همه و مادر خود را تماشا عضو شورای نظارت مدت تور جهانی ظاهرا

یک تیم از K-Pop عضو شورای نظارت مدت.تصویر: دریم (جهانی)هر چند پیش فرض به طور کلی اجتماعی تهدید همه ما را به خو

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399
A squad of K-Pop trolls.
یک تیم از K-Pop عضو شورای نظارت مدت.
تصویر: دریم (جهانی)

هر چند پیش فرض به طور کلی اجتماعی تهدید همه ما را به خوبی انجام دهید برای نگه داشتن از زندگی ما حوادث اخیر منجر به دریم raking در یک مقدار پول از آنها—با قرار دادن دیوهای تور جهانی را به طور مستقیم بر روی تقاضا با توجه به سینما در سراسر جهان در حال بسته میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش جدید از the Wall Street Journal, عضو شورای نظارت مدت تور جهانی موفق به 100 میلیون دلار در فقط سه هفته به عنوان یک دیجیتال انتشار یک شکل است که بزرگتر از اولین ترول فیلم کل تئاتر ناخالص پوشا اولیه آن پنج ماه به اجرا در تئاتر. با پنج میلیون دانلود و در حدود 20 دلار پاپ, ترول World Tour's موفقیت را حس می کند به خصوص با توجه به نحوه این فیلم در یک زمان کاهش یافته که بزرگ و عصری برای مردم پناه در محل و به دنبال منابع از سرگرمی است که نیاز نیست آنها را به ترک خانه های خود.

تبلیغات

آن را به ارزش اشاره به این که تور جهانی نشده به طور کامل تحت الشعاع اول فیلم کل ناخالص چون عضو شورای نظارت مدتبه رغم خود را به همین ترتیب در ادامه به انجام به خوبی در خود اولیه انتشار دیجیتال. در همان زمان هر چند World Tour's توانایی انجام است که به خوبی به عنوان یک دیجیتال-اولین فیلم در حال حاضر دیجیتال-تنها فیلم—به طور بالقوه می تواند ارسال یک علامت مهم دیگر استودیو فیلم که این فقط ممکن است به محوری برای آینده قابل پیش بینی تا همه گیر شده است محدود.

در حال حاضر دیزنی یکی از استودیوهای دیگر که رفته به جلو با یک برنامه ریزی برای فشار به یکی از آن بزرگ بلیط فیلم (Artemis Fowl) به دیجیتال به جای قرار دادن آن را به تئاتر. اما این وضعیت وجود دارد تا حدودی متفاوت است به عنوان فیلم انداختن در دیزنی+ و منطق در محل کار به نظر می رسد استفاده از آن برای فریب مردم بر روی جریان خدمات با امید نگه داشتن آنها وجود دارد در دراز مدت.

جای تعجب نیست وجود دارد بیش از چند فیلم و تئاتر صاحبان که نیست دقیقا خوشحال به شنیدن این که دریم موفق به گیر یک موفقیت متوسط در زمانی که سینما در سراسر کشور نیست باز. پس از وال استریت ژورنال گزارش انجمن ملی تئاتر صاحبان (ناتو) قرار دادن یک بیانیه بیان که آن را احساس نمی کند اگر به عنوان عضو شورای نظارت مدت تور جهانی's VOD عملکرد باید نگاه به عنوان نشانه ای از چیزهایی که به تغییر در ماه های آینده با توجه به اینکه قادر به جسمی دیدن یک فیلم در یک تئاتر است که بخشی از تجربه است که بسیاری از مردم را دوست دارم.

"این عملکرد نشان دهنده صدها میلیون نفر از مردم جدا شده و در خانه های خود به دنبال سرگرمی و نه تغییر در مصرف کنندگان فیلم مشاهده تنظیمات" statement بخوانید. "آن را تعجب آور نیست که مردم در زیر پناهگاه-در-خانه, احکام برای هفته ها در پایان با به طور فزاینده ای محدود گزینه های سرگرمی را با استفاده از فیلم مستقیم-به-VOD حرکت به نگه داشتن بچه ها سرگرم حتی در قیمت حق بیمه."

تبلیغات

البته اعضای ناتو باید منافع مقرره در هل دادن در برابر این نوع از VOD منتشر شده به عنوان آنها نشان دهنده یک تهدید مشروع برای کسب و کار خود و عادلانه در این سازمان را به نقطه معتبر که عضو شورای نظارت مدت تور جهانی ابتدا به بازار عرضه شده به عنوان داشتن یک تئاتر آزاد است که هرگز محقق نشد.

چه جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه studios با فیلم نه به صراحت در کودکان را هدف تصمیم به ادامه و به سال همچنان ادامه دارد و می توان تئاتر را تماس بگیرید که آیا آنها به اندازه کافی احساس امنیت به واقع سر به cineplexes. این احتمالا در آینده است که هالیوود به عنوان یک کل را دیدم برای خود دشوار است اما زمان تماس برای تصمیم گیری های دشوار ساخته شود.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب