‘Cyberpunk 2077’ شب شهر سیم livestream تاخیر در ژوئن 25th,

A still from Cyberpunk 2077
CD Projekt Red

این Cyberpunk 2077 شب شهر سیم livestream خواهد شد در حال حاضر رخ می دهد June 25th, در اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات. برنامه ریزی به عنوان بخشی از تابستان بازی متحرک, این رویداد در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئن 11th و می توانست با توجه به طرفداران یک نگاه جدید در CD Projekt Red در آینده RPG.

“ما هنوز هم نگاه به جلو به اشتراک گذاری اطلاعات جدید در مورد CP’77 اما مهم تر بحث ها اتفاق می افتد در حال حاضر و ما می خواهیم آنها را به شنیده می شود. ما از صمیم قلب ایستادگی در برابر نژادپرستی و عدم تحمل و خشونت است. سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” از Cyberpunk 2077 حساب توییتی شنبه.

تاخیر شرح زیر تصمیم گیری مشابهی از دیگر شرکت های بازی — Sony به تعویق افتاد برنامه ریزی پلی استیشن 5 جریان و EA Sports با تاخیر یک پیش نمایش از بازی Madden NFL 21.

در این مقاله: Cyberpunk 2077, تابستان بازی متحرک, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>