کسب آن قانون اصلاحات انتقال مبارزه با بیش از بخش 230 به آمریکا

تام ویلیامز از طریق گتی ایماژ امروز کمیته قضایی مجلس سنا گذشت یک نسخه اصلاح شده از درآمد آن ع

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
UNITED STATES - JULY 2: Chairman Lindsey Graham, R-S.C., right, and Sen. John Cornyn, R-Texas, talk before the start of the Senate Judiciary Committee markup of the Eliminating Abusive and Rampant Neglect of Interactive Technologies (EARN IT) Act of 2020, and judicial nominations in Russell Building on Thursday, July 2, 2020.(Photo By Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images)
تام ویلیامز از طریق گتی ایماژ

امروز کمیته قضایی مجلس سنا گذشت یک نسخه اصلاح شده از درآمد آن عمل می کنند. این قانون بحث انگیز خواهد شد و در حال حاضر سر به طبقه سنا برای بحث است. در حالی که این اصلاحات شامل تغییرات قابل توجهی گروه ها مانند آیتالله سیستانی و مطبوعات آزاد عمل هنوز هم نگران پیامدهای این لایحه می تواند برای آزادی بیان و گروه های به حاشیه رانده شده.

در سطح کسب آن عمل است که به منظور محافظت در برابر سوء استفاده از کودکان. اما در آن فرم اولیه این لایحه همچنین تهدید end-to-end encryption. اصلاح کسب این قانون تضمین می کند که شرکت نمی خواهد در صورت اضافه شدن مسئولیت برای ایجاد امنیت سایبر ابزار مانند رمزگذاری اما رمزگذاری بحث نشده است. به جای قانونگذاران نقل مکان کرده اند که مبارزه برای قانونی دسترسی به داده های رمزگذاری شده عمل می کنند که شرکت را مجبور به ساخت درب پشتی برای محصولات خود به دولت اجازه می دهد دسترسی داشته باشید. در تئوری است که می تواند به جلوگیری از جنایتکاران و فروشندگان مواد مخدر از برقراری ارتباط مخفیانه, اما آن را نیز می تواند تهدید حریم خصوصی ابتدایی حقوق.

دیگر نگرانی عمده مخالفان از کسب آن عمل بالا بردن را با بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که می گوید که شرکت مسئول نیست برای خیلی از مطالب که کاربران پست. نوشته اصلی کسب این قانون پیشنهادی نیاز است که شرکت های "کسب درآمد" بخش 230 حمایت های زیر توصیه می شود شیوه های مشخص شده توسط وزارت دادگستری (DoJ) کمیسیون. بدون آن حمایت شرکت هایی مانند Twitter و یا Facebook ممکن است مجبور به حذف هر چیزی که ممکن است بی درنگ یک چالش قانونی است که می تواند آزادی بیان را تهدید کند.

اصلاحات گذشت امروز نوار DoJ کمیسیون از هر اختیارات قانونی و نمی خواهد نیاز به شرکت ها برای کسب بخش 230 حمایت با پیروی از روش های توصیه شده. اما اصلاح لایحه تغییر بخش 230 اجازه می دهد تا از دعاوی متحده و قانونگذاران ایالتی می تواند محدود و یا ممنوع فن آوری های رمزنگاری. به علاوه که می تواند منجر به تعارض قوانین است که تغییر دولت توسط دولت.

"تدوین کنندگان این لایحه بدیهی است که می خواهید به آدرس واقعی مضرات سوء استفاده از مواد اما اصلاح لایحه ایجاد یک شکاف دولت-سطح مسئولیت" گفت: Gaurav Laroia رایگان مطبوعات اقدام ارشد سیاست, مشاور, در بیانیه ای. "حتی به عنوان اصلاح آن دعوت متحده شروع به عبور از همه نوع از قوانین تحت پوشش حفاظت در برابر سوء استفاده, اما تکرار مشکلات اصلی کسب این عمل متن."

آیتالله سیستانی که می گوید این لایحه می کند کمی به "معنی آدرس" این موضوع سوء استفاده از کودکان" نیز مخالف اصلاحات جدید.

"در حالی که وجود دارد قابل توجه تغییرات ایجاد شده در نسخه اصلاح شده این تغییرات نه کاهش نگرانی های که کسب آن عمل را تضعیف حریم خصوصی از هر امریکایی سرکوب توانایی ما برای برقراری ارتباط آزادانه آنلاین و آسیب LGBTQ, مردم, کارگران جنسی و معترضان را" آیتالله سیستانی نوشت: در بیانیه ای.

در این مقاله: کسب این قانون, قانون, لایحه, مجلس سنا, aclu رایگان سخنرانی بخش 230, رمزگذاری, متحده, کودک آزاری, اینترنت, حریم خصوصی, DoJ, free press, اکشن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن