Balmuda را $329 بخار-بر اساس توستر در نهایت می رسد در ما

Balmuda فقط شما چقدر ارزش نان تست خود را در صبح ؟ به اندازه کافی که شما می خواهم به پرداخت د

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399
Balmuda The Toaster
Balmuda

فقط شما چقدر ارزش نان تست خود را در صبح ؟ به اندازه کافی که شما می خواهم به پرداخت دلار بالا برای نزدیک به ایده آل بافت در هر زمان ؟ شما در حال حاضر یک فرصت برای اثبات تعهد خود را. نام تجاری ژاپنی Balmuda منتشر کرده است آن افسانه توستر در آمریکا ساخت آن یکی از یک نوع بخار با تکنولوژی موجود در این طرف اقیانوس آرام و بدون تلاش های فوق العاده. این هزینه های سرسام آور $329 در وب سایت شرکت (و به زودی در آمازون و ویلیامز سونوما) اما یک دلیل وجود دارد برای که — آن را یک گام مهم از یک pop-up توستر.

به جای آن از حد معمول سیم توستر متکی دقیقا کنترل بخار در همه طرف به حرارت نان خود را بیشتر به طور مداوم در حالی که حفظ طعم و رطوبت. سیمی که در آن 2016 بررسی که Balmuda دستگاه را نمی تواند عادی توست والا به نظر می رسد اما آن را حفظ ذاتی tastiness عالی-گزینه های با کیفیت و حتی می تواند به احیای برخی از نان بیات. شما فقط ممکن است متوجه تفاوت اگر شما ترجیح می دهند به فروشگاه در یک نانوایی محلی به جای سوپر مارکت.

شما همچنین می توانید استفاده از آن را برای وعده های غذایی فراتر از ساده نان از جمله پیتزا, کوکی ها و برخی از مواد غذایی منجمد. در آن نور می تواند آن را آسان تر برای توجیه اگر شما کمتر از هیجان خود را با فر نه تنها موجود خود را توستر.

در این مقاله: Balmuda, نان برشته کن, مواد غذایی, مواد غذایی و نوشیدنی, صفحه اصلی, خانگی, پخت و پز نان نان برشته کن فر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب