Coronavirus: فرانسه GP لغو, مذاکرات به مرحله Silverstone مسابقه پشت درهای بسته

2020, فرانسوی, جایزه بزرگ لغو شده است با توجه به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.برگزارکنندگان تایید کرد روز

توسط DOSTEMANSALAM در 8 اردیبهشت 1399

2020, فرانسوی, جایزه بزرگ لغو شده است با توجه به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

برگزارکنندگان تایید کرد روز دوشنبه که این مسابقه در مدار Paul Ricard, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28, برگزار خواهد شد که دولت فرانسه ممنوع اعلام کرده است تمام وقایع عمومی تا اواسط ماه جولای.

این 10 مسابقه از سال 2020 فرمول یک فصل یا لغو شود و یا به تعویق افتاد با توجه به COVID-19.

تصمیم می آید را به عنوان سازمان 2020 جایزه بزرگ بریتانیا تایید این مسابقه در سیلورستونه در جولای 19 را باید پشت درهای بسته برگزار شد, اگر آن پیش می رود و در همه.

در بیانیه ای خطاب به هواداران منتشر شده در دوشنبه, Silverstone, مدیر عامل استوارت پرینگل گفت: "من بسیار نا امید به شما بگویم که ما قادر به مرحله در این سال جایزه بزرگ بریتانیا در مقابل طرفداران در Silverstone.

"ما را ترک کرده اند این تصمیم دشوار برای تا زمانی که ممکن است, اما این کاملا روشن با توجه به شرایط فعلی در کشور و الزامات دولت در محل فقط در حال حاضر و برای آینده قابل پیش بینی است که یک جایزه بزرگ تحت شرایط عادی است فقط نمی خواهید به توان ممکن است.

"ما به تعهدات خود برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه درگیر در آماده سازی و تحویل این رویداد ما داوطلب مارشال و مسابقه سازندگان و البته, شما, شگفت انگیز, طرفداران بدان معنی است که این بهترین و امن ترین و تنها تصمیم ما می تواند."

پرینگل تایید کرد که بحث بیش از این امکان از پشت بسته-درب رویداد ادامه دارد و مطمئن باشید طرفداران با 2020 بلیط که به آنها داده خواهد شد و گزینه انتقال رزرو خود را به سال آینده و یا در نظر گرفتن هزینه کامل.

او همچنین افزود: "ما قصد داریم به دور هزار بلیط برای 2021 رویداد به بیمه خدمات درمانی و دیگر کلید کارگران که به معنای واقعی کلمه شده است با قرار دادن زندگی خود را در خط برای همه ما در طول این زمان به چالش کشیدن. هیچ کس می تواند در شک از بدهی قدردانی ما نسبت به آنها."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن