منطقه قاضی قوانین FBI نیاز به یک حکم برای دسترسی به صفحه قفل خود را

NurPhoto via Getty Images هنگامی که پلیس از بازداشت یک مظنون به نام جوزف سام در ایالت واشنگت

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399
The lock screen is seen on an iPhone 11 Pro Max in this illustration photo in Warsaw, Poland on April 4, 2020. (Photo Illustration by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

هنگامی که پلیس از بازداشت یک مظنون به نام جوزف سام در ایالت واشنگتن در سال گذشته یک افسر یک دکمه بر روی این گوشی به ارمغان می آورد تا خود را روی صفحه نمایش قفل. ماه بعد یک مامور اف بی آی تبدیل گوشی به گرفتن یک عکس از صفحه نمایش قفل است که شواهد موجود در فرم تماس "جنگ بین امپراطوری." وکیل مظنون را در زمینه یک حرکت بیان کرد که شواهد به دست آمده انجام شد بدون حکم و بنابراین باید خارج از هر گونه محاکمه. با توجه به Ars Technica, قاضی موافقت کرد-حداقل تا آنجا که به FBI دخالت می رود.

قاضی مطرح است که در حالی که پلیس به نظر می رسید به عمل در چارچوب حقوق خود را به جستجو مظنون' قفل صفحه نمایش -- پس از آن رخ داده است در طول بازداشت -- FBI agent سوال در تجاوز خود را در نشیب. "اینجا FBI جسمی جاسازی شده در آقای سام شخصی اثر زمانی که اف بی آی شده بر روی تلفن خود را به گرفتن یک عکس از صفحه قفل تلفن گفت:" قاضی در بیانیه ای از طریق Ars Technica. به عبارت دیگر FBI جاسازی شده در مظنون حقوق متمم چهارم. قاضی است که به دنبال روشن شدن بیشتر اما در عین حال اعطا کرده است مشکوک است و با توجه به سرکوب شواهد در بر داشت خود را از طریق صفحه نمایش قفل.

اجرای قانون می تواند عوامل نیروی مشکوک به باز کردن قفل گوشی از طریق روش های بیومتریک مانند تشخیص صورت, اگر آنها نمی تواند درخواست برای یک PIN. روشن نیست اگر یا چگونه این حکم می تواند یکپارچه مشابه قوانین و مقررات -- جستجو یک صفحه نمایش قفل است و نه گرانول موضوع اما می تواند به اثبات می شود مهم است به حریم خصوصی کاربران است.

در این مقاله: قفل صفحه نمایش گوشی های هوشمند, حکم, قانون, fbi پلیس اجرای قانون, حریم خصوصی در قانون اساسی, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن