Elon Musk teases دمدمی اضافی برای تسلا برلین Gigafactory

ساخت تسلا کارخانه در آلمان است که در حال حاضر در جریان است و روز سه شنبه, جولای 14, مدیر عامل شرکت Elon Musk توییتی یک تصویر چگونه آن را نگاه هنگامی که آن شروع می شود عامل در 2021. مرکز جمع آوری خواهد شد, تسلا مدل Y متقاطع و همچنین باتری و powertrains برای آن گسترده تر خط از وسایل نقلیه.

عظیم “برلین گیگا,” واقع در حدود 20 مایل (32 کیلومتر) در جنوب شرق پایتخت آلمان خواهد آمد صدر با پانل های خورشیدی که از سایت قرعه کشی خواهد شد مقدار زیادی از قدرت خود را و اگر مشک می شود راه خود را نیز می تواند شامل “یک داخل سالن/فضای باز با بیحوصلگی حرف زدن در فضا بر روی پشت بام.”

میلیاردر کارآفرین در اوایل سال جاری ارسال شده در یک نظرسنجی در حساب توییتر خود درخواست اگر هر یک از 36.8 میلیون سبب شد که علاقه مند به دیدن یک “دیوانه غار” زیر تولید جدید کارخانه که 90.2 درصد از 773,000 پاسخ دهندگان hollered جهنم بله!

ساخت و ساز اعتراض

کار بر روی آماده سازی 92-سایت هکتار برای ساخت و ساز برلین گیگا دچار یک وقفه کوتاه در فوریه سال 2020 زمانی که محیط زیست و مخالفان را متقاعد یک دادگاه آلمان به منظور تعلیق از کار پس از آن می تواند به درستی بررسی کرد که این تسهیلات می تواند آسیب نزدیکی حیات وحش و تخلیه محلی این منطقه ذخایر آب. اما مدتی بعد دادگاه را رد کرده و معترضان ادعا می کند و اجازه ترخیص کار را ادامه دهیم. تسلا نیست از جنگل هنوز با این شرکت هنوز هم در انتظار لازم است مجوز های زیست محیطی قبل از آن را می توانید از ادامه کار ساخت و ساز به صورت جدی.

گزارش های اخیر نشان می دهد که تسهیلات را به استخدام بیش از 10 ، 000 نفر که از آن باز می شود برای کسب و کار با کارگران تقسیم بین سه شیفت روزانه.

در راه همان است که آن را در حال حاضر سراغ مکان های خود را برای آینده آمریکا Gigafactory برای تولید آن Cybertruck تسلا در نظر گرفته شده در مکان های مختلف را برای اروپا تولید تسهیلات با مشک در نهایت امید بستن برای آلمان نسبت به پایان 2019.

“هر کس می داند که مهندسی آلمانی فوق العاده است برای اطمینان حاصل کنید — که بخشی از دلیل که چرا ما محل ما Gigafactory اروپا در آلمان” مشک در آن زمان گفت:, و اضافه کرد: “ما همچنین می خواهم برای ایجاد یک طراحی و مهندسی مرکز در برلین به دلیل برلین دارای برخی از بهترین هنر در جهان است.”

اگر او می شود راه خود را از این شهر همچنین ممکن است تبدیل به قابل توجه برای میزبانی در خصوص پر جنب و جوش, با بیحوصلگی حرف زدن در فضا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>