سرنوشت 2 بازیکن به تماشای زندگی می کنند که راسپوتین باران موشک بر خداوند متعال

سرنوشت 2 بازیکن را تماشا راسپوتین از بین بردن متعال با یک مجموعه از موشک های, در این تیرانداز اول زمان واقعی

توسط DOSTEMANSALAM در 18 خرداد 1399

سرنوشت 2 بازیکن را تماشا راسپوتین از بین بردن متعال با یک مجموعه از موشک های, در این تیرانداز اول زمان واقعی بازی در رویداد مشابه به آنچه که دیده می شود در Fortnite.

Bungie اعلام کرد این رویداد در توییتر دادن سرنوشت 2 بازیکن سر به زمانی که آنها باید در ورود به شاهد رویداد نقطه عطفی.

تخریب ارجمند دوز و کلک آفتاب-قتل superweapon در دست A. I. ابررایانه راسپوتین بود که اوج فصل گذشته فعالیت های. در حالی که سرنوشت 2 بازیکن در حال حاضر غیر فعال متعال در داستان بازی مبارزات عظیم کشتی فرستاده شد برخورد نسبت به آخرین شهر به عنوان اخرین تلاش است.

خداوند متعال در حال حاضر سقوط در کوه های فراتر از برج. برخی از باقی مانده آسیب دیده این برج هر چند از بازیکنان که این بازرسی به دست آوردن اسرافیل را بال در آرم. فرمانده Zavala نیز کرد که بازیکنان باید بررسی کنید.

سرنوشت 2's 1 در بازی رویداد — بیش از حد طولانی ؟

اولیه شکایت که سرنوشت 2 بازیکن باید در برابر این بازی را در زمان واقعی رویداد به عنوان دیده می شود در چندین تاپیک در رسمی Bungie مرجع تخصصی بود که از آن زمان تا زمان زیادی برای چیزی که می توانست اتفاق افتاده در چند دقیقه. به عنوان بازیکن وارد شده در 10 a. m. PT هیچ چیز اتفاق افتاده است برای حدود 30 دقیقه. هنگامی که موشک شروع به زدن متعال آن را در زمان یک ساعت قبل از کشتی آمد ریزد.

روندهای دیجیتال رسیده برای نظرات از Bungie در بازیکنان شکایات و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن. در حالی که در بازی رویداد آشنا نیست به خصوص به خوبی آن را نشان دهنده یک تغییر در جهت سرنوشت 2 Bungie به عنوان چیزی جدید تلاش می کند.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب