دنیای دیزنی قصد دارد برای یک ماه جولای بازگشایی با وجود این هنوز هم در جریان همه گیر

یک لحظه از والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر را 45th anniversary.عکس: دیوید Roarkآنچه می تواند احتمالا رفتن اشتبا

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
A moment from Walt Disney World Resort’s 45th anniversary.
یک لحظه از والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر را 45th anniversary.
عکس: دیوید Roark

آنچه می تواند احتمالا رفتن اشتباه?

امروز والت دیزنی اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در اوایل ماه جولای همراه با کشت و قوانین جدید به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی است. در یک سخنرانی به اورنج کانتی بهبود اقتصادی نیروی کار معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات جیم MacPhee توضیح داد که به عنوان رفت و آمد مکرر باز می شود تا مهمانان در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک و تمام بار و درجه حرارت خود را بارها و بارها گرفته شده به عنوان آنها در مورد حرکت می کند.

تبلیغات

علاوه بر این رفت و آمد مکرر اجازه خواهد داد که مردم کمتر به عنوان یک کل به منظور آن را آسان تر برای مهمانان به عمل اجتماعی فاصله سطوح را تمیز بیشتر و ضد عفونی کننده دست خواهد بود به راحتی در دسترس (و احتمالا رایگان) برای همه است. همه از این می آید فقط روز پس از دیزنی چشمه مجتمع خرید بازگشایی شد.

تبلیغات

هر چند MacPhee تاکید کرد که رفت و آمد مکرر جاذبه که تمایل به ایجاد گروه های زیادی از مردم به شکل نخواهد بود و بخشی از پارک را بازگشایی واقعیت این است که یک پارک decked با یک هتل و رستوران های متعدد و تعریف خواهد شد ایجاد یک جمعیت بزرگ. اگر دیزنی می تواند کاملا خاص است که هر کس را مطابق با قوانین جدید آن را مبهم ممکن است که مردم ممکن است قادر به رفتن به دیزنی جهان—اما فرض کنید که مردم مسئول خواهد بود احمقانه است در بهترین حالت. شایان ذکر است که عمده ترین تجمعات از جمله کمیک کنوانسیون مانند San Diego Comic-Conشده است لغو و یا به تعویق افتاد طریق تا پایان سال 2020 در اولین.

پادشاهی سحر و جادو در حال حاضر به معنای بازگشایی در جولای 11 با Epcot و استودیوهای هالیوود زیر در ژوئیه 15. امن مردمی است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب