Dropbox است که انتهایی یک مدیر رمز عبور سرویس

Dropbox در حال گسترش است خط خود را از خدمات ابری جدید مدیریت رمز عبور. این شرکت (از طریق AndroidPolice) ذکر شده بی سر و صدا یک برنامه جدید با عنوان Dropbox کلمات عبور در آندروید, بازی فروشگاه است که به شما اجازه می دهد میزبان خود را خصوصی اعتبار و ثبت نام به وب سایت.

بر اساس محدود اطلاعات موجود در برنامه فروشگاه بازی, صفحه Dropbox کلمه عبور به نظر می رسد مجهز به همه معمول مظاهر از یک برنامه مدیریت رمز عبور. شما می توانید فروشگاه خود را حساب, ورود به دیگر برنامه های کاربردی و وب سایت ها با یک کلیک یک دکمه ، Dropbox اضافه می کند که این برنامه ارائه می دهد “به صورت خودکار همگام سازی به تمام دستگاه های خود را” که به احتمال زیاد نشان می دهد همچنین کار بر روی دسکتاپ و iOS مشتریان.

Dropbox Passwords

Dropbox است که انتهایی این سرویس جدید در بتا خصوصی و همانطور که در مثال آن را “تنها در دسترس برای برخی از Dropbox به مشتریان”. در حالی که هر کسی می توانید پیش بروید و دانلود برنامه, شما نمی قادر خواهد بود به گذشته ثبت نام صفحه نمایش است که می گوید: “در طول بتا Dropbox کلمه عبور در دسترس است تنها برای تعداد کمی از Dropbox به مشتریان. ما به شما اجازه می دانم زمانی که این تغییرات است.”

علاوه بر Dropbox به کلمه عبور کاربران باید این گزینه برای تولید منحصر به فرد و کلمه عبور امن زمانی که آنها ثبت نام برای حساب های جدید به جای به سادگی مهر در یکی از آنها استفاده کرده اید قبل از.

Dropbox کلمه عبور امن از طریق یک روش به نام صفر-دانش رمزگذاری. این اساسا بدان معنی است که فقط شما باید دسترسی به طاق و حتی Dropbox ندارد توانایی خواندن کلمات عبور شما آپلود کرده اید.

تا کنون Google Play Store مثال می گوید Dropbox کلمه عبور دانلود شده است بیش از 10 نفر است. این معلوم نیست که Dropbox کلمه عبور در دسترس خواهد بود علنا و این که آیا آن خواهد بود محدود به این شرکت به مشتریان شرکت. با توجه به حداقل مجموعه ای از ویژگی های این برنامه را به مشتریان ارائه هر گونه دلیل قانع کننده برای تغییر از مدیران رمز عبور موجود خود را به جز برای Dropbox به اعتماد اما که می تواند تغییر در راه اندازی.

ما رسیده ایم به Dropbox به برای نظر و ما به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

Dropbox به گزارش اول آن سود سه ماهه در اوایل این سال در ماه مه به عنوان مردم به طور فزاینده ای اتخاذ خدمات ابری به کار از راه دور. آن را در حال حاضر 14.6 میلیون پرداخت, کاربران, کردن از 13.2 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>