اتحادیه اروپا ممکن است در قرنطینه ایالات متحده

اگر ما به عنوان مورد نیاز هر بیشتر یادآوری کرد که ایالات متحده botched پاسخ به covid-19 بحران پس چشمگیری که ما

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
Illustration for article titled European Union May Quarantine the United States

اگر ما به عنوان مورد نیاز هر بیشتر یادآوری کرد که ایالات متحده botched پاسخ به covid-19 بحران پس چشمگیری که ما در حال حاضر یک تهدید برای سلامت جهانی جمعیت اروپا سازمان ملل متحدیون ها گزارش وزن این که آیا شامل آمریکا مسافران در ممنوعیت آن در لیست اروپایی در مرزهای شروع بازگشایی ماه آینده.

تبلیغات

با استناد به پیش نویس لیست در حال حاضر در نظر گرفته شده و همچنین مقامات درگیر با بحث های نیویورک تایمز گزارش روز شنبه که به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده اتحادیه اروپا را یک اطلاعیه در مورد توصیه های مسافرتی محدودیت بیش از coronavirus و ایالات متحده می تواند در گروه با روسیه و برزیل به عنوان ناخواسته در کشورهای امیدوار به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را. E. U. ابتدا ممنوع و غیر ضروری سفر از خارج از سازمان ملل در ماه مارس ، اما یک توصیه در برابر اجازه آمریکا مسافران وارد کشور عضو مرزهای خواهد سیگنال ایالات متحده آمریکا به عنوان یک شکست در تلاش خود را برای کنترل خود را زمان شیوع بیماری است.

با توجه به بار E. U. قادر نخواهد بود به زور عضو مطابق با لیست نهایی. اما عدم انجام این کار می تواند پیامدهای برای مرز تعطیلی در E. U. معنی بسیاری از کاربران خواهد شد مقدار زیادی از دلایل به رعایت هر چه final توصیه این است که توافق شده است. صرفا از بهداشت جهانی چشم انداز این حرکت قطعا بی سابقه بود اما تکان دهنده است. با تشکر از شکست به اندازه کافی آماده شدن برای این بیماری همه گیر از رسیدن به مرزهای ایالات متحده و همچنین به عنوان یک مسابقه برای بازگشایی اقتصاد در برابر توصیه اپیدیولوژیما وضعیت در حال حاضر در یک کلمه ای.

تبلیغات

ایالات متحده آمریکا به تاریخ بیش از 2.3 میلیون نفر از covid-19 با توجه به جان هاپکینز covid-19 ردیاببا بیش از 120 ، 000 مرگ و میر. برای سال ما تا به حال بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان است. دوم سخت ترین-آمار کشور برزیل—که در آن خرس یادآوری نیز اجرا شده توسط یک egomaniacal mad man—گزارش کرده است حدود 1.1 میلیون نفر در مقایسه با آن وضعیت در حال رشد است به طور پیوسته بدتر با آن اقتدار بهداشت گزارش تقریبا 55,000 موارد جدید در روز جمعه.

در ضمن galaxy مغز نابغه پیشرو ما اتهام علیه این بیماری به تازگی به نام برای کمتر تست covid-19 در یک تجمع در تولسا بیش از آخر هفته مضحک پیشنهاد شده است که مخالفت علنی و خصوصی با کارشناسان برجسته. در روز سه شنبه, Talking Points Memo گزارش داد که دولت فدرال در واقع شروع به توقف حمایت از تست سایت در اواخر این ماه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن