Dennis Rodman صرف اواخر شب سالن جلسات rebounding برای دوستان او بنابراین او می تواند ردیابی مسیر های مختلف عکس های

یکی از بزرگترین rebounders در تاریخ NBA, Dennis Rodman ثبت 20+ ریباند در 159 بازی به دست آورده و هفت reboundin

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399
One of the greatest rebounders in NBA history, Dennis Rodman recorded 20+ rebounds in 159 games and earned seven rebounding titles in his career.
یکی از بزرگترین rebounders در تاریخ NBA, Dennis Rodman ثبت 20+ ریباند در 159 بازی به دست آورده و هفت rebounding عناوین در حرفه خود.

Michael Conroy/AP تصاویر

  • یکشنبه شب قسمت "آخرین رقص" — ESPN docuseries در مورد مایکل جردن و 1997-1998 Chicago Bulls — معرفی بینندگان به Dennis Rodman.

  • گریز از مرکز بولز رو به جلو بود و یکی از بزرگترین rebounders در تاریخ بسکتبال, ضبط 20+ ریباند مدرن-عصر NBA-رکورد 159 بازی و کسب هفت rebounding عناوین در حرفه خود.

  • در طول سه قسمت از سری Rodman توضیح داد که او کامل هنر از بازگشت در اواخر شب سالن جلسات با دوستان است که او در آن ردیابی مسیر های مختلف عکس.

  • "من فقط تمرین زیادی در مورد زاویه توپ و مسیر آن را" Rodman گفت. "در واقع من فقط شروع به یادگیری چگونه برای قرار دادن خودم در یک موقعیت برای گرفتن توپ."

  • او حتی مطالعه فردی بازیکنان عکس. "شما Larry Bird; جاوا, چرخش," او گفت:. "شما سحر و جادو [Johnson]; ممکن است چرخش. هنگامی که [اردن] شاخه های بیش از اینجا, من موقعیت خودم را سمت راست وجود دارد."

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر Dennis Rodman شناخته شده است برای هر چیزی فراتر از خود را خارج از دادگاه antics گریز از مرکز و سبک آن است که خود را فوق العاده rebounding توانایی.

در قسمت سوم از فیلم "آخرین رقص" — ESPN docuseries در مورد مایکل جردن و 1997-1998 قهرمانی تیم Rodman روشن چگونه او کامل هنر از racking تا تخته. شیکاگو بولز bruiser — که به این روز شناخته شده است به عنوان یکی از بهترین rebounders در تاریخ NBA — گفت: او می خواهم صرف اواخر شب سالن جلسات با دوستان است که او در آن ردیابی مسیر های مختلف عکس.

"من استفاده می شود به دوستان من اواخر شب — s--t, سه, چهار صبح — رفتن به ورزشگاه و من گفت:" شلیک توپ,'" Rodman گفت. "'شلیک بیش از اینجا, شلیک بیش از اینجا, شلیک بیش از وجود دارد, شلیک بیش از وجود دارد. من می خواهم نشستن وجود دارد و واکنش نشان می دهند واکنش نشان می دهند."

dennis rodman.JPG
دنیس rodman.JPG

STR جدید/ایسنا

توسط سال سوم خود در لیگ Rodman گفت که او به رسمیت شناخته شده است که rebounding و دفاع بودند قویترین بخشی از بازی خود را و کار خستگی ناپذیر برای بهتر شود.

"من فقط تمرین زیادی در مورد زاویه توپ و مسیر آن را" Rodman گفت. "در واقع من فقط شروع به یادگیری چگونه برای قرار دادن خودم در یک موقعیت برای گرفتن توپ."

Rodman حتی مطالعه فردی بازیکنان اشکال در لیگ بنابراین او خواهد می دانم که چگونه واکنش نشان می دهند زمانی که آنها را در یک شات.

"شما Larry Bird; جاوا, چرخش," او گفت:. "شما سحر و جادو [Johnson]; ممکن است چرخش. هنگامی که [اردن] شاخه های بیش از اینجا, من موقعیت خودم را سمت راست وجود دارد."

آن پرداخت می شود در پیک. Rodman ثبت 20+ ریباند در عظیم 159 بازی — بیش از هر بازیکن دیگر در دوران مدرن از NBA — به دست آورده و هفت rebounding عناوین خود را محترم حرفه ای. و در طول صعود تاریخی 1997-98 قهرمانی, اجرا, دمدمی پنج بار قهرمان NBA شد قدیمی ترین بازیکن به سرب لیگ در تخته در 36 سال است.

Rodman است همچنین قابلیت خاموش backboard شد و با توجه به ترکیبی از باور نکردنی خود را به بسکتبال ضریب هوشی و فداکاری خود را برای پالایش صنایع دستی و بی امان شن.

"من می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و بینی من شکست" Rodman گفت: در یک کلیپ ویژه در قسمت. "من می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و برش. چیزی که به درد من می خواهم به احساس می کنید که."

michael jordan dennis rodman
مایکل جردن dennis rodman

فرد Jewell/AP تصاویر

و هر چند بسیاری می دانستند Rodman خود را خارج از دادگاه escapades — از جمله زمان اردن تا به حال برای رفتن به لاس وگاس به جلو و او را از یک اتاق هتل با کارمن الکترا و او را به عمل خود را Airness شهادت به این واقعیت است که Rodman بود قابل ملاحظه ای متعهد به آماده شدن برای نقش خود در دادگاه.

"در همه صداقت, دنیس بود که همیشه وجود دارد" اردن گفت: در زیر قسمت در حالی که بازگویی زمانی که Rodman مجبور این تیم را بیش از حد دشوار تمرینات پس از تعطیلات.

"او همیشه در نقطه است."

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب