ادیسون Mail در iOS اشکال نشان داد پیام در نظر گرفته شده برای افراد دیگر

ادیسون اشکالات در ایمیل مشتریان نیست بی سابقه اما آنها به طور معمول تحت تاثیر قرار تنها کسان

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399
Edison Mail on iPhone
ادیسون

اشکالات در ایمیل مشتریان نیست بی سابقه اما آنها به طور معمول تحت تاثیر قرار تنها کسانی که پیام های ارسال شده و یا در نظر گرفته شده برای شما. ادیسون به حال جدی تر سکسکه. آن را تایید کرد (از طریق آستانه) گزارش می دهد که یک اشکال در ادیسون ایمیل برای iOS را نشان می دهد پیام های در نظر گرفته شده برای افراد دیگر بدون نیاز به ورود به سیستم خود-ins — عمده مسئله حفظ حریم خصوصی برای قرار دادن آن ملایم است. توسعه نسبت نقص به یک به روز رسانی که رسیده کوچک "درصد" از پایگاه کاربر قبل از بازگشت.

این شرکت تاکید کرد که این نیست نقض داده و آن را "رسیدن" به کاربران را تحت تاثیر قرار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این مشخص نیست که چه تولید اشکال اگر چه این به روز رسانی در نظر گرفته شده اجازه می دهد متقابل دستگاه های همگام سازی. در هر صورت این یک شروع عالی برای ویژگی های و این یک یادآوری است که حریم خصوصی است که بسیار وابسته به خدمات قابل اعتماد به عنوان آن است که در سیاست.

در این مقاله: ادیسون, ادیسون, ایمیل, iOS, آیفون, اپل, برنامه, برنامه های, اشکال, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن