Coronavirus تاخیر راه اندازی ناسا James Webb Space Telescope

Work continues on NASA's James Webb Space Telescope.

ناسا

ناسا باز هم تاخیر در راه اندازی آن James Webb Space Telescope, این بار به دلیل چگونه coronavirus نهفته است کار خدمه Space.com گزارش شده است. تلسکوپ بود برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه مارس سال 2021 پس از تعدادی از تاخیر. اما توماس Zurbuchen ناسا دانشیار مدیر علوم گفت: در پنج جلسه از فضای مطالعات مدیره از آکادمی ملی که COVID-19 باعث شده کار به سقوط برنامه.

“ما نمی خواهد راه اندازی در مه,” Zurbuchen گفت. “مسلما ما نمی خواهد در ماه مارس راه اندازی. است که در کارت های سمت راست در حال حاضر. که نه به این دلیل که چیزی اشتباه است. این نیست که هر کسی تقصیر یا سوء مدیریت.” ماه مارس سال 2021 تاریخ راه اندازی در حال حاضر به نظر می رسید بلند پروازانه قبل از COVID-19 — ژانویه گزارش دفتر پاسخگویی دولت گفت که تاریخ ممکن است امکان پذیر نمی شود “بر اساس یک ارزیابی دقیق از خطرات و هزینه های برنامه.” پس از همه گیر زده, فضا, اخبار, گزارش ناسا و پیمانکار Northrup گرومن برش خدمه کار از 12, 10 ساعت در شیفت در هفته به پنج تا هشت ساعت در شیفت در هر هفته است.

کار در حال انجام است و Zurbuchen گفت که او امیدوار تلسکوپ هنوز هم می تواند راه اندازی مدتی در 2021. اخیرا در شنبه ناسا با موفقیت آزمایش یک تمدید بخشی از دستگاه شناخته شده به عنوان خدمت برج مجمع با توجه به ناسا وبلاگ.

این JWST است “در مدار مادون قرمز رصدخانه” و در نظر گرفته شده است جانشین تلسکوپ فضایی هابل. این پروژه در حال حاضر چندین دچار تاخیر با توجه به ریزه کاری های ساخت و ساز آن نیاز دارد.

در این مقاله: coronavirus Northrup گرومن, jwst, James Webb Space Telescope, NASA Covid-19 اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>