دیوید لینچ خزنده های وب, سری 'خرگوش' پشت آنلاین

دیوید لینچ فقط در مورد جهان بود در حال حاضر به اندازه کافی از یک کابوس hellscape برای شما مب

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399
David Lynch Rabbits
دیوید لینچ

فقط در مورد جهان بود در حال حاضر به اندازه کافی از یک کابوس hellscape برای شما مبهم کارگردان فیلم دیوید لینچ منتشر کرده است خود را از ترس القا "sitcom" خرگوش بر روی یوتیوب. سابق و هشت-بخش وب سری ویژگی های یک خانواده انسان نما خرگوش که با زندگی کردن در یک شهر به طور مستمر deluged توسط باران خالی از سکنه توسط یک ترس و رمز و راز.

این یک دلسردکننده و نگران کننده نشان می دهد — تقریبا دقیقا آنچه شما می خواهم انتظار از لینچ منحرف ذهن خلاق پشت امثال Eraserhead, Mulholland Drive و Twin Peaks. در واقع آن را بسیار نگران کننده است که آن را در واقع مورد استفاده قرار گرفته توسط روانشناسان برای القاء حس وجودی ترس در پژوهش.

این مجموعه در اصل گرفته آفلاین برای یک دلیل ناشناخته بود و تنها در دسترس بر روی دی وی دی, اما آن را در حال حاضر است دوباره ویرایش به یک قسمت برای لینچ کانال یوتیوب. پس از این 15 دقیقه کلیپ شده با عنوان "خرگوش 1" و فیلم اصلی حدود 45 دقیقه, دلیل خوبی وجود دارد به گمان کلیپ های اضافی خواهد شد به زودی آپلود بیش از حد.

لینچ گرفته شده به یوتیوب در طول همه گیر به انتشار یک گزارش آب و هوای روزانه و همچنین به عنوان یک سری از ویدئوها به نام "آنچه داود و کار امروز است." هر دو قابل پیش بینی و harrowingly Lynchian بنابراین خرگوش باعث می شود علاوه بر کامل به ترکیب است.

در این مقاله: David Lynch, خرگوش, وب سایت, سری, YouTube, تلویزیون, نمایش, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب