سرنوشت 2 زودی تلاش: چگونه برای به دست آوردن ویرانگر تمثال عجیب و غریب سلاح

سرنوشت 2 فصل از ورود یک بیت از یک آرام قبل از طوفان است. با فراتر از نور در افق این بازی در تابستان ارائه با

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399

سرنوشت 2 فصل از ورود یک بیت از یک آرام قبل از طوفان است. با فراتر از نور در افق این بازی در تابستان ارائه باریک در مقایسه با فصل گذشته. خوشبختانه جدید عجیب و غریب سلاح تلاش فقط ظهور به بازی و آن را حفظ بازیکنان را اشغال کردند برای مدتی. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کنار کشیدن از تلاش که آنلاک جدید ویرانگر تمثال ردیابی تفنگ.

Destiny 2 Missive Quest

تکمیل تداخل ماموریت

هنگامی که شما در ورود به بازی سر به منشوری recaster واقع در کنار Drifter در برج. شما یک جدید عجیب و غریب تلاش نامیده می داند. گام به شما می گوید برای تکمیل ماموریت به نام دخالت در Io. برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده.

آن را متاسفانه کمی پیچیده تر از آن برای تلفن های موبایل. برای باز کردن ماموریت شما نیاز به تکمیل هفتگی به معنای پایان تلاش و تحقیق. که به معنی رفتن به هر کدام سیاره در حال حاضر تماس با رویدادهای عمومی فعال و در حال اجرا یک چند به پیشبرد تلاش است. پس از آن شما نیاز به جمع آوری Umbral آثار است. چگونه شما به دست آوردن آنها را نمی خواهد همیشه همان خواهد بود بنابراین تلاش در موجودی خود را برای دیدن آنچه که شما نیاز به اجرای به دست آوردن این.

هنگامی که شما جمع آوری کرده ایم به اندازه کافی Umbral آثار تداخل ماموریت باز خواهد شد و خود را مدیر. سر به Io و شما خواهید دید یک آبی نشانگر تلاش در گوشه سمت چپ بالای نقشه. کشتن یک دسته از دشمنان و شما در نهایت مجبور به تعامل با شعبه ای که باز خواهد شد ،

جمع آوری Calcified نور و شکست Savathûn را عروسکی

شما باید دو آیتم های چک لیست برای تکمیل. اولین, شما نیاز به جمع آوری Calcified نور قطعات. این را می توان در اطراف پراکنده تیتان, Io, مریخ و عطارد. سر به مناطق عمومی در آن سیارات و بیرون کشیدن روح خود را. قطعات را نشان می دهد بر روی صفحه نمایش به عنوان نشانگر تلاش. به سادگی به دنبال آن نشانگر و شما پیدا کردن همه 25.

همانطور که برای Savathûn را عروسکی, شما می توانید این دشمنان سرگردان در اطراف Io و تیتان. نگاه برای قدرتمند نوار زرد رنگ گرفته دشمنان رومینگ آن سیارات.

اگر شما می خواهید یک راه مداوم از آنها را شکار کردن آنها تخم ریزی در طول تماس رویداد عمومی. اجرای دور از تماس و نگه داشتن یک چشم را برای بر روی صفحه نمایش متن به شما گفتن که گرفته disruptors به نظر می رسد. هنگامی که متن بالا میآید کشتن گرفته دشمن به تخم ریزی عروسکی. شما نیاز به کشتن 15 از این برای تکمیل گام بنابراین شما می توانید هر دو سخت کار کردن آن را با تماس با ما و یا شکار آنها را به عنوان شما به دنبال Calcified نور قطعات.

تغذیه شعبه

شما نیاز به تغذیه شعبه شما در بر داشت زودتر به نوبه خود آن را به خراب تمثال. که انجام شده خوب قدیمی از مد افتاده سرنوشت چک لیست. شما نیاز به کشتن دشمنان با درجه اعتبار ساقط آسیب و زنجیره دقت چند می کشد تا خود را تکمیل درصد برای هر وظیفه بازدید 100%.

در بالا از آن شما نیاز به کامل مسابقات Gambit یا فرضی اجرا می شود. بهتر به مقابله با هر سه این ها در یک بار و تجهیز خالی از سلاح های با دقت بالا و پرش به یکی از این فعالیت ها است. سه گانه tasking باید به کمک این سریعتر.

هنگامی که این انجام شده است به این Umbral رسیور next to the Drifter و شما دریافت خواهید کرد خراب تمثال. این ردیابی تفنگ "فرو می ریزد و قربانیان را از درجه اعتبار ساقط تغییر حوزه است." که یک راه فانتزی گفتن که این اسلحه تبدیل دشمنان به حوزه است که شما می توانید انتخاب کنید تا و حمله دشمنان ، این یکی از مهیج ترین سلاح برای ضربه زدن به بازی در یک زمان بنابراین مطمئن شوید که برای دریافت این قبل از فصل واردان به پایان می رسد در ماه سپتامبر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن