حماسه حذف ماشین های پلیس از 'Fortnite'

Horacio Villalobos/Corbis via Getty Images بازی حماسی است که ظاهرا در تلاش برای حرکت به برخی

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
LISBON, PORTUGAL - NOVEMBER 16: Visitors play video games in Moche XL Games World event at Altice Arena on November 16, 2019 in Lisbon, Portugal. Moche XL Games World consists of several experimentation areas: PlayStation, Nintendo, Asus, Indie X, Future World Auditorium, Upload, Globaldata, ESC Online, Alpha Gamer, The TV Ball, FM City, PC Say, Moche, Monster, Worten, Lenovo, Coca Cola, Cigala, For The Win Esports, FPF Esports, Fortnite World, with over 100 posts available, Fepodele, Master League Portugal, Board Games, Game Room (a space with more than 100 posts retro, pinball, among others), VR World (virtual reality space), Cosplay, Theme Stores and Corner Youbattle (with Youtubers and Streamers). (Photo by Horacio Villalobos#Corbis/Corbis via Getty Images)
Horacio Villalobos/Corbis via Getty Images

بازی حماسی است که ظاهرا در تلاش برای حرکت به برخی از مشکل فرهنگی آب. پارسه گزارش که حماسه حذف همه ماشین های پلیس از Fortnite به عنوان تیرانداز آخرین به روز رسانی و وال استریت ژورنال می داند که آن را در پاسخ به Black Lives Matter اعتراض به خشونت پلیس. توسعه دهنده نبود تلاش برای ایجاد یک "بیانیه سیاسی" با توجه به وال استریت ژورنال منبع — و نه آن را تلاش برای "حساس در مورد مسائل" بازیکنان در برخورد با.

ما خواسته ایم, حماسه, برای اظهار نظر ،

گسترده تر در صنعت بازی تایید کرده است, سیاه و سفید زندگی می کند, ماده باعث, از جمله یک پیام در ندای وظیفه: جنگ های مدرن و به طور موقت خاموش شدن ناگهانی از آنلاین GTA و Red Dead آنلاین. حماسه به نظر می رسد با در نظر گرفتن خفیف تر رویکرد با Fortniteاذعان خشم به صراحت و بدون دفاع کند. این شرکت پیش از این تاکید کرد که آن را نمی ممنوعیت بازیکنان برای بیان سیاسی.

این هم آخرین نمونه از چالش های استودیو بازی زمانی که پرداختن به سیاست است. در حالی که بازی اغلب شامل تفسیر سیاسی یا در محتوای خود و یا از بازیکنان خود را از شرکت ها اغلب مردد به حمایت از هر یک موقعیت مبادا آنها بیگانه خریداران بالقوه و یا حتی کل کشور است. یوبی سافت به عنوان مثال نگهداری می شود که در بخش 2 بود و غیر سیاسی با وجود آشکار تم. حماسه ممکن است در همین موقعیت دشوار است — آن را تا به بسیاری از بازیکنان و درآمد به از دست دادن اگر آن جرقه داد و بیداد, صرف نظر از این که کدام طرف در آن طول می کشد.

در این مقاله: حماسه بازی ها, بازی Fortnite, پلیس بازی ها, تصویری بازی ها, Black Lives Matter, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن