سرنوشت 2 را فراتر از نور گسترش تاخیر تا نوامبر و با توجه به کروناویروس

بیانیه ای از Bungie سایت رسمی اجازه می دهد تا بازیکنان می دانیم که آینده سرنوشت 2 گسترش به نام فراتر از نورخ

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399

بیانیه ای از Bungie سایت رسمی اجازه می دهد تا بازیکنان می دانیم که آینده سرنوشت 2 گسترش به نام فراتر از نورخواهد شد فشار در دو ماه گذشته آن در نظر گرفته شده راه اندازی, تاریخ, نوامبر 10, با توجه به محدودیت های ناشی از کار از خانه. این به این معنی است که این بازی را فصل تازه واردان ادامه خواهد داد تا زمانی که نسخه جدید تاریخ به بازیکنان زمان بیشتری را صرف با محتوا قبل از آن از بین می رود.

فراتر از نور است که مهم ترین گسترش برای این بازی نشده است. به معنای آن است که به پا زدن کردن یک دوره جدید برای این بازی نه تنها از نظر داستان بلکه برای Bungie به عنوان آن خواهد بود که برای اولین بار توسعه منتشر شد برای سرنوشت 2 بدون دخالت اکتیویژن. جدید خط داستان قصد دارد برای پاسخ به موضوعات و سوالات مطرح شده توسط وانیل نسخه از این بازی نزدیک به سه سال پیش به طور بالقوه آن را یکی از مهمترین و افسانه هاو روایات قومی متمرکز منتشر شده در این مجموعه تاریخچه.

فراتر از نور خواهد شد و در نهایت توضیح مثلث سیاه و سفید.

در حالی که بسیاری از بازی ها را در ادامه به آمار خود را از تاریخ انتشار با وجود وضعیت فعلی جهان این خبر می آید بر روی پاشنه از یک گزارش از توسعه دهندگان بازی کنفرانس که قرار دادن یک نظر سنجی به 2500 توسعه دهندگان برای به دست آوردن بینش به چه coronavirus عملی حجم کار خود را. یکی در سه توسعه دهندگان اعلام کرد که بازی های خود را تا به حال به تاخیر افتاده است با توجه به همه گیر در حالی که 70 درصد گفت: آنها تا به حال انتقال به کار از خانه. تقریبا برابر با سوم ادعا کرد که کسب و کار خود را تا به حال کاهش یافته همان باقی مانده است و یا تا به حال در واقع افزایش در زمان پس از coronavirus محدودیت آغاز شد. این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که بیش از نیمی از شرکت کنندگان معتقد بودند بهره وری خود را کاهش یافته است در حالی که کار خود را در ساعت افزایش یافته است. با توجه به بررسی بزرگترین مسائل در آورده با این بیماری همه گیر شده است و انزوا و عدم ارتباط و محدود و یا بدون دسترسی به ابزار مهم است که غیر قابل دسترس از راه دور.

در حالی که برخی از کشورها مانند نیوزیلند را با موفقیت به نقض coronavirus بسیاری از دولت ها از جمله ایالات متحده تلاش کرده اند به انجام این کار و در نتیجه طولانی تر شدن این بیماری همه گیر. به عنوان این بحران ادامه می دهد و انتظار می رود تغییرات آن در صنعت بازی به توسعه و تکامل است. این به احتمال زیاد نمی تواند پایان تاخیر برای عناوین برنامه ریزی شده برای انتشار در چند ماه آینده و به طور بالقوه سال است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب