کومو اعلام کرد 7-دولت کنسرسیوم برای تامین تجهیزات پزشکی


Healthcare workers prepare a gurney outside Maimonides Medical Center in the Brooklyn borough of New York on April 23.

بهداشت و درمان کارگران آماده gurney خارج ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین شهر نیویورک در آوریل 23.
عکس: آنجلا Weiss (گتی ایماژ)

هفت ایالات شمال شرقی و کشورهای در حال پیوستن به نیروهای خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس و ادغام منابع خود را به خرید ضروری و تجهیزات پزشکی و تست لوازم فرماندار نیویورک اندرو کومو یکشنبه اعلام کرد. قیمت هواکش سر به فلک کشید در میان گسترده نیاز برای این برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی از دستگاه های که کومو نسبت به یک جنگ مناقصه بین کشورهای مواجه با کمبود.

تبلیغات

“کنسرسیوم من فکر می کنم به ما کمک خواهد کرد دریافت تجهیزات و می توانید آن را در یک قیمت بهتر” کومو گفت: در یک آخر هفته نشست خبری.

کشورهای عضو در نیویورک—New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, دلاور, رود آیلند و ماساچوست—صرف حدود 5 میلیارد دلار در هر سال در لوازم پزشکی, وی ادامه داد, و توسط ترکیب منابع خود آنها امید برای رقابت بهتر در بازار بین المللی است. در خصوص کنسرسیوم را به تمرکز بر روی تامین تجهیزات حفاظت فردی ، coronavirus آزمون و هواکش میان دیگر تجهیزات پزشکی. بخشی از ماموریت خود را برای آماده سازی بهتر این منطقه به صورت بالقوه شیوع آینده به امید جلوگیری از این نوع وخیم کمبود از دوباره اتفاق می افتد.

تبلیغات

“این افزایش خواهد یافت و ما قدرت بازار و کمک به جلوگیری از قیمت-درآوردن” کومو توییتی یکشنبه. “کشورهای در حال قوی تر زمانی که ما با هم کار کنند.”

به گفته های اخیر Pro Publica گزارشنیویورک و ناامیدی برای تجهیزات پزشکی منجر به قیمت gouges به اندازه 15 تا 20 برابر هزینه معمول به صورت اساسی بیمارستان وسایل مانند دستکش و ماسک. و با توجه به عدم هماهنگی خرید تلاش در سطح فدرال و رئیس جمهور تکرار امتناع به این باور است که این کمبود حتی وجود, نیویورک, همراه با بسیاری از کشورهای دیگر باید اساسا مانده است به امن این منابع در خود تا به حال. چند باید تبدیل به بین المللی, بازار, بخش خصوصی مشارکتو کمک های مالی از کشورهای دیگر.

این کنسرسیوم همچنین با هدف به گوشت گاو تا منطقه زیرساخت های موجود برای گرفتن آزمایش به عنوان گسترده کمبود تست کیت ها و دیگر لوازم مربوط به فلج پاسخ تلاش در بسیاری از کشورهای.

تبلیغات

“ما واقعا نیاز به کار با هم برای ایجاد ظرفیت برای آزمون و یا ما در حال رفتن به قادر به شهروندان ما اعتماد به نفس آنها نیاز به بازگشت به کار” گفت: فرماندار پنسیلوانیا تام ولف در روز یکشنبه جلسه. “آنها در حال رفتن به اعتماد به نفس برای رفتن به مدرسه و یا بازگشت به فروشگاه و یا بازگشت به عبادت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>