دیزنی محور 4K انتشار مجدد 'The Empire Strikes Back' در انگلستان سینما

لوکاس فیلم / دیزنی به عنوان سینما در انگلستان آماده برای بازگشایی پس از مستند, آنها وعده داده

توسط DOSTEMANSALAM در 14 تیر 1399
Star Wars: The Empire Strikes Back
لوکاس فیلم / دیزنی

به عنوان سینما در انگلستان آماده برای بازگشایی پس از مستند, آنها وعده داده شده از جنگ ستارگان طرفداران درمان. دیزنی و Vue برنامه ریزی برای انتشار نسخه 4K جنگ ستارگان: امپراتوری حملات برگشت در تئاتر. که می شده اند اولین بار در یک UHD نسخه از سه گانه اصلی فیلم به نظر می رسد در تئاتر. اما در حال حاضر دیزنی و Vue در حال راه رفتن به عقب در وعده خود را. به جای Vue تئاتر را نشان می دهد اصلی 2K نسخه از فیلم انواع گزارش است.

این کاملا به عنوان برنامه ریزی برای بازگشایی و تاریخ انتشار هنوز هم در حال تغییر است. با توجه به انواع, شرکت کنندگان Vue و Cineworld منتقل کرده اند خود را بازگشایی تاریخ از ژوئیه 10 ژوئیه 31. ظاهرا خانه ماوس اوراق قصد دارد برای 4K انتشار پس از گفتگو با غرفه داران خراب شد در چند هفته گذشته.

برخی از ستارگان طرفداران نا ممکن. از سوی دیگر از purists ممکن است خوشحال به دیدن 2K نسخه بر روی صفحه نمایش بزرگ آن را به عنوان در ابتدا به نظر می رسد. در هر صورت طرفداران همچنین می توانید یک نسخه 4K از امپراتوری حملات برگشت در دیزنی+, که همچنین دارای 4K نسخه از هفت دیگر اسکای واکر, حماسه, فیلم. البته جریان نسخه 4K از خانه نیز کمتر خطرناک تر جسارت به سینما که در آن شما ممکن است انتخاب کنید تا coronavirus.

در این مقاله: uk, تئاتر, سینما, سینما, star wars the empire strikes back, 4k, اسکای واکر, حماسه, uhd, غربالگری, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب