Comcast در نقاط مهم فای عمومی رایگان باقی خواهد ماند برای بقیه سال 2020

آندره Stanescu via Getty Images به عنوان بخشی از خود را ادامه فشار به نگه داشتن مردم متصل در

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399
Oct 22, 2019 Santa Clara / CA / USA - Comcast Cable / Xfinity service stopped in a parking lot; Comcast is the largest home internet service provider in the United States
آندره Stanescu via Getty Images

به عنوان بخشی از خود را ادامه فشار به نگه داشتن مردم متصل در طول همه گیر Comcast است که ساخت آن نقاط مهم فای عمومی رایگان برای هر کسی که باقی مانده از سال 2020 است. در ماه مارس Comcast آن 1.5 میلیون نقاط عمومی رایگان برای همه (حتی غیر Xfinity مشترکین اینترنت). پیشنهاد راه اندازی شد به پایان می رسد و پس از 60 روز اما در حال حاضر این نقاط باقی خواهد ماند رایگان برای شش ماه دیگر.

"ما شاهد یک جهش بزرگ در استفاده پس از ما باز کرد تا ما نقاط عمومی و ما هیجان زده به نگه داشتن آنها را باز از طریق پایان سال به عنوان کشور آغاز می شود گام برای بازگشایی" دانا قوی جمهور Xfinity خدمات مصرفی در بیانیه ای گفت:.

با توجه به Comcast صدها نفر از هزاران نفر از غیر Xfinity مشتریان گرفته اند با استفاده از نقاط رایگان. ماه گذشته سناتور کوری بوکر کامالا هریس و Ron Wyden خواست Comcast به تمام نقاط فای (از جمله Xfinity مشتریان روتر) به دانش آموزانی که اصلا دسترسی به اینترنت در خانه. در پاسخ به کالا را استعلام در آن زمان Comcast با اشاره به دیگر برنامه به معنای نگه داشتن مردم در ارتباط است.

Comcast را ارائه می دهیم را به خود اینترنت ملزومات برنامه رایگان برای کاربران جدید به مدت 60 روز بود و همچنین مجموعه به اتمام می رسد. دیروز این شرکت به اشتراک گذاشته شده است که آن را ادامه خواهد داد به ارائه 60 روز از خدمات رایگان به اینترنت از ملزومات مشتریان از طریق پایان سال است.

"در حال حاضر بیش از هر زمان اتصال به کامپیوتر تبدیل به یک ابزار حیاتی برای خانواده ها برای دسترسی به منابع آموزشی برای دانش آموزان, مهم, اخبار و اطلاعات مربوط به جامعه خود و جهان, پزشکی از راه دور برنامه های کاربردی و یا به اقامت در تماس با خانواده و دوستان" قوی گفت.

در این مقاله: 2020, اینترنت, ملزومات, گیر coronavirus comcast, عمومی, اینترنت, xfinity نقاط مهم فای covid-19, اتصال, رایگان, thebuyersguide, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب