ادگار رایت ممکن است مستقیم اسپیلبرگ-تولید شبح داستان مجموعه در یک استودیو فیلم

ادگار رایت ممکن است ساخت یک Amblin داستان ارواح. آره.عکس: دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ (گتی ایماژ)به ع

توسط DOSTEMANSALAM در 2 مرداد 1399
Edgar Wright may be making an Amblin ghost story. Hell yeah.
ادگار رایت ممکن است ساخت یک Amblin داستان ارواح. آره.
عکس: دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ (گتی ایماژ)

به عنوان طرفداران صبورانه منتظر فیلم بعدی توسط شان از مرده و Scott Pilgrim کارگردان ادگار رایت با استعداد فیلمساز است تا پوشش یک smorgasbord از پروژه های آینده است. آخرین نامیده می شود مرحله 13, a ghost story مجموعه ای در یک استودیوی فیلم.

تبلیغات

مهلت اخبار شکست پروژه است که در حال تولید توسط استیون اسپیلبرگ Amblin همکاران و بر اساس یک داستان کوتاه توسط سیمون غنی است. غنی که شامل اعتبار Saturday Night Live, داخل و هفتمe آینده آمریکا ترشیرا قلم اسکریپت و تولید است.

ایده برای فیلم ساده و غیر منتظره است. فیلم "زیر شبح از یک فیلم صامت دوران بازیگر است که خالی از سکنه عنوانی صدا از یک backlot برای چند دهه. پس از یک مبارزه مدیر با روح آنها پیدا کردن یک غیر منتظره خویشاوندی و تیم را به علامت خود را در جهان."

تبلیغات

بنابراین این یک کمدی? یک فیلم ترسناک? فانتزی ؟ برای تلفن های موبایل مانند یک بیت از همه آن چیزهایی است که باعث می شود رایت یک انتخاب بسیار خوب به راس. تقریبا همه فیلم های او موفق به نشستن در یکی از آسان طبقه بندی.

همانطور که قبلا ذکر شد "smorgasbord از پروژه های آینده" برای رایت او در حال حاضر متصل به مرحله 13, roربات جاده فیلم مجموعه ای قلب من به پنج تنرا کشت و هیجان انگیز زنجیره ای. هیچ کلمه ای وجود دارد که در آن پروژه در صورت وجود می تواند برای اولین بار برای رایت اما مفهوم او را به انجام هر یا همه چیزی است که ما بسیار از پشت می توانید دریافت کنید.

رایت فیلم بعدی داستان های ترسناک روانی یک شب در سوهودر حال حاضر برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس 23, 2021.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن