حتی در پیش نویس روز بردی است که هنوز هم برنده

تقریبا هر هفته یک هفته خوب در زندگی تام بردی. حداقل در مقایسه با بیشتر از بقیه از ما. بدترین: او فقط سر خود را

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399

تقریبا هر هفته یک هفته خوب در زندگی تام بردی. حداقل در مقایسه با بیشتر از بقیه از ما.

بدترین: او فقط سر خود را از 30 ، 000 فوت مربع اسکله صفحه اصلی خود را با سوپر همسر و سه دوست داشتن کودکان و شمارش فوق العاده خود را در کاسه حلقه.

حتی با بردی زندگی رویایی استانداردهای این بوده است که قوی کار هفته تا کنون برای TB12.

او دوست قدیمی خود راب Gronkowski برای اولین unretire و سپس هماهنگ و موزون تجارت از میهن پرستان جدید انگلستان به Tampa Bay Buccaneers بردی قرار است تیم جدید است.

او کار می کرد در نزدیکی یک پارک در نقض اجتماعی-دورى قوانین ... و حتی دریافت جریمه شد.

در حالی که تلاش برای انتخاب چیزی در خانه هماهنگ کننده توهین آمیز بایرون Leftwich او به اشتباه راه می رفت به خانه اشتباه است — یکی از Leftwich همسایگان و حتی نمی توانید فریاد زد و اجازه دهید به تنهایی یک تفنگ اشاره کرد و در او توسط صاحب خانه.

"خاطی در پارک شکستن و ورود ... فقط ساخت خودم در خانه در Tompa خلیج" بردی توییتی.

شهر خود را. و یا جهان است.

سپس پنجشنبه شب هنگامی که یک تلاقی عوامل دیدم یک مرد کوه مقابله با توهین آمیز از آیووا به نام تریستان Wirfs لغزش به وسط دور اول. مقدار زیادی از استعداد ارزیاب فکر کردم او ممکن است برای اولین بار مقابله با پیش نویس جایی در بالا 10.

به جای او نشسته وجود دارد در شماره 13 این امکان تمپا به تجارت تا یک نقطه با سان فرانسیسکو و پیش نویس Wirfs برای محافظت از بردی blindside.

چگونه به مقصد بود ؟ در یک ویدیو فیلم برداری زودتر پنج شنبه, Wirfs' مادر در مانت ورنون, آیووا, پوشیدن تی شرت با بردی امضا عبارت: #LFG.

LFG, در واقع.

The Tampa Bay Buccaneers selected former Iowa OT Tristan Wirfs with the No. 13 overall pick in the 2020 NFL draft. (Photo by Alika Jenner/Getty Images)
خلیج تمپا Buccaneers انتخاب شده سابق آیووا OT تریستان Wirfs با شماره 13 به طور کلی انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL. (عکس Alika Jenner/گتی ایماژ)

هستند Buccaneers سوپر باول رقبای ؟ آن را از این سوال در حال حاضر حتی در شلوغ NFC.

تمپا رفت 7-9 فصل گذشته. شش نفر از کسانی که در زیان بودند توسط یک زمین نشستن کامل هواپیما و یا کمتر است. یک موضوع کلیدی: کارفرمایی Jameis وینستون انداخت عظیم 30 interceptions از جمله هفت بودند که در بازگشت به زمین نشستن کامل هواپیما.

تنها با داشتن یک QB که نمی پرتاب آن را به طوری که اغلب به دیگر تیم باید به تاثیر عظیمی. (بردی انداخته است 29 میدارد در مجموع در چهار فصل گذشته.) نیواورلئان هنوز بافندگی در NFC جنوبی اما این بخش بسیار است برای grabs بردی 2.0 دنده بالا.

در ابتدا بردی از رفتن به تمپا شبیه یک بازی سرگرم کننده حرکت می کند. آب و هوای خوب. فشار کمتر. تعداد زیادی از استعداد به پرتاب توپ به.

در حال حاضر آن ممکن است یک کل خیلی بیشتر.

او به کار با آرایه ای از سلاح های که فاقد اواخر در Foxborough. که شامل مایک ایوانز 6-پا-5 و فقط 26 سال آینده یک 1,157-حیاط هشت-touchdown فصل و کریس Godwin, 24, که تا به حال 1,333 متری و نه TDs. وجود دارد دو خوب تنگ می رسد — کامرون Brate و O. J. Howard — حتی قبل از Gronk نشان داد. رونالد جونز چند منظوره عقب که باید خطرناک است.

این خجالت از حمله ثروت — و Gronk امضای یعنی یکی از تنگ به پایان می رسد (به احتمال زیاد Howard) هنوز هم می تواند معامله برای پیش نویس میدارد و یا یک بازیکن در موقعیت های مختلف.

یکی از ضعف ؟ خط حمله ویژه فشار دادن نگرانی هنگامی که در تلاش برای محافظت از یک soon-to-be 43 ساله.

و بنابراین در اینجا می آید Wirfs برای کمک به ساحل است که تا. او یک وحشی ورزشکار سابق دبیرستان ایالت آیووا قهرمان کشتی گیر که او نیز دارای قدرت بلند کردن سوابق Hawkeyes. Rookies هستند rookies اما استعداد است و استعداد و کمی وجود دارد سوال Wirfs است.

13th انتخاب نمایندگی بالاترین یک بردی تیم تا به حال برداشت خود را پرستان نیز گیر در 20s و یا حتی 30s.

بردی را انتخاب تمپا در یک بیت از هوی و هوس. او تحقیق حرکت می کند. او با بررسی تمام خواستگاران. او را متقاعد Bucs و مربی بروس Arians خواهد برای او کار می کنند — استراتژیک و فرهنگی.

در عین حال در حال حاضر همه چیز در حال سقوط در خط. Gronk به دنبال او. جوان و با استعداد lineman وارد شده است. و پلیس و شهروندان از تمپا به نظر می رسد خیلی خوشحال او وجود دارد که او می تواند بسیار انجام هر چه و هر کجا که او می خواهد.

فقط صبر کنید تا Bucs شروع به پیروزی.

New Tampa Bay Buccaneers quarterback Tom Brady capped off a great week when the Bucs drafted OT Tristan Wirfs. (Photo by Scott Eisen/Getty Images)
جدید Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی خاموش یک هفته زمانی که Bucs پیش نویس OT تریستان Wirfs. (عکس توسط Scott ایسن/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب