شرکت امیدوارند کامپیوتر چشم انداز کم خود را محدود Coronavirus مسئولیت

عکس: گتیگذشته از بدانند زمانی که به پایان خود خاموش شدن ناگهانی به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است یکی از نگرا

توسط DOSTEMANSALAM در 9 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Corporations Are Hoping Computer Vision Cams Will Limit Their Coronavirus Liability
عکس: گتی

گذشته از بدانند زمانی که به پایان خود خاموش شدن ناگهانی به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است یکی از نگرانی های اصلی در ذهن کوچک و بزرگ کسب و کار است که چگونه آنها می توانند جلوگیری از دادخواهی یک بار آنها را بازگشایی شده است. و معلوم است که این کسب و کار ماموریت برای جلوگیری از گرفتن شلوار شکایت کردن از آنها سهوا ممکن است تا پایان stomping شخصی از مصرف کنندگان آنها بسیار مشتاق به خونریزی خشک است.

تبلیغات

که با توجه به سلامت که به بررسی بیش از یک دوجین تجزیه و تحلیل شرکت ها در حال حاضر تبادل کسب و کار خود coronavirus-انطباق با تکنولوژی. این شانزده شرکت هایی که رویداد در محدوده زمانی از اندک راه اندازی عظیم شرکت های بزرگ—ارائه souped تا بینایی کامپیوتر تجزیه و تحلیل به معنای انجام همه چیز از حصول اطمینان مشتریان و کارکنان با پوشیدن ماسک بر روی یک سایت ساخت و ساز برای دیدن اینکه آیا این کارکنان در حال ایستاده در فاصله مناسبی از هم جدا. ایده این است که به اندازه کافی با نظارت و مداخله اجتماعی فاصله violaters این نوع سیستم ممکن است کمک به کسب و کار جلوگیری از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی که ممکن است بوجود می آیند, آن را نیز یک حرکت سوال برانگیز اخلاق و کارآمدی.

اکثر شرکت های بزرگ هستند هیچ غریبه ای به استفاده از souped تا دوربین برای نظارت خریداران. برای این نوع فن آوری بوده و انتگرال به روش خرده فروشان در سراسر جهان نگه دارید, پرداخت, خطوط , حرکت, تخفیف, توزیعو پیگیری که محصولات در حال فروش هست. طور کلی این نوع از فن آوری است که به منظور نظارت بر روند نه تنها فرد خریداران اگر شده است وجود دارد فشار را بیشتر تهاجمی tech—مانند تشخیص صورت—به خط مقدم از خرده فروشان در سراسر جهان. به چه دلیل ؟ برای مبارزه با آنچه ما تماس بگیرید دزدی از مغازه و یا آنچه به آنها تماس بگیرید "انقباض" یک معضل است که خونریزی دهها میلیارد از این خرده فروشان در سال, با توجه به داده های اخیر.

تبلیغات

با تشکر از coronavirus بسیاری از شرکت هایی است که هنگامی که مارک خود را به عنوان کلیدی برای نگه داشتن فروشگاه های دزد-رایگان در حال حاضر ارتقای توانایی خود را برای قرار دادن ترمز در این بیماری همه گیر را گسترش. این نظارت تصویری ارائه دهنده Kogniz برای مثال به تازگی تن به تن آنچه در آن خواستار آن "سلامت مخفی" به عنوان یک راه برای شناسایی چهره تب مردم و جلوگیری از آنها را از ورود به ساختمان. دیگر شرکت های تن به تن توانایی خود را برای تشخیص ماسک-پوشیدن چهرهو یا اختصاصی خود را اجتماعی-فاصله تشخیص ابزار.

چند شرکت به رویترز گفت که این نوع از نرم افزار "مهم" را به برنامه های خود برای بازگشایی و باز بماند—در وسط این همه گیر و گفت که "این اجازه خواهد داد که آنها را به نشان می دهد نه تنها کارگران و مشتریان و همچنین بیمه و تنظیم کننده است که آنها در حال نظارت و اجرای شیوه های ایمن."

بدیهی است که این ایده از ضبط خریداران در روز خود را به روز حرکات بدون دانستن خود رضایت نیست فقط یک اخلاقی مهم حرکت می کند اما همچنین یکی که کار ممکن است در وهله اول. ما را دیده ام در وقت و زمان دوباره که این نوع تکنولوژی می تواند مسائل پردازش غیر سفید, غیر-نر چهره—و اضافه کردن ماسک صورت در بالای این مسائل باعث می شود که تشخیص موضوع لعنت نزدیکی غیر ممکن است.

و در حالی که این احتمال وجود دارد که برخی از این شرکت ها در انطباق با تکنولوژی فضایی قادر به از طریق خود رزین های مردمی در صورت به رسمیت شناختن فضای سابقه overpromising در چه فناوری خود را می تواند و نمی تواند انجام دهد. اما اگر onboarding این تکنولوژی کمک می کند تا این شرکت ها به خواب بهتر در شب, خوب, این چیزی است که آمریکا همه چیز در مورد ،

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب