هر 5G تلفن اعلام کرد تا کنون بنابراین شما می توانید سریع تر به اینترنت

ما یک راه طولانی آمده وقتی که می آید به استفاده از اینترنت در تلفن های ما و 5G به "نسل پنجم" در راه است. آن

توسط DOSTEMANSALAM در 16 تیر 1399

ما یک راه طولانی آمده وقتی که می آید به استفاده از اینترنت در تلفن های ما و 5G به "نسل پنجم" در راه است. آن را به ارمغان بیاورد بهبود در دانلود و آپلود با سرعت اما انتظار نداریم که برای به دست آوردن دسترسی به حق دور — آن را زمان برای تکثیر در سراسر شهرستانها عمده و گسترده تر از مناطق روستایی است.

تلفن تولید کنندگان شروع به انتشار و برنامه ریزی برای مدل های که قادر خواهد بود به اجرای 5G. آیا شما فکر می کنم ما نیاز به 5G یا نه, اگر شما قصد خرید یک 5G قادر به گوشی نگاه نکنید. ما تمام اطلاعات را در هر دو تایید شده و شایعه شده مدل های تلفن همراه است که قادر خواهد بود برای دسترسی به 5G.

به دنبال بهترین نمونه ؟ ما یک لیست از بهترین 5G گوشی های هوشمند شما می توانید خرید.

5G گوشی های موجود در حال حاضر

5G گوشی های با نام تجاری

اپل

وجود دارد مطلقا هیچ شک اپل را انتخاب کنید تا 5G در نهایت پس سوال این تنها زمانی است. در حال حاضر زمزمه نشان می دهد که آی فون غول پیکر نمی توان به دنبال انتشار یک آیفون 5G تا سال 2020 — بنابراین انتظار می رود 5G قابلیت های آیفون در سال 2020 است.

این هیچ جای تعجب است واقعا. اپل را می توان آهسته به اتخاذ فن آوری های جدید; فقط نگاه کنید که چگونه آن را در زمان طولانی آن را به اتخاذ شارژ بی سیم و آب-مقاومت در برابر. که چون اپل تنبل است — به دور از آن. به جای اپل به احتمال زیاد تنها شامل استاندارد پس از آن مطمئن شوید که آن را با این نسخهها کار خوبی است و نه اتلاف وقت. که در غالب موقعیت بازار اپل می تواند به استطاعت صبر کنید.

گوشی های اپل شایعه به پشتیبانی 5G

 • آیفون 2020

گوگل

وجود ندارد هر گونه شایعات از گوگل در مورد 5G به روز رسانی برای صفحه محدوده اما آن را در اوایل روز است. این صفحه 4 آمد و رفت بدون 5G نوع پیشرو بسیاری از به گمان صفحه 5 ممکن است اولین 5G-پشتیبانی گوگل تلفن. شایعات رسیده اند ما گوش 5G مدل از صفحه 4a. اگر پس از این خواهد بود ، گوگل میانی صفحه خط ممکن است تنها عرضه در سال گذشته ندارد اما انتظار می رود پیشگام شعبه پیکسل خط که در آن 5G نگران است. اگر درست است این می تواند یک راه عالی به 5G بازار برای هر کسی که نمی خواهند به صرف دیگران بزرگ در یک 5G گل سرسبد گوشی.

صفحه گوشی های شایع برای حمایت از 5G

 • صفحه 4a 5G

HMD جهانی (نوکیا)

خوب, آن را تا به حال ما در حال انتظار برای برخی از زمان, اما HMD جهانی است در نهایت نشان داد نوکیا 8.3 5G — اولین 5G را فعال کنید گوشی های نوکیا.

در حالی که ما منتظرش بوده ام در حالی که برای این گوشی آن را بیشتر یا کمتر نتیجه گیری آن می رسند در نهایت. نوکیا بسیار فعال شده است در کمک به ساخت 5G زیرساخت ها و درگیر شد با 5G شبکه برای بازی های المپیک 2020. در ماه جولای 2018, T-Mobile نیز اعلام کرد که با همکاری با نوکیا برای کمک به ساخت آمریکا 5G شبکه. نوکیا همچنین می تواند $3.50 برای هر 5G گوشی منتشر شد به لطف کار در استاندارد است.

HMD جهانی (Nokia) گوشی هایی که پشتیبانی 5G

 • نوکیا 8.3 5G

افتخار

با توجه به آندروید مسائل مربوط به صدور مجوز اطراف Huawei و افتخار راه اندازی افتخار اولین 5G تلفن — افتخار V30 5G (همچنین شناخته شده به عنوان افتخار نمایش 30 5G) — بود تا حدودی خاموش امر در غرب است. هنوز در آن وجود دارد, باز کردن 5G floodgates برای Huawei خواهر شرکت. ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر افتخار همراه با 5G? کاملا. به نظر می رسد مطمئن شوید که افتخار 30S راه اندازی خواهد شد با 5G پس از افتخار رئیس جمهور جورج ژائو تصویر در رسانه های اجتماعی با آن است.

افتخار های همراه است که پشتیبانی از 5G

 • افتخار V30
 • افتخار 30 Lite
 • افتخار 30 Pro Plus
 • افتخار X10
 • افتخار X10 Max

HTC

با وجود شایعات گفت: ما می خواهم به دیدن یک 5G HTC گوشی های هوشمند در نیمه دوم سال 2019 ما شنیده ام بسیار کمی از HTC. شایعات جدید می گویند یک 5G گوشی HTC خواهد رسید مدتی در سال 2020 است. اما با توجه به HTC وحشتناک 2019 ما نمی شود شگفت زده برای دیدن یک گوشی تحت فشار قرار دادند به عقب دوباره.

در حالی که ما هنوز هم دیده نمی 5G تلفن از HTC هنوز آن را منتشر کرده است 5G hub گوشی خود را می توانید استفاده کنید برای اتصال به یک شبکه 5G.

گوشی های HTC انتظار می رود برای حمایت از 5G

 • HTC U20 5G
 • HTC Desire 20 Pro

Huawei

Huawei ساخته شده است که هیچ راز از جاه طلبی های خود را برای 5G و صحبت در مورد یک گوشی با 5G پشتیبانی در فوریه 2018. آن 2019 شد و در تاریخ مورد نظر برای انتشار و هواوی رسید که با انتشار تاشو 5G قادر Huawei Mate X. پس از Huawei ساخته شده hay انتشار MatePad Pro 5G و P40 سری.

با Kirin 820 تراشه 5G ارسال باور نکردنی معیار و هواوی قرار داده مسئول ساختمان بسیاری از انگلستان 5G شبکه 5G آینده است که به دنبال روشن Huawei.

Huawei گوشی های که پشتیبانی 5G

گوشی های هواوی انتظار می رود برای حمایت از 5G

 • Huawei Mate 30 سری

LG

LG داغ بود از دروازه و همکاری با حداکثر سرعت دویدن به تحویل LG V50 ال جی در اوایل سال 2019 تبدیل شدن به یکی از اولین 5G دستگاه به آمار بازار است. در واقع ال جی خیلی مشتاق برای دریافت در در 5G روند که آن را تحت فشار قرار دادند V50 ال جی خیلی زودتر از حد انتظار با گوشی فرود در 20 ژوئن. LG به 5G یک استراحت برای LG G8 ال جی است و به ظاهر آن را به یک V-محدوده اصلی, اضافه کردن 5G به دو صفحه نمایش LG V60 ال جی. آخرین LG مخملی همچنین ورزش 5G اتصال با یک گل میمون 765G چیپ ست.

ال جی گوشی های که پشتیبانی 5G

موتورولا/Lenovo

موتورولا در چیزی است که از یک موقعیت منحصر به فرد در این فهرست زیرا نه تنها آن را در حال حاضر منتشر شد تلفن های متعدد با 5G قابلیت های آن را نیز به روز رسانی های قبلی گوشی های با 5G اتصال از طریق ویژه موتور وزارت دفاع. موتور Z4 و موتور Z3 استفاده از موتورولا Moto Mod دلبستگی به اضافه کردن یک 5G قدرت بسته و لوازم جانبی بر روی پشت تلفن, ساخت این امکان را برای دسترسی به شبکه های 5G. موتور Z2 نیروی 2017 گل سرسبد خواهد شد همچنین دسترسی به 5G از طریق وزارت دفاع پس از آن پای اندروید به روز رسانی — اما تنها Verizon مدل را دریافت کنید که به روز رسانی.

5G موتور وزارت دفاع آماده نیست برای راه اندازی زودتر, اما آن را در نهایت در دسترس از Verizon داشتن منتشر شده است برای مطابقت با تعویض ورایزون 5G شبکه.

اما انتظار نداریم که موتورولا برای آرام کردن فقط به خاطر آن گرفته شده اولیه منجر شود. 2020 ویژگی های بیش از چند Motorola گوشی های با 5G و بالای این لیست است, Motorola لبه Plus.

موتورولا گوشی هایی که پشتیبانی 5G

وان پلاس

وان پلاس نیست دیوانه با 5G منتشر شده, اما آن را به پرش بر روی ارابه موسیقی اوایل با OnePlus 7 Pro. وان پلاس 7T Pro OnePlus دوم 5G گوشی OnePlus را ادامه داده 5G پشتیبانی در وان پلاس 8 Pro. آن را احتمالا یک دال از افزایش بلوغ 5G که OnePlus را انتخاب کرد که شامل "5G" در عنوان — اساسا آن را تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر امری عادی است. بهترین از همه, برای طرفداران ارزان تر سخت افزار وان پلاس 8 همچنین شامل پشتیبانی برای 5G.

وان پلاس گوشی های که پشتیبانی 5G

Oppo

با وجود ساخت اولیه امواج با اولین بار برای دسترسی به 5G شبکه Oppo واقعا سرمایه گذاری با انتشار کشت 5G دستگاه های به سرعت. اما این بدان معنا نیست که آن را انجام داده است هیچ چیز وجود دارد در حال حاضر تعدادی از 5G Oppo دستگاه در دسترس است.

Oppo رنو 10x زوم 5G اول بود, آزاد در انگلستان در ماه ژوئن 7. از آن زمان به بعد ما شاهد چین-تنها رنو 3 Pro 5G و خیره کننده پیدا کردن X2 Pro را به عنوان به خوبی.

Oppo گوشی هایی که پشتیبانی 5G

Realme

تازه وارد نسبت Realme تا کنون سرآمد در ارائه گوشی های قوی با قیمت مناسب و فلسفه توسعه یافته به آن 5G تلفن. این Realme X50 Pro 5G یک شاخص در سطح دستگاه با یک جامد سیستم دوربین شروع می شود که از تنها $650 ساخت آن را یکی از ارزان ترین راه برای دسترسی به 5G.

Realme های همراه است که پشتیبانی از 5G

سامسونگ

سامسونگ بزرگترین تولید کننده تلفن همراه در جهان است و این امر می تواند احمقانه به انتظار آن به نظاره نشست و چشم پوشی از 5G. با وجود گفت: S10 نخواهد بود سامسونگ اولین 5G دستگاه پیش از آن در سال 2019, سامسونگ Galaxy S10 5G بود که سامسونگ اولین 5G گوشی با Galaxy Note 10 به همراه 5G دوم فقط ضرب و شتم Galaxy برابر به خط پایان. همانطور که انتظار می رود Galaxy S20 محدوده سهم عادلانه خود را از 5G گوشی های.

سامسونگ اعلام کرد تمرکز جدید بر روی آن میانی همراه در سال 2018 و در آن تاکید کرد که با مقدمه ای از یک 5G نسخه میانی کهکشان A90. که گفت: در حالی که ارزان تر از سامسونگ گران تر شدند flagships آن هنوز هم در مورد هزینه $800 بنابراین آن را سخت به آن را مقرون به صرفه است. سامسونگ را تصحیح است که کمی راه اندازی شده توسط Galaxy A71 5G و A51 5G ارائه 5G اتصال فقط برای $600 $500 بود.

سامسونگ گوشی هایی که پشتیبانی 5G

گوشی های سامسونگ انتظار می رود برای حمایت از 5G

 • سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G
 • سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 2020
 • Samsung Galaxy برابر 2020

سونی

در حالی که ما نمی بینیم 5G تلفن همراه سونی در 2019, 2020 دیده است که نشان از Sony Xperia 1 II سونی اولین 5G تلفن. با توجه به اعلام در بد بخت MWC سال 2020 سونی پرچمدار جدید تلفن های ورزشی به روز رسانی دوربین Snapdragon 865 و عظیم CinemaWide صفحه نمایش OLED.

وجود خواهد داشت بیشتر 5G سونی گوشی ؟ سونی در Qualcomm لیست 5G شرکای بنابراین آن را حس می کند ما شاهد خواهید بود بیشتر 5G را فعال کنید گوشی از سونی در طول سال است.

سونی گوشی هایی که پشتیبانی 5G

Xiaomi

چینی نیروی عظیم منهدم کننده Xiaomi آن گذاشته کارت روی میز زودتر از بسیاری از, اعلام 5G قادر مدل از آن Mi 3 در آثار. Xiaomi در زمان به MWC 2019 به فاش کردن گوشی و از آن منتشر شد در ماه مه سال 2019 آن را یکی از اولین شرکت ها برای انتشار یک 5G تلفن. پس از آن ما شاهد یک تعداد نسبتا 5G ارائه شده از Xiaomi از جمله Xiaomi Mi 10 و مفهوم گوشی Xiaomi Mi مخلوط آلفا.

Xiaomi گوشی هایی که پشتیبانی 5G

ZTE

ZTE اولین 5G تلفن آمد و در اوایل سال 2019 که آکسون 10 نرم افزار 5G منتشر شده در اروپا و چین در مارس 2019. ZTE شد کمی آرام برای استراحت 2019 اما آمد خروش دوباره در سال 2020 با ZTE آکسون 10s Pro. مانند بسیاری دیگر از برندهای گوشی های هوشمند این 5G دستگاه های گل سرسبد سطح گوشی و با بالا مشخصات. ZTE را زیر برند Nubia همچنین اعلام کرد 5G, تلفن: Nubia X.

ZTE گوشی هایی که پشتیبانی 5G

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب