روندهای دیجیتال زندگی می کنند: Walmart ارائه GDC می رود آنلاین ایکس باکس سری X به روز رسانی

در این قسمت از روندهای دیجیتال زندگی می کنند میزبان گرگ Nibler مذاکرات top tech داستان های روز از جمله خارج

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399

در این قسمت از روندهای دیجیتال زندگی می کنند میزبان گرگ Nibler مذاکرات top tech داستان های روز از جمله خارج شده و دو ساعت خدمات تحویل بازی در کنفرانس توسعه دهندگان برنامه های آنلاین, Fortnite , جام جهانی تصمیم به جست و خیز این ماه ایکس باکس سری X به روز رسانی فضای روز جشن و بیشتر.

مارک Anteparra-Naujock و مرگ و میر

Nibler است و سپس پیوست توسط Marc Anteparra-Naujock مدیر اجرایی Caffelli و e-sports افسانه مرگ و میر که در مورد رحمت سپاه & Caffelli جریان جمع آوری کمک اتفاق می افتد روز شنبه, مه 2.

Greg Daniels

کمدی افسانه Greg Daniels خالق و تهیه کننده اجرایی سری جدید هامی پیوندد این برنامه به بحث در مورد سری " اولین در آمازون نخست تصویری.

Tom DeLonge

Tom DeLonge یکی از بنیانگذاران از نفوذ گروه راک Blink-182 و موسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی به ستاره ... آکادمی هنر و علوم, مذاکرات در مورد چگونه او قادر به دریافت به دولت ایالات متحده به اعتراف برای اولین بار وجود بشقاب پرنده.

در این زمان از, اجتماعی, فاصله, چگونه ما قرار است به باشگاه ما ثابت ؟ DT را رایلی وین می پیوندد برنامه به بحث در مورد حضور در یکی از اولین مجازی کاباره ها و چگونه او مشت-پمپ راه خود را از طریق شب.

در نهایت ما با کن یونگ, ویرایشگر در Flipboard, برای, تکنولوژی, خلاصه جایی که او کاری ادامه داده اند تا بزرگترین tech داستان از این در هفته های گذشته از جمله اپل و گوگل COVID-ردیابی API, Facebook اجازه می دهد کاربران به پورت عکس به گوگل و بیشتر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب