eBay فروش: ذخیره تا 65 درصد در Dyson شارژی و ایستاده جاروبرقی

این آخر هفته eBay شامل فروش جاروبرقی Dyson. برخی از Dyson معاملات در زیر كننده-furbished مدل, همه در دسترس در

توسط DOSTEMANSALAM در 18 خرداد 1399

این آخر هفته eBay شامل فروش جاروبرقی Dyson. برخی از Dyson معاملات در زیر كننده-furbished مدل, همه در دسترس در Dysons' رسمی فروشگاه eBay. خرید تولید کننده مرمت مدل است یک راه عالی برای لذت بردن از پس انداز اضافی از آنجا که تولید کنندگان اصلی در این مورد Dyson آنها را آزمایش و تضمین می کنند که آنها کار دقیقا مانند محصولات جدید است. همه Dyson خلاء در این فروش شامل سریع حمل و نقل رایگان اما سرعت عمل قبل از آنها از فروش.

Dyson Small Ball
لایحه رابرتسون/Digital Trends

وزن در بیش از 12 پوند Dyson توپ کوچک چند طبقه درست خلاء نور و آسان برای حمل در اطراف. دسته retracts را به فضای ذخیره سازی کمتر و همچنین فروپاشی به راحتی برای تمیز کردن مناطق بالا را در خانه خود را. خود تنظیم اصلی تمیز کننده سر فیبر کربن رشته نوار برس برای تمیز کردن عمیق در فرش. توپ طراحی باعث می شود آن فوق العاده آسان برای مانور در فضاهای تنگ. این تولید کننده-مرمت مدل در دسترس است برای $140, 65% تخفیف از حالت عادی 400 دلار قیمت خرده فروشی.

خرید در حال حاضر

این Dyson V7 منبع Cordless Stick vacuum در این فروش با نام تجاری جدید در اصلی باز نشده بسته بندی. این V7 مبدا با استفاده از Dyson سریع اتصال و قطع اتصال طراحی برای تبدیل به سرعت از یک چوب جارو به دستی. منشا مدل همراه با یک جابجایی رول برس تمیز کردن سر یک ترکیب ابزار و ابزار شکاف. شما می توانید خلاء تمام فضاها را در خانه خود را تا 30 دقیقه در هر شارژ باتری. هنگامی که شما انجام می شود خالی کردن زباله دانی با Dyson بهداشتی سیستم انتشار و محل خلاء بر روی پایه شارژ به طور خودکار شارژ باتری برای دفعه بعد. نام تجاری جدید اما با 33% تخفیف eBay فروش قیمت فقط 200 دلار است.

خرید در حال حاضر

شما می توانید ذخیره کنید $180 در این کارخانه-مرمت Dyson توپ چند طبقه 2 ایستاده جارو برقی. آسان تنظیم ارتفاع ساده تمیز کردن طبقات سخت و فرش. خلاء توپ طراحی کمک می کند تا شما حرکت در اطراف مبلمان و موانع دیگر. Dyson بدون کیسه زباله دانی تا زمانی که آن را کامل و شما می توانید به سرعت تخلیه سطل به سطل زباله می تواند و بازگشت به تمیز کردن. هوا در خانه خود را بهره مند از خلاء تمام ماشین هپا تصفیه. این مدل همچنین می آید با یک ترکیب تمیز کردن ابزار و ابزار ویژه ای برای تمیز کردن پله ها. تخفیف 45% از معمول $400 لیست قیمت شما می توانید خرید Dyson توپ چند طبقه 2 فقط برای $220 در Dyson فروشگاه eBay.

خرید در حال حاضر

این Dyson V10 Motorhead cordless stick vacuum چنین قدرتمند تمیز کردن ماشین Dyson تصمیم به توقف توسعه آینده برای طناب دار جاروبرقی. طراحی شده توسط Dyson V10 دیجیتال موتور این خلاء اجرا می شود تا 60 دقیقه در هر شارژ بسته به حالت تمیز کردن. مانند دیگر Dyson شارژی مدل V10 تبدیل به یک دستی vac به سرعت و به راحتی با استفاده از بهداشتی point-and-shoot گرد و غبار بن مکانیزم تخلیه و رها کردن-در پایه شارژ بنابراین V10 خواهد بود آماده به کار بعدی. امکان استفاده از eBay را 40 درصد تخفیف در این Dyson-مرمت مدل به خرید آن برای 300 $200 دلار کمتر از نرمال 500 دلار قیمت دارد.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه های

  • eBay فروش فلش: Microsoft Surface برو 2, Xbox One S و بیشتر
  • eBay فروش: تخفیف های بزرگ در DJI Mavic هوا ایستاده KitchenAid میکسر, Xbox One X
  • eBay فروش فلش: صرفه جویی در دیده بان اپل, آیفون, XR و Microsoft Surface Pro 7
  • eBay اپل فروش: صرفه جویی در AirPods iPads اپل, مک بوک و بیشتر
  • eBay روز مادر فروش: صرفه جویی در Arlo Pro 3, Apple iPad Pro و MacBook Pro


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب