DOJ indicts 'fxmsp' هکر که گزارش نقض صدها نفر از شرکت

Westend61 via Getty Images یک دادگاه آمریکایی است unsealed اتهامات علیه یک پرکار هکر شناخته ش

توسط DOSTEMANSALAM در 18 تیر 1399
Man typing at his laptop computer at night
Westend61 via Getty Images

یک دادگاه آمریکایی است unsealed اتهامات علیه یک پرکار هکر شناخته شده به عنوان fxmsp در نهایت آشکار هویت "نامرئی خدا از شبکه ها." در یک اطلاعیه ارسال شده توسط غرب منطقه از واشنگتن به ما دفتر دادستان مقامات شناسایی کرده اند fxmsp به عنوان یک زن 37 ساله شهروند قزاقستان به نام آندره Turchin. پنج اتهام جنایت علیه Turchin تاریخ بازگشت به دسامبر 2018 اما آنها مهر و موم شده باقی مانده تا زمانی که این وحی است که به دنبال یک گزارش منتشر شده توسط فروشنده امنیتی Group-IB در مورد میزان fxmsp فعالیت های غیر قانونی.

به گفته مقامات Turchin و همدستان هدفمند صدها نفر از شبکه های شرکت های بزرگ در بیش از 40 کشور بین ماه های اکتبر تا دسامبر 2017 و 2018. آنها گفته تاسیس پشتی به شبکه های شرکت های بزرگ و سپس فروش آنها را در cybercrime مرجع تخصصی برای هزاران نفر به صدها هزار نفر از دلار است. بر اساس unsealed اسناد این گروه شروع اسکن برای باز کردن از راه دور دسکتاپ پروتکل بنادر و سپس brute-forcing راه خود را به شبکه. آنها پس از سرقت اداری اعتبار و تغییر نرم افزار آنتی ویروس تنظیمات مطمئن شوید که نرم افزارهای مخرب کشف نشده باقی می ماند.

Group-IB را گزارش می گوید fxmsp و گروه خود فروخته شبکه دسترسی به هتل های زنجیره ای, بانک ها و دیگر شرکت های مالی, ساخت حداقل 1.5 میلیون دلار از عملیات خود را. به عنوان یک نتیجه از فعالیت های خود را قربانیان خود را از دست داد بنا به گزارش ده ها میلیون دلار به نرم افزارهای مخرب و شبکه آسیب برساند. آنها بوده ام غیر فعال از سال گذشته پس از fxmsp عناوین ساخته شده برای تبلیغات دسترسی به داده ها از محبوب امنیت سایبر شرکت McAfee ترند میکرو و Symantec. اما حداقل یک امنیت سایبر شرکت معتقد است که آنها هنوز هم عامل تحت نام های مختلف.

Turchin شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نرم دو فقره از کامپیوتر تقلب و سوء استفاده و توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و دستگاه دسترسی تقلب. اجرای قانون مقامات می گویند او به احتمال زیاد آگاه از اتهام و استرداد به آمریکا بعید است چرا که قزاقستان می کند استرداد اتباع.

در این مقاله: هک fxmsp, اتهام, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب