EA رسما اعلام کرد "جنگ ستارگان: اسکادران" را نشت

EA پس از نشت بر روی ایکس باکس وب سایت جمعه, به نظر می رسید که EA آماده به فاش کردن آن بعدی ج

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
video game
EA

پس از نشت بر روی ایکس باکس وب سایت جمعه, به نظر می رسید که EA آماده به فاش کردن آن بعدی جنگ ستارگان بازی. ناشر نیست صبر کنید بیش از حد طولانی پس از آن به طور رسمی اعلام Star Wars: اسکادران.

با توجه به گزارش VentureBeat, آن را تمرکز بر روی سگ جنگی در جنگ ستارگان کشتی. در حالی که وجود خواهد داشت یک تک بازیکن مبارزات انتخاباتی اسکادران است گفت: به مرکز حدود چند نفره. به نظر می رسد EA منتشر خواهد شد این بازی در پاییز بر روی PC و کنسول.

EA اعلام پشت کردن برخی از که با توجه به عنوان "خلبانان می خواستم" تعبیر در صدای جیر جیر و یک پرواز-مضمون تصویر -- که شامل شورشی و امپریال خلبانان همراه با کل بسیاری از starfighters. شده اند وجود دارد چند پرواز متمرکز بر جنگ ستارگان بازی در گذشته یعنی در X-Wing سرکش اسکادران و Starfighter در سری. در هر صورت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که EA در فروشگاه روز دوشنبه هنگامی که آن را انتشار اولین تریلر در 11 AM ET.

ناشر آخرین Star Wars عنوان Respawn-طراحی و توسعه Jedi: Fallen,سفارش فراری بود موفقیت پس از اسکادران برخی از چکمه های بزرگ برای پر کردن. EA انگیزه که مشغول به کار بر Star Wars: Battlefront II در حال توسعه گفته است این بازی جدید است.

در این مقاله: بازیهای رایانهای, بازی های ویدئویی starwarssquadrons ea انگیزه electronicarts, starwars, جنگ ستارگان, ea, electronic arts, eamotive star wars اسکادران بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب