سران اتحادیه اروپا مصرانه از ایالات متحده به تجدید نظر در تصمیم خود برای خروج از این که

سران اتحادیه اروپا خواست آمریکا برای تجدید نظر در تصمیم خود برای خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO).عکس: Kenzo

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399
European Union leaders urged the U.S. to reconsider its decision to withdraw from the World Health Organization (WHO).
سران اتحادیه اروپا خواست آمریکا برای تجدید نظر در تصمیم خود برای خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO).
عکس: Kenzo Tribouillard (خبرگزاری گتی ایماژ)

سران اتحادیه اروپا روز شنبه در خواست آمریکا برای تجدید نظر در خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و اعلام کرد که "همکاری و همبستگی جهانی از طریق تلاش همه جانبه" تنها موثر و ماندگار راه هایی برای پیروزی در نبرد در برابر coronavirus.

تبلیغات

در یک بیانیه مشترککمیسیون اروپا رئیس جمهور Ursula von der Leyen و جوزپ Borrell بلوک دیپلمات ارشد گفت که اتحادیه اروپا همچنان به حمایت از این که در آن coronavirus پاسخ و در حال حاضر ارائه شده این سازمان با بودجه اضافی. Von der Leyen و Borrell همچنین تاکید کرد که اعضای این که در حال حاضر موافقت کرده به بی طرفانه و مستقل ارزیابی از درس های آموخته شده از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

"در مواجهه با این تهدید جهانی در حال حاضر زمان برای افزایش همکاری ها و راه حل های رایج. اقداماتی که تضعیف بین المللی نتایج باید اجتناب کرد" اتحادیه اروپا مقامات در بیانیه ای گفت:. "در این زمینه ما می خواهیم آمریکا را به تجدید نظر خود را اعلام کرد تصمیم گیری است."

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده خاتمه ارتباط آن با چه کسی و هدایت بودجه این سازمان که به مبلغ 893 میلیون نفر در طول سال 2018 و 2019 بودجه دوره دیگر "در سراسر جهان و مستحق" حوزه های مربوط به سلامت عمومی است.

در اطلاعیه درباره قطع رحم با کسی که تهمت گفت که چین را "کنترل" بر این سازمان با وجود تنها با پرداخت بخش کوچکی از آنچه که ایالات متحده کمک می کند. رئیس جمهور شده است متهم که از کمک به دولت چین پوشش تا زمان شروع این بیماری همه گیر برای هفته ها.

به گزارش نیویورک تایمزو کارشناسان بهداشت عمومی در نظر رئیس جمهور اتهامات به یک راه منحرف سرزنش خود را بیش از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر است که تا کنون ادعا کرد بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند.

تبلیغات

قبل از برش روابط با کسانی که تهمت مسدود ایالات متحده کمک های مالی برای این سازمان در ماه آوریل است. در 18 مه او در نامه ای که در آن او به آژانس 30 روز برای ایجاد تغییرات اساسی و گفت: بودجه یخ را تبدیل به دائم اگر این اتفاق نمی افتد. تهمت نیز گفت: او را تجدید آمریکا برای عضویت در این سازمان اگر آن را نمی توان تغییر. با اینحال رئیس جمهور نمی دهد آژانس 30 روز اعلام کرد که او به خروج آمریکا از که کمتر از دو هفته بعد.

تبلیغات

آن است که روشن نیست که آیا تهمت می تواند برداشت آمریکا از این که بدون کسب موافقت کنگره در هر زمان و یا زمانی که تصمیم به اجرا در خواهد آمد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن