دیزنی جهان است که هنوز بازگشایی این آخر هفته به عنوان فلوریدا Covid-19 مورد موشک وار رفتن

مردم نشانه برگزاری در مقابل آناهایم دیزنی لند به عنوان بخشی از بازیگران عضو اتحادیه های کارگری در اعتراض به با

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399
People holding signs in front of Anaheim’s Disneyland as part of a cast member unions protest against reopening without on-demand covid-19 testing.
مردم نشانه برگزاری در مقابل آناهایم دیزنی لند به عنوان بخشی از بازیگران عضو اتحادیه های کارگری در اعتراض به بازگشایی بدون تقاضا covid-19 تست.
عکس: Apu گومز/AFP (گتی ایماژ)

فلوریدا است که در حال نزدیک شدن به یک نقطه شکستن. رمان coronavirus همه گیر شده رسید در سراسر کشور در حال عبور 200,000 موارد بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. که متوقف نشده فلوریدا رهبران از دفاع از دیزنی تصمیم به بازگشایی دیزنی اقامتگاههای تفریحی را جهانیخواستار آن یک "محیط امن" برای پارک مهمان—حتی اگر فلوریدا هر چیزی است ،

تبلیغات

دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا افتتاح شد دروازه دوشنبه برای یک عضو بازیگران نمایش پست-همه گیر پارک در انتظار رسمی خود را بازگشایی این آخر هفته. چیزهای زیادی متفاوت این زمان در اطراف. را انتخاب کنید صف و سواری اندود شده با پلاستیک سپر شخصیت های دیزنی در حال انجام , اجتماعی دور سوار-پابه به جای فرد بازدیدکننده داشته است و هر کسی بدون ماسک می توانید در (مگر اینکه آنها خرید یکی از مناسب نزدیکی تلگراف).

تبلیغات

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه اورنج کانتی شهردار جری Demings گفت که او "نسبتا راحت" با این طرح با تاکید بر اهمیت گرفتن اقتصاد در حال حرکت است اما اشاره به آنها در حال رفتن به نگه داشتن چشم در همه چیز.

"ما باید سعی کنید برای رسیدن به اقتصاد ما تحریک شده اما ما نمی خواهیم به انجام این کار در هزینه از خطر مردم ایمنی" Demings گفت. "ما فقط باید برای نظارت بر [وضعیت] رفتن به جلو است."

آن را روشن دیزنی است که در تلاش برای ایجاد پارک ها امن تر (حتی به عنوان اعضای بازیگران—چه دیزنی تماس کارکنان پارک—آیا نگرانی در مورد کمبود تقاضا coronavirus تست و دیگر مسائل ایمنی). اما آن تغییر نمی کند این واقعیت است که هزاران نفر از فلوریدا در حال آلوده بودن coronavirus هر روز 4 جولای دیدن یک رکورد بیش از 11,000 موارد جدید. دولت در وسط یک خروش و با وجود نگرانی های آن رفتن به ادامه تشدید می شود تا زمانی به عنوان فرماندار فلوریدا, ریک DeSantis' دولت حاضر به مسئله ایالت خاموش شدن ناگهانی و یا یک ماسک قیمومیت. اورنج کانتی که در آن دیزنی اقامتگاههای تفریحی را جهانی قرار دارد, خود, ماسک مورد نیاز است.

تبلیغات

به جای DeSantis انتخاب است به سادگی می گویند که همه چیز خوب است. در یک coronavirus نشست خبری در روز دوشنبه گفت که او "بدون شک" که دیزنی جهان در حال رفتن به امن برای پارک مهمانان با وجود افزایش موارد است.

"ما باید به جامعه تابع. شما می توانید جامعه تابع در یک راه است که مردم نگه می دارد امن است. و هنگامی که شما همه از روش های مختلف است که آنها را در محل, مردم در حال رفتن به آن را در یک محیط امن" DeSantis گفت. "دیزنی, من هیچ شک است برای رفتن به یک محیط امن. من فکر می کنم که که در آن شما شروع به دیدن گسترش است و فقط در موقعیت های اجتماعی که در آن مردم اجازه گارد خود را. معمولا مثل یک مهمانی خصوصی و یا چیزی شبیه به آن. به طوری که این نوع از چیزی که ما دیده ایم. اما من فکر می کنم که مردمی که قرار داده حق بیمه در ایمنی که به شما نشان که, شما می دانید, ما قادر به رسیدگی به این."

تبلیغات

دیزنی ساخته شده است آن را روشن است که آنها در حال هل دادن ماسک برای پذیرش در پارک ها و در نزدیکی دیزنی چشمه مرکز خرید که باز ممکن است 20. این شرکت با استفاده از یک ویژه کارکنان پیراهن زرد-پوشیدن بازیگران اعضا اختصاص داده شده به آموزش مهمانان در مورد مقررات ایمنی در حالی که اصرار مهمانان به پیروی. مقدار زیادی از مهمانان را ستایش انطباق در پارک اما شده اند وجود دارد گزارش از دیزنی چشمه از مردم امتناع از پوشیدن ماسک. به علاوه پارک دیزنی کارکنان قبلا گفته io9 آنها نگران این امر می تواند آسان برای مهمانان در پارک ها در نهایت به رفتار بد هنگامی که آنها به اندازه کافی احساس راحتی.

دیزنی لند و Disney California Adventure هنوز برای اعلام یک روز باز برای پارک ها پس از تاخیر اولیه آن بازگشایی به عنوان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom هنوز صادر الزامات مورد نیاز برای پارک در دولت است. هر دیزنی پارک در جهان است یا باز با توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea که آخرین در جولای 1 یا قصد دارد در هفته های آینده. اما کسانی هستند که تا حد زیادی در کشورهایی که بدست رمان coronavirus همه گیر تحت کنترل است. که اتفاق می افتد نه در آمریکا

تبلیغات

اگر شما یک دنیای دیزنی بازیگران عضو که می خواهم به صورت ناشناس به اشتراک گذاشتن تجربه خود را به عنوان پارک بازگشایی, شما می توانید به من ایمیل (beth.elderkin@gizmodo.com) و یا تماس با io9 ایمن و ناشناس با استفاده از ما SecureDrop سیستم.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن