دیگر هرگز قایق بادی خود را از دست ندهید

در واقع به عنوان یک محصول بادی برای داشتن تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد. قایق بادی موتوری بست وی مدل

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در واقع به عنوان یک محصول بادی برای داشتن تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد. قایق بادی موتوری بست وی مدل جیمینی مشابه با قایق بادی معرفی شده در بالا دارای ظرفیت های مختلف می باشد که می تواند به جهت ایجاد تفریحات آبی در محیط های آبی مورد استفاده قرار گیرد. درون قایق دو عدد صندلی بادی پشتی دار جایگذاری شدهاند که محل نشستن کاربران میباشد. قایق بادی 4 نفره اینتکس دارای فضای کافی برای نشستن 4 نفر است و با داشتن صندلی و پشتی های راحت میتوانید ساعت ها در آب حرکت کنید و از یک قایق سواری مهیج لذت ببرید. محصولی که به معرفی آن می پردازیم به دلیل داشتن طول عمر و سازگاری زیاد دارای قابلیت های مختلف است و می تواند به صورت دست دوم نیز به فروش برسد. کف این قایق بادی 2 نفره به صورت باد شو طراحی شده که تعادل پذیری قایق را افزایش می دهد . برخی از امکانات و وسایل همراه این محصول جزو ضروری ترین ابزار می باشند که در یک محصول کاربردی و منحصر به فرد قرار می گیرد.  Data was generated wi th G SA C onte᠎nt  Ge᠎nera tor DEMO​!

با توجه به این که محصول متنوع و خاص است و از انواع بسیار گوناگون تشکیل شده است افراد می توانند آن را با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و به خرید آن اقدام نمایند. فروش موتور قایق بادی بنزینی اینتکسموتور بنزینی قایق بادی با توان 2.5 اسب بخار مناسب برای نصب بر روی قایق های بادی اینتکس و سایر انواع قایق موتور 4 زمانه سوخت بنزین یک سیلندر دور موتور 5700RPM بدنه تمام استیل با طراحی آیرو دینامیک پروانه فلزی بسیار مقاوم نصب و سرویس کاری بسیار آسان دارای لوازم یدکی . قایق بادی سیهاوک 2 دارای ابعادی به طول 236 , عرض 114 , وارتفاع 41 سانت با تحمل وزن 240 کیلو گرم میباشد . وزن بدنه سبک و بادی است و قابلیت انتقال به مکان های مختلف وجود دارد. پاروها وزن سبکی دارند به همین دلیل به راحتی میتوانید آن را در دست گرفته و برای به حرکت در آوردن قایق پارو بزنید. اکنون به سمت اسکله بروید، جایی که بر روی دیوار شکسته سمت چپ میتوانید این درخواست ماموریت را پیدا کنید.

برای سریعتر باد کردن این قایق بادی میتوانید از پمپ باد برقی اینتکس و یا پمپ باد برقی فندکی اینتکس استفاده نمایید ضمنا پمپ باد فندکی این امکان را به شما می دهد که در مکانهایی که به برق دسترسی ندارید با فندکی ماشین قایق خود را پر و خالی نمایید . قایق بادی سیهاوک 2 نفره از 4 قسمت جدا تولید شده که در هنگام برخورد به اشیاء تیز فقط یک قسمت آن سوراخ شده و خطری افراد داخل قایق را تهدید نکند و قسمت سوراخ شده بعدا به راحتی توسط خود شما قابل تعمیر می باشد . سایر جزئیات طول 370 سانتیمتر عرض 168 سانتیمتر ارتفاع 45 سانتیمتر ابعاد بسته بندی 80x55x25 سانتیمتر توضیحات محصول قایق بادی 5 نفره مناسب برای آبهای آرام، دریاچه، دریا و ماهیگیری ظرفیت 410 کیلوگرم سه محفظه هوای جداگانه طناب دور قایق در سرتاسر بدنه پایه نصب کیت موتور بدنه بسیار مقاوم در برابر خراش و اشعه آفتاب از جنس ورقه ضخیم PVC دارای پمپ دستی پر توان و دو عدد پاروی 135 سانتیمتری دارای پایه مخصوص پارو دو پایه مخصوص قرارگیری قلاب ماهیگیری کف باد شونده مقاوم برای راحتی بیشتر دارای تایید گارد ساحلی ایالات متحده بسته مخصوص تعمیرات دارای نشیمن و تکیه گاه بادی هنگام استفاده از قایق ها حتما وسایل ایمنی مناسب نظیر جلیقه نجات همراه داشته باشید. This con te᠎nt has be᠎en done with G᠎SA  Con᠎te nt Generator Demover​sion!

نیز می تواند در خرید شما قطعا تاثیرگذار باشد پس حتما به امکانات قایق بادی نیز توجه داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که بعداً آنها را به تاجر بفروشید تا این ماموریت فرعی را تکمیل کنید. چرا که پارو سبب حرکت در مسیر آب می شود و می تواند بهترین موقعیت را ایجاد سازد. سکوها و مسیر بعدی را دنبال کنید تا به منطقه معدن (Quarry) برسید. قایق بادی بچگانه از محصولات مناسب برای کودکان بالای 3 سال می باشد که می توانید از آن برای آب های آرام استفاده کنید . تنوع در ساختار این محصول به اندازه ای است که افراد می توانند نسبت به داشتن آن به صورت راحت اقدام کنند و از وجود یک محصول کامل و بی نقص بهره مند شوند. این قایق بادی سازگاری لازم برای استفاده در آب های آرام و خروشان را دارد و از بدنه ای با سازگاری و طول عمر بالا تشکیل شده است و می توان از آن در طی سال های زیاد بهره مند شد. محصول مورد نظر از بدنه ای تشکیل شده است که بادی است اما در بخش کف برای ایجاد مقاومت بالا دارای کف آلومینیومی می باشد و می تواند مقاومت خاصی از خود نشان دهد.

آخرین مطالب