دیزنی گفته که “به طور چشمگیری’ کاهش هزینه تبلیغات در Facebook در میان تحریم

Los visitantes usan máscaras para asistir al día oficial de reapertura del Magic Kingdom en Walt Disney World en Lake Buena Vista, Florida, el sábado 11 de julio de 2020. Disney abrió dos parques de Florida, Magic Kingdom y Animal Kingdom, el sábado con protocolos de capacidad y seguridad limitadas en respuesta a la pandemia de coronavirus. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
جو Burbank/اورلاندو سنتینل/تریبون سرویس خبری via Getty Images

دیزنی ممکن است بزرگترین شرکت هنوز برای پیوستن به یک رشد تبلیغ تحریم علیه Facebook. وال استریت ژورنال, منابع می گویند رسانه ها و پارک غول “به طور چشمگیری” کاهش هزینه تبلیغات در Facebook. روشن نیست چقدر عمیق برش است و یا چقدر طول خواهد کشید اما دیزنی گزارش ساخته شده حرکت بی سر و صدا به جای ساخت یک اعلان عمومی. آن را نیز مسدود Hulu تبلیغات در Instagram با توجه به منابع.

ما خواسته ایم دیزنی و Facebook برای نظر. در پاسخ به وال استریت ژورنال, Facebook تصریح کرد بیانیه خود که آن را “کار بیشتری برای انجام” در مهار سخنرانی نفرت.

اگر این است که به تحریم آن می تواند نشان دهنده بزرگترین ضربه مالی هنوز به Facebook بیش از ادعای خود بیان نفرت و اطلاعات غلط سیاست های ناکافی هستند. Pathmatics تخمین زده است که دیزنی Facebook بالا با ما تبلیغ در نیمه اول سال 2020 با توجه به وال استریت ژورنال. در حالی که آن را لزوما باعث مشکلات قابل توجهی برای Facebook, آن ممکن است قابل توجه از آگهی کاهش برای شرکت های دیگر از جمله فورد استارباکس و Engadget شرکت مادر Verizon.

Facebook قبلا گفت که تغییر سیاست های خود را به آدرس نگرانی های. حقوق مدنی و رهبران پشت تحریم ها شکایت کرده اند که جلسات با شبکه های اجتماعی ناامیدکننده بوده است هر چند قول داده اند که برای حفظ تحریم تا زمانی که وجود دارد بیشتر قابل توجهی تغییر. این شرکت شکست خورده خود را حسابرسی از حقوق مدنی و سخنرانی نفرت مسائل.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند اگر دیزنی مشارکت در تحریم خواهد بی درنگ Facebook به تجدید نظر در موضع خود. با مشخصات بالا تبلیغ مانند این ها سخت تر به چشم پوشی هر چند ممکن است بی درنگ شرکت های دیگر به دنبال کت و شلوار.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: Disney, Facebook, اینترنت, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, سخنرانی نفرت اطلاعات غلط Verizon, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>