مشترک Huawei Mate 20 Pro, مشکلات و نحوه رفع آنها

تو خود را Huawei Mate 20 نرم افزار در دست شما وجود دارد چیزی است که شما مطمئن نیستید که در مورد یا مسئله ای است که فقط به نظر نمی رسد درست است. شما ممکن است به تنهایی و همسر خود را 20 Pro ممکن است وهمی و یا دو در داخل. در اینجا خلاصه ما از شایع ترین مشکلات گزارش در مورد هواوی در غیر این صورت بسیار چشمگیر تلفن.

مشکل: نوشتن اجازه دسترسی به کارت SD کار نمی کند برای برنامه های شخص ثالث

برخی از کاربران ارسال در XDA توسعه دهندگان فروم گزارش داده اند که داشتن یک موضوع انتقال فایل ها از همسر خود 20 نرم افزار به کارت SD خارجی. در خصوص این موضوع مطرح می شود در برخی موارد بعد از ارتقا به EMUI 10. Huawei و برنامه های گوگل باقی می ماند و قادر به انتقال فایل ها به کارت SD در عین حال برخی از برنامه های شخص ثالث نمی تواند.

بر اساس پست ها در فروم آن را به طور کامل روشن نیست چه چیزی باعث این و که آیا یک راه حل تضمین شده است به کار در تمام موارد. با توجه به Huawei نظرات خود در انجمن رسمی آن این است که در واقع یکی از ویژگی های طراحی اجرا “برای اطمینان از صاف و کارایی سیستم و امنیت داده ها.” با اینحال کاربران پیشنهاد کرده اند زیر بالقوه رفع که ممکن است در موارد خاص.

پتانسیل رفع:

 • استفاده از Mixplorer یا دیگر root explorer نرم افزار که شخص ثالث اندروید مدیریت فایل. برخی از کاربران گزارش این برنامه کار برای آنها.
 • جمع و جور کردن به پایین به EMUI 9. این یک درگیر فرایند است که قابلیت پاک کردن اطلاعات گوشی خود را (شما نیاز به بالا و برای اولین بار) و باید انجام شود تنها اگر شما واقعا نیاز به استفاده از شخص ثالث فایل کاشفان برای انتقال فایل ها به کارت SD. به عنوان دقیق روی Huawei وب سایت آن نیاز به دانلود آخرین نسخه از HiSuite. هنگامی که شما دانلود کرده اید HiSuite بر روی کامپیوتر شما و سپس اتصال آن به همسر خود را 20 نرم افزار, راه اندازی, HiSuite و کلیک کنید به روز رسانی > سوئیچ به نسخه های دیگر. شما ممکن است نیاز به رفتن به همسر خود را 20 نرم افزار و تنظیمات سوئیچ اجازه می دهد HiSuite به استفاده از HDB قبل از انجام این کار است.

موضوع: NFC کار نمی کند

ما دیده ایم چند شکایت در Huawei فروم و در XDA توسعه دهندگان فروم در مورد مسائل با NFC و به طور خاص با پرداخت پرداخت از طریق گوگل به درستی کار نمی کند. این به نظر نمی رسد موضوع را با EMUI 10 اما تنها EMUI 9. اما اگر شما هنوز هم در EMUI 9 وجود دارد یک زن و شوهر ممکن است مسائل در اینجا, بنابراین در اینجا چیزی است که به را امتحان کنید:

پتانسیل رفع:

 • آپدیت به EMUI 10.
 • اگر شما ریشه دارد همسر خود را 20 Pro یا قفل بوت لودر که ممکن است به جلوگیری از پرداخت موبایل از کار; نصب اندروید بتا نیز می تواند تاثیر بانکداری apps.
 • خود را به نوبه خود Huawei Mate 20 نرم افزار خاموش و سپس پایین نگه داشتن قدرت و حجم تا کلید با هم. گوشی باید بار ریکاوری منو و شما می توانید با استفاده از حجم پایین برای برجسته کردن و پاک کردن پارتیشن کش و دکمه قدرت کلید به آن را انتخاب کنید. هنگامی که آن را انجام می شود را انتخاب کنید راه اندازی مجدد سیستم در حال حاضر.
 • اگر مشکل شما با گوگل پرداخت به طور خاص حذف نصب کنید گوگل پرداخت برنامه. و سپس راه اندازی مجدد گوشی خود نصب کنید, گوگل, پرداخت, برنامه و تنظیم آن را دوباره.

دلخوری: حجم کم

شده اند وجود دارد چند گزارش در XDA توسعه دهندگان فروم و در ق در مورد حجم مسائل با همسر 20 Pro. برخی از مردم احساس می کنید که حجم است که به طور کلی بیش از حد کم است. این یک مشکل است که گزارش شده برای EMUI 9 با گزارش آنلاین ارتباط آن را با EMUI 10. سعی کنید به روز رسانی کنید اگر که حل مسائل. اگر نه سعی کنید یکی از این راه حل های ممکن:

راه حل:

 • اگر شما با داشتن یک موضوع را در نظر چشم انداز ممکن است به این دلیل که سخنران اصلی این است که کاهش حجم به سوئیچ به صدای استریو. نگاهی به در تنظیمات > صدا و مطمئن شوید که استریو+ است خاموش و سپس دوباره تست.
 • نگاهی به در تنظیمات > صدا > صدای دالبی Atmos و سعی کنید با تغییر تنظیمات از هوشمند به هر آنچه که حس می کند برای مطالب خود را به دیدن اگر آن را می سازد تفاوت.
 • حجم کم می تواند مربوط به هدفون و یا USB-C آداپتور است که شما با استفاده از. به دنبال یک 3.5 mm به USB-C آداپتور است که دیجیتال به آنالوگ مبدل (DAC) تراشه در آن است.
 • شما می توانید پیدا کردن volume booster, برنامه های مثل این یکی در بازی فروشگاه اما توصیه ما احتیاط به دلیل حجم بالا می تواند به شنوایی شما آسیب برساند و به طور بالقوه از بین بردن بلندگو.

مشکل: صفحه سبز رنگ

موارد متعدد از مردم شکایت که تلفن خود را در صفحه نمایش های گرفته شده در یک رنگ سبز که تنها بدتر می شود نشان داده اند تا آنلاین از تلفن راه اندازی شد. اغلب قابل توجه در برابر یک تصویر پس زمینه تاریک و یا در شرایط کم نور سبز رنگ گسترش می یابد که در آن از کنار گوشی منحنی و می تواند گسترش بیش از بالای صفحه نمایش. Huawei با صدور بیانیه ای در مورد این موضوع حمایت خود را از وب سایت بیان کرد که این می تواند ناشی از استفاده از تلفن در دماهای پایین است. آن را نشان می دهد با در نظر گرفتن مراحل زیر را برای بهبود وضعیت:

راه حل بالقوه:

 • رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش > رنگ و چشم آسایش > Color Mode و متوسطو سپس لمس یا کشیدن نقطه در دایره رنگ یا لمس گرم و یا سرد به تنظیم درجه حرارت رنگ به سطح مورد نظر. Huawei توصیه تنظیم درجه حرارت رنگ به یک کولر رنگ برای یک تجربه بهتر است.
 • غیر فعال کردن چشم حالت آرامش و بررسی کنید که آیا این موضوع حل شده است.
 • غیر فعال کردن حالت شب و افزایش روشنایی صفحه نمایش. Huawei آمده است که این کاهش می دهد و به رنگ سبز روشن.
 • اگر موارد بالا راه حل کار نمی کنند, تماس با Huawei مرکز خدمات شبکه خود را و یا تهیه خرده فروش در صورت هر گونه مشکل سخت افزاری که باید آن را تحت پوشش ضمانت است. بازدید Huawei وب سایت برای کسب اطلاعات در نزدیکترین به شما.

Glitch: در نمایش حسگر اثر انگشت

فن آوری های جدید اغلب می تواند مشکل ساز و در حالی که همسر 20 نرم افزار در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت یکی از آنهایی که بهتر آن کامل نیست و می تواند تبدیل به کمتر قابل اعتماد در طول زمان است. اگر شما حسگر اثر انگشت گرفتن است چند تلاش می کند برای باز کردن قفل گوشی زمانی که از آن استفاده می شود که تنها یکی از بهترین کاری برای انجام این است که دوباره ثبت نام اثر انگشت خود را. گفت: این مشکل دیگر این است که گزارش نشده اخیرا پس از آن نیز ممکن است ارزش به روز رسانی به عنوان Huawei منتشر کرده است به روز رسانی از آنجا که همسر 20 نرم افزار را راه اندازی کرده اند که بهبود سنسور اثر انگشت.

راه حل بالقوه:

 • باز کردن تنظیمات بر روی همسر خود را 20 Pro رفتن به امنیت و حریم خصوصیو سپس اثر انگشت ID و کد امنیتی را وارد کنید. انتخاب اثر انگشت ثبت شده است که باعث مشکل و سپس حذف از لیست که به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش. شما باعث خواهد شد برای اضافه کردن یک جدید اثر انگشت و یا اگر نه انتخاب جدید در صفحه نمایش اثر انگشت از گزینه های در دسترس.
 • اگر شما یک محافظ صفحه نمایش نصب شده, این ممکن است ثبت نام و یا استفاده از. اگر ممکن است آن را حذف و rescan اثر انگشت خود را. علاوه بر این برخی از محافظ صفحه نمایش ممکن است کاهش قابلیت اطمینان در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت پس از بررسی با این شرکت است که باعث می شود آن را قبل از خرید.

موضوع: آیکون اطلاع رسانی دیده نمی شود

Huawei Mate 20 نرم افزار دارای یک شکاف در بالای صفحه نمایش و صفحه نمایش در دسترس است هر دو طرف از آن است که بسیار بزرگ ترک اتاق تنها به صورت دائمی آیکون مانند باتری, زمان, سیگنال شبکه بلوتوث و NFC. گاهی اوقات برنامه و دیگر اطلاعیه ها ممکن است به نظر می رسد. خاموش کردن شکاف زیر تنظیمات را نیست درمان این مشکل است. خوشبختانه این به نظر نمی رسد که مشکل اخیر قضاوت با فعالیت در Huawei جامعه, انجمن, پس از آن ممکن بود حل شد با به روز رسانی تلفن.

راه حل بالقوه:

 • به روز رسانی گوشی خود را به آخرین نسخه EMUI.
 • این موضوع را با هواوی EMUI رابط کاربری بالای آندروید 9.0 و هر بریده گوشی Huawei تحت تاثیر قرار خواهد شد و نه به طور خاص Mate 20 Pro. در حال حاضر هیچ راه حلی برای این کار در خارج از ارائه بازخورد به هواوی. شرکت می کند گوش دادن به این تغییرات ممکن است رسیدن به در نسخه های آینده از EMUI.

مشکل: از دست رفته هوش مصنوعی ویژگی های تصویری

هوش مصنوعی استفاده شده است به منظور افزایش هنوز هم عکس ها در گوشی های هواوی در حالی که برای و همسر 20 نرم افزار می افزاید: A. I. ویژگی های تصویری و همچنین. آن را ممکن است به تیرگی پس زمینه, جدا کردن یک رنگ خاص بر روی صفحه نمایش و یا حتی اضافه کردن فیلتر زنده به فیلم. اگر همسر خود را 20 Pro نمی کند که این ویژگی آن را به احتمال زیاد است که شما در حال اجرا خارج از تاریخ نسخه از این سیستم عامل.

راه حل بالقوه:

 • سیستم عامل 9.0.0.122 یا 9.0.0.126 اضافه خواهد شد این ویژگی بسته به محل خود دستگاه تنظیمات و شبکه. بررسی نسخه گوشی خود را در حال اجرا است با رفتن به تنظیمات > تنظیمات سیستم > درباره تلفن. اگر آن را زودتر از هر کدام از نسخه های بالا رفتن از یک مرحله و به آن ضربه بزنید نرم افزار به روز رسانی به موقع دستگاه برای بررسی اگر یک نسخه جدیدتر در دسترس است.
 • انتشار سیستم عامل جدید بستگی به شبکه شما و بنابراین اگر آن را نمی تواند به بیمار به عنوان به روز رسانی سیستم عامل است که معمولا ارسال شده در دسته. اطمینان حاصل شود که شما دریافت به روز رسانی به سرعت با ضربه زدن روی دکمه منو در سمت راست بالای نرم افزار به روز رسانی صفحه نمایش و سپس روشن کردن خودکار دانلود بیش از Wi-Fi را انتخاب کنید.

کسانی که همه مشکلات ما دیده می شود اغلب گزارش شده با Huawei Mate 20 نرم افزار تا کنون, اما اگر دیگران نشان می دهد تا ما را به آنها اضافه کردن به لیست و کمک با راه حل های ممکن است بیش از حد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>