دیزنی تعطیل Club Penguin کلون گرفتار نژادپرستی و 'e-sex'

علامت Boster/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ دیزنی نشده است و در حال اجرا هر نوع Club Pengu

توسط DOSTEMANSALAM در 29 اردیبهشت 1399
disney club penguin
علامت Boster/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

دیزنی نشده است و در حال اجرا هر نوع Club Penguin پس از 2018 اما نشده است توقف برخی از کلون های در حال اجرا — و رسانه های غول پیکر است که ظاهرا تا به حال به اندازه کافی. بی بی سی گزارش (از طریق Gamesindustry.<url>) که دیزنی دستور بسته شدن سایت های مختلف که شامل باشگاه پنگوئن آنلاین روشن گرین بینز بود که چیزی جز بچه پسند. چندین سرور به حال فیلتر کردن محتوا غیر فعال اجازه می دهد نژادپرستی آزار و اذیت و دیگر سخت زبان به جریان آزادانه. نیز وجود دارد "e-جنسیت" ترتیبات برای زوم دیدار با یو پی اس و (حداقل در گذشته) doxxing مبارزات.

یک مرد که در سایت نیز بازداشت به اتهام در اختیار داشتن کودک آزاری تصاویر. Club Penguin کلون خود به خود غیر قانونی هستند به عنوان آنها بر اساس کد منبع و نام تجاری استفاده می شود بدون اجازه.

دیزنی در بیانیه ای گفت که "ایمنی کودک اولویت است" و آن را "وحشت زده" اتهامات در سایت بود که "غیر قانونی" استفاده از باشگاه پنگوئن با نام تجاری.

از خاموش شدن ناگهانی به نظر می رسد که نسبتا دیر است. باشگاه پنگوئن آنلاین بزرگترین کلون و اخیرا به 7 میلیون کاربر به دلیل در بخشی به بیش از یک میلیون نفر پیوستن به طول بیماری همه گیر. دیزنی سرکوب مهم است برای حفاظت از کودکان و نوجوانان اما آن را در آینده پس از یک مقدار قابل توجهی از آسیب انجام شده است.

در این مقاله: ویدئو بازی ها, دیزنی, اینترنت, Club Penguin, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, بازی, شبکه های اجتماعی, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب