DC آخرین تلاش برای حفظ کمیک بهره زنده است Upcycled دیجیتال عناوین

پوشش می دهد از سوپرمن: مردی از فردا, بتمن: Gotham شبو Wonder Woman: عامل صلح.تصویر: کمیک DCهفته گذشته DC Comic

توسط DOSTEMANSALAM در 2 اردیبهشت 1399
The covers of Superman: Man of Tomorrow, Batman: Gotham Nights, and Wonder Woman: Agent of Peace.
پوشش می دهد از سوپرمن: مردی از فردا, بتمن: Gotham شبو Wonder Woman: عامل صلح.
تصویر: کمیک DC

هفته گذشته DC Comics ساخته شده امواج زمانی که آن را اعلام کرد برنامه های خود را شروع به حمل و نقل تعداد محدودی از عناوین جدید برای انتخاب آجر و ملات کتاب های کمیک مغازه ها در سراسر کشور است. این به معنای مستقل و جلوتر از الماس کمیک توزیع آن متوقف توزیع کمیک در اوایل سال جاری با توجه به در حال انجام رمان coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر آن را کردم چیز دیگری تا آستین خود را.

تبلیغات

با توجه به DC جیم لی ناشر و چشم انداز آینده آن در حال رفتن به می شود تا حدودی متفاوت و بزرگتر از آن در ابتدا اجازه دهید در. امروز در آزادی مطبوعات, Lee (در حال حاضر تنها ناشر) اعلام کرد که تغییرات عظیم خواهد بود که به DC دیجیتال اولین برنامه که در آن عناوین مانند بتمن: ادامه ماجراهای اولین. در حالی که مسائل دیجیتال کمیک به معنای فیزیکی همتایان خود در فروشگاه ها در روزهای چهارشنبه ادامه خواهد داشت منتشر هفتگی در روز سه شنبه ناشر "جدید" دیجیتال-اولین عناوین را آغاز حذف و هفت روز هفته در چه لی به عنوان یک تلاش برای حفظ DC نام تجاری به طور کلی در خوانندگان ذهن با ساخت کمیک بیشتر به راحتی در دسترس است.

تبلیغات

"طرفداران کتاب های کمیک می خواهید دسترسی بیشتر به محتوا تر از همیشه قبل از" لی گفت. "این استراتژی در نظر گرفته شده است برای دریافت روزانه مطالب را به طرفداران بلافاصله و همچنین برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که طنز مغازه های پشت باز برای کسب و کار آنها را باید مطالب جدید و محصول است که مشتریان خود را می خواهید. در عین حال ما باید به درستی دامن زده و محافظت تقاضا برای کمیک نگه داشتن طرفداران علاقه مند در ما شخصیت ها و داستان است." موج اول روزانه های دیجیتال اولین کمیک تنظیم شده است که عبارتند از:

  • سوپرمن: مردی از فردا توسط رابرت Venditti پل Pelletier درو هنسی و آدریانو Lucas
  • بتمن: Gotham شب این برنامه شامل یک داستان توسط Sal حکومت نظامی براد ملتزر, Jim Lee, Scott Williams و الکس سینکلر با یک داستان دوم توسط لری حماة Mirko Colak و جان کالیش
  • Wonder Woman: عامل صلح توسط Amanda Conner, Jimmy Palmiotti, Inaki میراندا و Hi-Fi
  • Aquaman: غواصی عمیق توسط استیو اورلاندو, Daniel Sampere خوان Albarran و آدریانو Lucas
  • فلش: سریعترین مرد زنده توسط Gail Simone کلیتون هنری و مارسلو Maiolo
  • DC سوپر قهرمان دختران: Infinite Frenemies توسط Amanda Deibert و اریک اوون
  • باتلاق چیز جدید ریشه توسط مارک راسل, مارکو Santucci و جان کالیش.

قبلا این عناوین منتشر شده در دی سی غول جنگها بودند که تنها به فروش می رسد فیزیکی در مکان های خارج شده به عنوان بخشی از قبلی فشار برای دریافت بیشتر از آن کتاب به مغازه ها که نمی صرفا تخصص در کمیک. علاوه بر این عناوین ذکر شده DC آغاز خواهد شد حذف کمیک آن را تلقی به عنوان "ضروری خواند" به صورت رایگان (کشت #1 مسائل) در تعداد مختلف از کمیک های دیجیتال سیستم عامل در ژوئن 8.

زمانی که DC برای اولین بار ساخته شده برنامه های خود را برای پیدا کردن جایگزین روش های توزیع الماس قرار دادن یک دقت پاسخ بیان کرد که آن را هنوز هم در نظر گرفته شده برای کار با DC در آینده هنگامی که مردم آزادانه تر قادر به فروشگاه در فروشگاه های فیزیکی و DC دیجیتال در اولین برنامه لزوما به این معنا نیست که این مورد نیست. اما در همان زمان, DC پیدا کردن راه های جدید برای دریافت محصول خود را به فروشگاه های بدون الماس کمک در علاوه بر این به دو برابر را در دیجیتال منتشر نشان می دهد که در آینده همه چیز ممکن است تغییر کند.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن