همه چیز یوبی سافت امروز اعلام کرد که در طول آن نه E3 رویداد

تصویر: یوبی سافتامروز یوبی سافت میزبانی آن نیست-E3 رویداد "یوبی سافت رو به جلو است." هر چند این رویداد ظاهرا د

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
Illustration for article titled Everything Ubisoft Announced Today During Its Not-E3 Event
تصویر: یوبی سافت

امروز یوبی سافت میزبانی آن نیست-E3 رویداد "یوبی سافت رو به جلو است." هر چند این رویداد ظاهرا در مورد بازی ها آن را غیر ممکن بود به چشم پوشی از تحولات اخیر در اطراف ناشر فرانسوی.

تبلیغات

شب گذشته سه بالا مشخصات ارقام—سرژ Hascoët Ubisoft ارشد خلاق افسر; Cécile کورنت جهانی سر منابع انسانی; و Yannis Mallat رئیس یوبی سافت کانادا—رفتگان این شرکت در پی گسترده اتهامات سوء رفتار جنسی چیزی Kotaku قبلا گزارش شده در. قبل از آن در ژوئن 24, Ashraf Ismail استعفا پست خود به عنوان مدیر خلاق Assassin's Creed Valhalla, با استناد به "مسائل شخصی است."

یوبی سافت کاهش یافته است به آدرس هر یک از این امروز در یک ساعته جریان. قبل از به نمایش گذاشتن این شرکت ارسال شده یک بیانیه به توییتر است که جزئیات در بخش "از آنجا که همه از محتوا شده و از قبل ضبط شده, ما می خواهیم به رسمیت شناختن است که مسائل ما در حال حاضر با خرید و فروش نمی توان به طور مستقیم در نشان می دهد." (اتهام سوء رفتار جنسی شده اند علنا مورد بحث برای نزدیک به یک ماه است.)

تبلیغات

و در عین حال نشان می دهد در رفت. در اینجا همه چیز یوبی سافت اعلام کرد.

یوبی سافت به جلو گرم با یک پیش از پیش نشان می دهد.

کسانی که آن را از دست رفته از دست رفته 30 دقیقه از کارکنان یوبی سافت بازی Trackmania. یوبی سافت همچنین فلفلی جریان با Uplay کد برای متحرک بازی ها از جمله Assassin's Creed اودیسه و بخش 2.

قبل از نشان می دهد, برجسته, برخی از اخبار در مورد در حال حاضر و در حال حاضر اعلام کرد بازی.

ما دیگر نگاه کنجکاو سفر 2. یوبی سافت توسعه دهندگان روشن همکاری خود را با اسطوره ای تلاشاپل تلویزیون+'s توسعه بازی نشان می دهد بازیگران Rob McElhenney (it's Always Sunny In Philadelphia). خدمه 2 گرفتن برخی از '80s در با مضمون غرور موارد. چند دقیقه اختصاص داده شد به نشان دادن اردک لاستیک در بخش 2.

تبلیغات

ما همچنین مختصری پیش نمایش بسیار زیبا Spiritfarerیک "دنج مدیریت بازی در مورد در حال مرگ است." آن را بعد از این سال. محاکمه رو به افزایش است چیزی به نام "gigatrack"—طولانی ترین مسیر در دادگاه تاریخ—روز پنج شنبه. آن را در دسترس رایگان به تمام بازیکنان است.

هوش مصنوعی هم تیمی ها در Ghost Recon نقطه شروع ژوئیه 15. آنها به طور کامل قابل تنظیم است.

شما می توانید آنها را در نقطه انفصالآینده رایگان آخر هفته: ژوئیه 16 تا 20.

واقعی نشان می دهد لگد کردن با یک نگاه به Watch Dogs Legion.

زیر یک تریلر سینمایی (که البته محور چرخش Martin Niemöller نمادین پس از هولوکاست نقل قول), Ubisoft, کبوتر سمت راست به نمایش خاموش بازی "بازی به عنوان به معنای واقعی کلمه هر کسی که شما نگاه کنید به" مکانیک. در اینجا زیرچشمی نگاه کردن:

آن را در 29 اکتبر برای PlayStation 4, Xbox One و PC. Next-gen آزادی "به زودی." ایکس باکس فیل اسپنسr ظهور تا بعد از آن در نمایش به تایید می کنند که Watch Dogs لژیون را پشتیبانی هوشمند تحویل. برای یک نگاه عمیق تر در بازی را بررسی کنید ناتان پیش نمایش:

تبلیغات

Brawlhalla گرفتن crossplay با "همه است."

2D fighter بیرون می آید بر روی تلفن همراه 6 اوت.

تیم ملی نخبگان است که در اوت 27.

با سلام حداقل ما رو به دیدن سام فیشر بر روی صفحه نمایش دوباره.

Hyperscape یک نبرد رویال با یک پارانوئید را در آینده است.

Illustration for article titled Everything Ubisoft Announced Today During Its Not-E3 Event
تصویر: یوبی سافت
تبلیغات

قدرت نگاه شیرین و محیط زیست بویش همه که براق لازم آینده-شیک sci-fi کرایه (آسمان خراش های درخشان, نارنجی, نایلون بدن مناسب یک شهر به نام "جدید Arcadia"). اما c'mon چگونه بسیاری از بیشتر از این نیاز داریم ؟ ما در حال نزدیک شدن سریع یک نبرد رویال, حباب, اگر آن را نه ظهور در حال حاضر.

تاپیک باز بتا در حال حاضر در دسترس برای بازیکنان PC.

ما شاهد گیم پلی از Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین—برای رئال در این زمان.

آن همه به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به Assassin's Creedیا حداقل مطالب اخیر. اما در علاوه بر این به ترور و شمشیر-مبارزه همه ما به خوبی می دانیم که وجود دارد اندکی حماقت اینجا. شما می توانید fistfight خرس به اندازه گرگ. شما می توانید با بکار بردن دو سپر. خودتان ببینید:

آن را در تاریخ 17 نوامبر برای PS4, Xbox One و PC. کنسول های نسل بعدی "به زودی." برای بیشتر در عمق نگاه را از دست ندهید اتان پیش نمایش:

تبلیغات

Far Cry 6 اعلام شد و مهیج تریلر.

Giancarlo Esposito (Breaking Bad) نشان داد تا به عنوان یک دیکتاتور ، بچه که همه فکر Vaas? نام خود را دیگو است. شما قادر خواهید بود به آن بازی در فوریه 18, 2021. آن را در آینده برای PS4, Xbox One, PC و کنسول های نسل بعدی.

و آن است.

Ubisoft مدیر عامل Yves Guillemot ظهور تا نزدیکی پایان نمایش به ذکر است که یکی دیگر از یوبی سافت به جلو رخ خواهد داد بعد از این تابستان. امیدوارم برخی از بازی ها که ندارد نشان می دهد امروز—خدایان و هیولاها, فراتر از خوب و بد 2—نشان خواهد داد تا پس از آن.

تبلیغات

به روز رسانی 4:15 بعد از ظهر: ما در به روز رسانی این پست شامل اطلاعات در مورد تیم ملی نخبگان's, تاریخ انتشار و پلتفرم های بازی Far Cry 6 در دسترس خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب