رویای یک Peloton? این دوچرخه فقط به عنوان خوب (و ارزان تر بیش از حد)

هوشمند دوچرخه ورزش را گروه کلاس, شخصی, مربیان, مربیان, و, گروه, سواری به خانه خود را. شما هنوز هم می تواند به

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399

هوشمند دوچرخه ورزش را گروه کلاس, شخصی, مربیان, مربیان, و, گروه, سواری به خانه خود را. شما هنوز هم می تواند به ماندن در شکل کار کردن در خانه حتی اگر شما نمی توانید به رفتن به ورزشگاه و یا بهداشت و درمان باشگاه. ارتباط صفحه اصلی دستگاه ورزش با شخصی مربیگری کلاس های گروه و تغییر مناظر کمک به شما اقامت مشغول بنابراین شما می توانید رسیدن به اهداف تناسب اندام خود را. Peloton پرطرفدارترین نام در تناسب اندام تکنولوژی امروز اما قیمت ها می توان با چوب پنبه بستن. وجود دارد مقدار زیادی از ورزش دوچرخه و دیگر Peloton جایگزین گزینه های تناسب اندام قیمت مناسب برای منزل و استفاده از تعاملی تردمیل به پاروزنان. برخی از تناوب ما در بر داشت شامل یک سال اشتراک به iFit مجازی صفحه اصلی تناسب اندام تمرینات. دیگر دستگاه های سازگار با iFit و شما می توانید به عضویت این سرویس به طور جداگانه. پله ماشین آلات ورزش نیز برنامه های در دسترس اشتراک.

بهترین جایگزین Peloton

  • Bowflex C6 دوچرخه$999 با حصیر و حمل و نقل رایگان
  • پروفرم هوازی HIIT مربی$1,055شد $1,999
  • پله منعکس 40" – $1,040
  • پله Smart Connect دوچرخه EX5 — 1240 دلار
  • پروفرم کربن E7 بیضوی – سیاه$1,399شد $1,999
  • پروفرم کربن HIIT H7 بیضوی – سیاه$1,399شد $1,999
  • پله Smart Connect دوچرخه EX5S – $1,640
  • NordicTrack تجاری S22i استودیو چرخه با 1 سال مناسب عضویت$1,999, $1,000 خاموش
  • NordicTrack تجاری تردمیل 2950 w/1 سال iFit عضویت$2,999, $1,000 خاموش

Bowflex C6 دوچرخه — $999

Bowflex C6 Bike
Bowflex C6 دوچرخه اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید تمرین خود را برنامه. روی C6 سازگار با Peloton نرم افزار Zwift برنامه و کشف جهان برنامه به دنبال دوره های مجازی و مسیرهای پیاده روی است که تنظیم به سرعت خود را. دسترسی خود را انتخاب تمرین و یا مربیگری برنامه از طریق بلوتوث و تنظیم مقاومت دقیقا با 100 میکرو-قابلیت تنظیم سطح. روی C6 دارای دو لینک پدال با پا قفس و همراه با یک جفت از سه پوند دمبل و بلوتوث را فعال کنید ضربان قلب بازوبند نظارت بر.

خرید در حال حاضر

پروفرم هوازی HIIT مربی — $1,057

ProForm Cardio HIIT Trainer
textProForm را HIIT مربی بیضوی شامل یک محاکمه 30 روز عضویت iFit آنلاین تمرینات کلاس های مربیگری. وجود 24 سطح مقاومت برای ProForm را ضربه بالا تمرین اینتروال (HIIT) با دستگاه استپر + بیضوی حرکت. بیان فرمان اضافه کردن به ورزش خود را در محدوده. ساخت و ساز فولاد با اندازه درست ، برای استفاده از iFit محتوای شما نیاز به یک اتصال Wi-Fi و ارائه قرص خود.

خرید در حال حاضر

Echelon Reflect 40
شما لازم نیست که به کار کردن در مقابل یک آینه است. سوار پله منعکس 40 روی دیوار و به دنبال شخصی آموزش با یک منعکس کننده نوع عضویت. شما نیز لذت بردن از زندگی کلاس بر روی تقاضا کلاس و می تواند به رقابت با خانواده و دوستان است. منعکس 40 وزن آن 26 پوند و اقدامات 39-اینچ بالا x 20 اینچ گسترده x 2 اینچ ضخامت دارد. HD صفحه نمایش دارای رزولوشن 1080p و 60 هرتز نرخ refresh برای صاف تصویری. شما لازم نیست برای خرید این منعکس کننده نوع عضویت که هزینه $39 ماه (یک ماه گنجانده شده است در قیمت دستگاه). شما همچنین می توانید با خرید سالانه منعکس کننده نوع عضویت با دستگاه برای $1,400 (یک 80 دلار پس انداز) و یا دو سال عضویت با دستگاه, برای از 1600 $(a $360 پس انداز). هنگامی که شما خرید یک منعکس کننده 40 شما همچنین می توانید رایگان دیده بان اپل.

Echelon EX5
در دسترس برای حمل و نقل در حال حاضر (دیگر پله Smart Connect دوچرخه مدل ها قبل از سفارش تنها) از پله Smart Connect دوچرخه EX5 رقابت صندلی قابل تنظیم میله کلیپ و قفس پدال و 32-سطح مقاومت مغناطیسی. این EX5 یک دستگاه هوشمند کوه برای گوشی یا تبلت خود را که منعکس 180 درجه است. با یک پله اتصال عضویت ($39 ماهانه یک ماه در قیمت گنجانده شده) شما می توانید با بیش از 30 سطح جهانی مربیان را به همراه مربی-led کلاس با همه چیز از کیک بوکسینگ برای زومبا, یوگا, و بیشتر. شما می توانید ذخیره کنید $80 خرید EX5 با عضویت سالانه برای $1,400 یا بزرگ بروید و صرفه جویی در $360 هنگامی که شما خرید یک پله Smart Connect دوچرخه EX5 با دو سال عضویت برای $1,600.

Echelon EX5S
شما باید صبر کنید تا پایان ماه ژوئن برای Echelon Smart Connect دوچرخه EX5S به کشتی اما قبل از دستور در دسترس هستند در حال حاضر. جدیدترین مدل پله های هوشمند اتصال دوچرخه صف های EX5S شامل 21.5-inch HD صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش ضربه جدید سپاه پاسداران در قاب تثبیت کننده و عقب و جلو قدرت پورت. Top-of-the-line مدل هزینه $1,640 با ماهانه پله اتصال عضویت. شما می توانید ذخیره کنید $80 اگر شما سفارش EX5S با عضویت سالانه برای $2,000 یا لذت بردن از 360 دلار پس انداز و خرید EX5S با دو سال عضویت برای $2,200.

NordicTrack تجاری S22i استودیو چرخه — $1,999

در حالی که بسیار ارزان تر از Peloton این NordicTrack تجاری S22i استودیو چرخه است که احتمالا بهترین گزینه وقتی که می آید به مقایسه ویژگی های مجموعه — آنها عملا همان. این S22i دارای یک صفحه نمایش است که تمام شده است اما به همان اندازه به عنوان Peloton. هنوز این قابلیت برای مربیان خود را برای تنظیم شیب و مقاومت برای شما (شما باید آن را خودتان با Peloton) باعث می شود آن را یک گزینه بهتر است اگر شما به دنبال برای اقامت بیشتر متمرکز روی تمرینات خود را. NordicTrack همچنین شامل یک سال عضویت در این تمرینات در قیمت خرید از S22i که یکی دیگر از مزیت است.

چه iFit?

iFit آنلاین است برنامه تناسب اندام با شخصی مجازی مربیگری مجازی استودیو کلاس و مقصد تمرینات. iFit عضویت در هزینه $15 در هر ماه برای افراد و 33 $در ماه برای خانواده ها تا پنج نفر است. شما می توانید با استفاده از iFit تمرینات با گوشی های هوشمند و یا قرص خود را با هر قلبی و عروقی تجهیزات تناسب اندام. هنوز هم بسیاری از دوچرخه ورزش است که iFit سازگار می توانید با اتصال iFit و به طور خودکار تنظیم تنظیمات از قبیل مقاومت در برابر سرعت و شیب متفاوت شدت تمرین.

آیکون تناسب اندام و سلامت است که شرکت صاحب iFit همچنین شرکت مادر NordicTrack, پروفرم Freemotion Weider, Weslo طلا, بدنسازی, و دیگران.

دیگر تجهیزات تناسب اندام

در حالی که ما متمرکز در اینجا بر high-tech تناسب اندام دوچرخه که خوب Peloton جایگزین یک ورزش دوچرخه سواری است که تنها یک بخش از خانه خود را ، ما به تازگی scoured وب برای معاملات خوب در سایر بدنسازی صفحه اصلی ملزومات آن شما می توانید از زیر دانلود کنید.

موفق باشید و در اینجا به یک مشخصه 2020!

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب