندگان نوشت: در لانست.

آکسفورد واکسن است که در حال توسعه با همکاری شرکت دارویی AstraZeneca با استفاده از یک ویروس است که به طور معمول آلوده شامپانزه ها (اصلاح شده بودند که تکثیر) به ارائه یک سنبله پروتئین از coronavirus. سنبله پروتئین است چه coronavirus با استفاده از به دست آوردن ورود به سلول پس از ضربه را به سیستم ایمنی بدن ما یک آشنایی با این خاص coronavirus واقع بدون نیاز به مبارزه با یک عفونت تمام عیار. این پیش نمایش است و سپس قرار است به القاء پاسخ های محافظ در برابر این ویروس که باید آماده سیستم ایمنی بدن برای معامله واقعی است. آن را به حال شده است قبل تست شده در rhesus میمون میمون با همین نتایج امیدوار کننده.

تبلیغات

به عنوان تشویق به این مطالعه آن است که هنوز هم تنها یک اولیه دادگاه مربوط به یک گروه نسبتا کوچک از مردم است. آزمون واقعی خواهد آمد از این مقدار بزرگتر فاز سوم آزمایش اثر بخشی که در حال حاضر در جریان است برای آکسفورد واکسن و دیگران; این آزمایشات شامل هزاران نفر از داوطلبان.

به گفته نیویورک تایمز واکسن تحقیقات ردیابوجود دارد سه دیگر واکسن نامزدها در مرحله سوم فرایند در کنار آکسفورد نسخه. در مجموع بیش از وجود دارد 135 تجربی واکسن در توسعه و بیش از 30 رسیده اند که آزمایش های انسانی. یک واکسن تهیه شده توسط محققان در چین تایید شده توسط دولت برای سربازان چینی در یک ظرفیت محدود هر چند هنوز جزئیات مشخص نیست در مورد دامنه برنامه.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im