Dungeons & Dragons & رمان: Revisiting The Crystal Shard

تام Lockwood کاور برای سال 2007 re-release of The Crystal Shard.تصویر: جادوگران از ساحلدر منجمد تندرا از Icewi

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399
Tom Lockwood’s cover art for the 2007 re-release of The Crystal Shard.
تام Lockwood کاور برای سال 2007 re-release of The Crystal Shard.
تصویر: جادوگران از ساحل

در منجمد تندرا از Icewind Daleچهار بعید است (نوع) قهرمانان (نوع) پیوستن به نیروهای (نوع) برای شکست دادن جادوگر بد (نوع) دارای حق اعمال قدرت غیر قابل تصور (در واقع آن را بسیار قابل تصور). به انجمن خوش آمدید io9 نگاه به عقب در Dungeons & Dragons رمان های قدیم که من خواندن این کتاب های فانتزی برای دیدن آنچه که گنجینه هنوز هم ممکن است دروغ... و چه وحشت بیش از حد.

تبلیغات

زمانی که من پیشنهاد این پروژه به جیل من همیشه می دانستم که من می خواهم برای شروع با کتاب است که برای اولین بار رو من به عنوان یک فانتزی دوست 11 ساله nerd: سال 1988 The Crystal Shard. در حالی که این اولین D&D رمان—و نه حتی اولین رمان در مجموعه فوق العاده محبوب by-the-numbers دنیای فانتزی از عوالم را فراموش کرده اید—که دارای دو تفاوت مهم. این اولین رمان این نویسنده پرفروش R. A. Salvatore, و آن را معرفی مسلما معروف ترین و محبوب D&D شخصیت تمام دوران Drizzt do'urden.

اگر شما تا کنون خوانده Dungeons & Dragons رمان وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول آن شامل Drizzt. تاریکی جن که forsook فوق العاده بد قنات نژاد (اگر چه جادوگران است که در حال حاضر در حال تغییر راه D&D نقش برای مبارزه با این کلیشه در میان دیگران) برای تبدیل شدن به یک نجیب رنجر در سطح جهان ستاره های سرسام آور 34 کتاب که بسیاری از آمار نیویورک تایمز پرفروش لیست. زمانی که من 11 سالم بود او خیلی جالبترین شخصیت داستانی من همیشه مواجه می شوند و من می دانم که من تنها کسی نیست که; خدایان تنها می دانم که چگونه بسیاری از آف او الهام در D&D بازیکنان از اواخر 80s و 90s.

تبلیغات

در حالی که Drizzt به پایان می رسد تا overshadowing تقریبا هر کس و همه چیز سفال کریستال است که از لحاظ فنی یک گروه قطعه. وجود دارد Bruenor یک کوتوله که بازدید تقریبا هر فانتزی کلیشه ای از جمله تمایل خود را برای اصلاح یک خانه آبا و اجدادی که مردم او را تعقیب می کردند از آنها پس از حفر بیش از حد و بیدار یک هیولا. بعدی وجود دارد Regis این halfling, D&D را معادل کوتوله که بسیار بسیار هابیت-y همه او می خواهد به انجام است خوردن و چرت زدن. در حالی که او مجموعه خود را جدا بیت توسط حمل آویز کریستال او می توانید استفاده کنید برای مردم جذابیت کند و او را وادار به خطر و صرفه جویی در روز Bilbo-در کتاب نبرد نهایی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این همه پژمرده فتوکپی از ارباب حلقه ها ، برای اولین بار این مجموعه در سرماخوردگی از Icewind Dale به طور خاص در اطراف روستاها جمعی شناخته شده به عنوان ده شهر. دوم چهارمین عضو این حزب است Wulfgar یک جوان اجنبی Bruenor قطاری پس از مجموعه ای از Northern قبایل مراحل شکست خورده حمله ده شهرها. اگر چه کوتوله می کند جای اجنبی در قراردادی نماز برای پنج سال در پایان است که زمان Wulfgar است که در اصل به تصویب رسید پسرش به نقطه ای که Bruenor باعث می شود Wulfgar فوق العاده-badass سحر و جادو نبرد چکش می گرداند که به دست خود در هنگام پرتاب (به طوری که حداقل Salvatore انجام شده است ثور به جای LotR).

شاید این کتاب بزرگترین تفاوت این است که آن اصلی دشمن Akar Kessel است کامل dipshit. او معرفی شده به عنوان یک ادم احمق و ابله شاگرد جادو است که می تواند تنها به سختی بازیگران ساده ترین از جادوها که قتل کارشناسی ارشد خود را پس از برخی دیگر از جادوگران به دروغ او را که به نحوی در این امر کسب او یک ارتقاء است. به جای جادوگران پرتاب او به دره از برف که در آن او شانس بر Crenshinibon عنوانی سفال. این یک مصنوع از شر خالص است که می تواند به آن تکیه بسیار زیاد قدرت که Kessel با استفاده از متراکم کردن یک غول ارتش از هیولا های مختلف است که او را می فرستد به تسخیر ده شهرها. سفال با این حال نمی توانیم را Kessel هیچ کمتر از یک dipshit و جادوگر را شکست داد و چند, نهفته است, یک کیسه آرد و یک بهمن Kessel خود را باعث می شود. در پایان Crenshinibon است خسته از Kessel را مزخرف آن را انتخاب و به خاک سپرده شد زیر تن از برف به جای صرفه جویی در حامل آن را.

تبلیغات

Larry Elmore’s art for the cover of the original 1988 release.
لری Elmore هنر برای پوشش اصلی 1988 انتشار.
تصویر: TSR

من در بر داشت Kessel آنقدر احمق او واقعا سرگرم کننده اما این کتاب دارای مقدار زیادی از دیگر مسائل است. نوشتن به معنای واقعی کلمه میان همه افکاراحساساتو انگیزه در هر لحظه و هر شخصیت فراتر از چهار اصلی است که تقریبا به طور کامل وصف ناپذیر. Drizzt و Wulfgar آنقدر preternaturally badass آنها ضرب و شتم 25 غول خود (و با کمک از Drizzt سحر و جادو پلنگ Guenhwyvar چرا که از دوره او به سحر و جادو پلنگ pal) در حالی که Bruenor و دورف موفق به نوعی کشتن 1,000 از Kessel را اجنه در یک حمله شبانه بدون آنها حتی بیدار شدن از خواب. حداقل زمانی که Drizzt و Wulfgar را در white dragon آنها در یک زمان تا زمانی که Wulfgar متوجه یک غول غیرممکن مرگبار قندیل مفید حلق آویز در بالای غار آنها در حال مبارزه است.

تبلیغات

که فقط قسمت سوم-بدترین بازی deus ex machina در این کتاب متاسفانه. Kessel موفق به جلب غول پیکر تقریبا شکست ناپذیر شیطان به پیوستن به صفوف خود را, اما Drizzt خوشبختانه موفق به پیدا کردن یک شمشیر (سلاح های مورد علاقه خود را) در اژدها گنج hoard و آن را تا کنون-تا-خوشبختانه اتفاق می افتد که قادر به شکست دادن شیطان (که در خدمت هیچ نقش دیگری در این داستان از ضرب و شتم توسط Drizzt). اما حتی این را نه به عنوان فاحش به عنوان داستان پایان زمانی که کتاب retcons که Drizzt در زمان کوچک کیسه آرد از غول' دژ به عنوان سوغات و استفاده از آن برای کت Crenshinibon و شکست نور خود را بر اساس مگا-سحر و جادو است.

اما کریستال سفال's بزرگترین جرم و مراتب آن است, کمبود شخصیت زن; تنها یک یک نام و گفت و گو است. که خواهد بود Bruenor را تصویب انسان دختر Cattie-Brie که حتی اگر Drizzt تماس خود را در soulmate در یک فصل می شود تنها چند ده خط. تنها زن دیگر شخصیت های ذکر شده در حال فرار روستاییان و مختلف "تعویض" و بسیاری از کسانی که در حال Kessel بردگی حرم که می میرند يکديگر اعلام کردند و نهان که تبه کار است که شکست خورده و برج خود را فرو می ریزد.

تبلیغات

بسیار وحشتناک اما من می خواهم اگر من دروغ گفت من پیدا نکردم این کتاب کمی خوانا تر از من فکر کردم آن خواهد بود. نه به براق بیش از هر یک از آن بسیاری از مشکلات است اما این حرکت سریع به اندازه کافی وجود دارد نه مقدار زمان به ساکن در آن مسائل فنی حداقل. و اینکه آیا من نرم با سن و یا اجازه دهید من نوستالژی را بهتر از من نمی تواند کمک کند اما آن را به عنوان کار یک نویسنده منتشر شده در سال 1998 توسط TSR یک شرکت است که خیلی بیشتر علاقه مند به تعداد کتاب های آن می تواند بوسیله اسباب گردنده از کیفیت خود را. به علاوه از آنجایی که من خواندن چند مطلب Drizzt رمان بازگشت در روز, من می دانم که برای یک واقعیت است که سالواتوره نوشتن—شامل خود شخصیت زن; خوشبختانه Cattie-Brie حتی در نهایت می پیوندد Bruenor, Drizzt و Wulfgar در ماجراهای خود را در بعد کتاب—بهبود در طول زمان است. با توجه به این که قسط 35 (!) از Drizzt ماجراهای است که به دلیل ماه آینده من حدس می زنم که تنها ادامه داد.

تبلیغات

اما آن خواهید بود یک مدت طولانی قبل از من وجود دارد و اگر در همه. فرض کنید شما بچه ها لذت بردن از این من بررسی بیشتر D&D رمان از '80s, از جمله دو رمان در Icewind Dale سه گانه جریانهای نقره و به Halfling را گوهر. من احتمالا اقامت در Forgotten Realms برای در حالی که کمی قبل از فرو بردن به شاهین خاکستری محیط (که من می دانم که تقریبا هیچ چیزی در مورد) و پس از آن اصلی Dragonlance سه گانه توسط مارگارت Weis و تریسی Hickman که هر کس دوست داشت و من حدس زدن نگه می دارد تا به خوبی.

شما نمی توانید می گویند همان سفال کریستال. حتی اگر من به پایان رسید تا پیدا کردن نوشتن قابل تحمل تر از من بود مشکوک این کتاب عمیقا عمیقا ناقص به حداقل می گویند. بنابراین برای من امتیاز کریستال سفال رول 3 بر یک 1d20. من نمی دانم که چگونه خوب هر یک از این D&D رمان را تا پایان بودن اما من می دانم که وجود دارد گسترده منجمد تندرا ارزش از اتاق را برای بهبود و... وجود دارد اتاق را برای بدتر ، مانند در هر سیاه چال گنجینه ها و هیولا رفتن دست در دست.

تبلیغات

همه فن حریف گزارشات:

  • من فکر Drizzt تلفظ شد "Dritz" برای سال های بسیاری ،
  • غول Drizzt و Wulfgar نابودی به طور خاص Verbeeg که اساسا 10-پا بلند انسان است. آنها به نظر نمی آید هیولا مانند به طور منظم غول یا ogres اما نام خود را به وضوح وحشتناک portmanteau از "بسیار بزرگ" پس از من با آنها خوب همه بودن به قتل رساندند.
  • Cattie-Brie کند که نقش مهمی را در نبرد نهایی و آن را به سقوط dwarves' تونل اگر اجنه شروع به وارد کردن آنها. این یک ماموریت انفرادی بنابراین برخی از دیالوگ گفتن است Bruenor چگونه او را به خصوص شاداب در فکر دفن خودش زنده است.
  • اژدها نام Icingdeath است که تنها کمی تهدید آمیز از Frostingdeath.
  • این کتاب به معرفی Drizzt به عنوان داشتن hots برای گنج—نه جمع آوری آن فقط با دیدن چه ثروت دشمنان او slays در دست دارند. اکثر Dungeons & Dragons بازیکنان احساس به همان شیوه پس از طلا است که نزدیک ترین چیزی که در این نقش بازی بازی است به امتیاز اما این احساس عجیب و غریب برای D&D شخصیت برای به اشتراک گذاشتن همان معاون. من اصلا به خاطر این که یکی از Drizzt این عادات در همه, بنابراین من فرض می شود کاهش یافته است هر چه زودتر به جای بعد ؟
  • در طول Verbeeg مبارزه Wulfgar yells در زبان مادری "Prayne د crabug ahm keike rinedere بود-yogt انجام kes gron!" در Drizzt پس از جن تپل بیرون از Verbeeg به اجنبی و پنهان او را مجبور به مبارزه با. در این کتاب تا پایان Wulfgar نشان می دهد آن را به معنی "ممکن است کک از یک هزار گوزن لانه در ناحیه تناسلی خود را." من فکر کردم این بود که جالب ترین لعنتی چیزی که در تمام دنیا زمانی که من 11 سالم بود. من آمده اند به درک که ممکن است دقیقا همان مورد خواهد بود.
  • بعدی: لاجوردی اوراق قرضه!

برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن