کالج فصل می تواند رخ دهد بدون ستاره

و شکی نیست که Clemson را ترور لارنس, اورگان Penei Sewell و LSU را Ja'Marr تعقیب خواهد بود در میان تعریف چهره 2

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399

و شکی نیست که Clemson را ترور لارنس, اورگان Penei Sewell و LSU را Ja'Marr تعقیب خواهد بود در میان تعریف چهره 2021 پیش نویس NFL. مسیر نخبگان بازیکنان مانند آنها به پیش نویس NFL, اما می تواند در نهایت در شار.

به عنوان آینده فوتبال کالج روند نسبت به مدل های که شامل تاخیر و یا شکسته برنامه برای سال 2020 فصل بالقوه برای بازیکنان نخبه به جست و خیز کالج فوتبال فصل پدید آمده است به عنوان یک امکان اگر فصل شامل قابل توجهی به تاخیر بیاندازد.

سوال بی سر و صدا بودن خواسته در بخش ورزشی و همایش دفاتر این است که آیا بازیکنان ستاره می خواهم به بازی را از طریق بهار و بلافاصله وارد عمل خرد کردن یا اسیاب پیش نویس روند و سپس NFL اردوگاه های آموزشی.

خانواده ها از چشم انداز بالا بودن استقبال توسط عوامل پرسیدن سوال در مورد برنامه به طور بالقوه پرش فصل اگر آن را به تعویق افتاد. یک صنعت منبع خلاصه این گفتگو این است: "آنها ممکن است صرفه جویی در کالج فوتبال را با بازی در بهار اما ممکن است بدون ستاره است."

برای روشن بدون ستاره را علنا نشان داد اولویت خود را در مختلف سناریوهای فرضی برای این فصل است. اما مکالمات اتفاق می افتد در پشت صحنه آن را آشکار است که یک تاخیر نجومی می تواند به معنای یک گزینه برای بازیکنان به ثبت نام با عوامل کار کردن بخش خصوصی و صرف سال آماده شدن برای پیش نویس است.

عمومی ترین مقامات در سراسر کالج دو و میدانی در حال گرد آوردن تا لبخند را در چهره خود و امیدوار است که دانش آموزان در مدرسه. که می تواند به معنای فوتبال برنامه بازی خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی و میلیارد دلار, ماشین, کالج, فوتبال خواهد بود به کسب و کار. اما واقعیت این است که وجود دارد همه نوع از برنامه ها و احتمالات مورد بحث از جمله نگرانی در مورد راهپیمایی از دیگر برنامه است.

Clemson QB Trevor Lawrence warms up before the College Football Playoff title game against LSU on Jan. 13, 2020. (Alika Jenner/Getty Images)
Clemson QB ترور لارنس گرم کردن قبل از فوتبال کالج حذفی عنوان بازی در برابر LSU در Jan. 13, 2020. (Alika Jenner/گتی ایماژ)

برای فوتبال به بازی می شود از ژانویه تا مارس سال 2021 به عنوان مثال به آن معنا است که فوتبال را به عقب براند اواخر فوریه ترکیب و در اواخر مارس پیش نویس NFL. (این ترکیب به ویژه مهم است برای پرونده های پزشکی که در نظر برخی از با ارزش تر به تیم NFL از تمرین اجرای.)

مفهوم ساییدگی از ستاره ها پدید آمده است به عنوان یک نگرانی در صورتی که دیر شروع مدل مطرح می شود. چشم انداز آسیب و خطر بالقوه در آب و هوای نامساعد برای اکثریت فصل بيشترین.

"من فکر می کنم در مورد آن برای مطمئن" گفت: یک ورزشکار رسمی در چندساله بالا 20 برنامه. "من احساس می کنم از بالا ردیف از برنامه های همه در حال رفتن به آن نوع از بازیکنان کلیدی. برخی در حال رفتن به تحت تاثیر بیش از دیگران است. که رفتن به روی میز. شما نمی توانید سرزنش بچه ها اگر نظر آنها کسانی که همه چیز."

یاهو ورزشی رسیده به یک تعداد انگشت شماری از مقامات ورزشی که تا به حال متنوع نظرات. "من شنیده ام که نگرانی گفت:" قدرت پنج مدیر ورزشی. "من فکر می کنم آن چیزی را در نظر بگیرید. من فکر می کنم این چیزی است که برخی از کودکان و نوجوانان انجام خواهد شد. سوال این است که چگونه بسیاری از؟"

بازیکنان نخبه ایم که فقط در کالج برای دو فصل – فکر می کنم Trevor لارنس و یا ایالتی اوهایو جاستین زمینه – نخواهد بود واجد شرایط برای NFL مکمل پیش نویس این تابستان. (NFL مکمل پیش نویس زندگی در عجیب و غریب, اموات به عنوان هنوز هم وجود دارد هیچ مجموعه تاریخ برای سال جاری مکمل پیش نویس است. به طور معمول برگزار شد در ژوئیه قبل به اردوگاه های آموزشی.) با توجه به NFL-NFLPA توافق مذاکرات دسته جمعی هیچ بازیکن واجد شرایط برای مکمل پیش نویس "تا سه NFL فصول منظم را آغاز کرده و به پایان رسید زیر هر دو از فارغ التحصیلی اش از دبیرستان یا فارغ التحصیلی از [کلاس]." وجود حدس و گمان بوده است که در سال 2020 پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط می تواند درخواست برای مکمل پیش نویس – فکر می کنم یک بازیکن مثل Clemson را تراویس اتین که در بازگشت به بازی یک سال بیشتر. NFL کاهش یافته است به ارائه وضوح در واقعیت از این, اما وجود انگیزه کمی برای NFL می خواهید به یک سیل از بازیکنان در مکمل پیش نویس است.

این آشکار است که کالج های نجومی است که روند نسبت به برخی از نوع قابل تغییر است. در حالی که اعلام متحده, Iowa, اورگان و اوکلاهما در حال امید و برنامه ریزی برای دانش آموزان در محوطه دانشگاه فراهم کرده است تکان خوردن از خوش بینی به صورت سنتی فوتبال فصل, هنوز هم وجود دارد چند مقامات که می توانید تمام 130 FBS دانشگاه در حال بازی فوتبال با طرفداران در می ایستد.

سوال از آنچه که فوتبال می تواند مانند نگاه باقی مانده است یکی غالب در سراسر این ورزش است. (نیویورک پست گزارش NFL را در نظر بازی شنبه بازی در این رویداد از هیچ college football.)

SEC کمیسر گرگ سنکی اشاره در یکی از گزینه های مورد بحث در پشت صحنه در روز پنج شنبه. در یک مصاحبه رادیویی با جکسون 1010XL او با اشاره به سناریوی "اگر یک زن و شوهر از برنامه های قادر" برای بازی در پاییز. "آیا که جلوی همه ؟ من مطمئن هستم که آن را ندارد." سنکی اشاره به اولویت ورزش به "حرکت در امتداد هم است." اما یک شکل عمومی اشاره در برخی از لیگ های حرکت های آینده در حالی که دیگران هنوز در حال دست به دستبند جذاب بود.

اختلاف در شدت ویروس در مکان های جغرافیایی مختلف همراه با شدت های مختلف دولت محدودیت هایی که منجر به آشکار مسیرهای. یک انتخابی شروع که می تواند به این معنی است که برخی از مدارس را از دست ندهید این فصل در حالی که دیگران رو به جلو فشار دهید. دیگر هل دادن کل فصل بازگشت به 2021 با امید درمان بهتر و دانش و در دسترس بودن تست برای افزایش شانس که همه از این برنامه قادر خواهید بود به بازی. (و شانس بهتری برای بازی در مقابل طرفداران است که بیش از 50 میلیون دلار درآمد برای برنامه های بالا.)

تا زمانی که وجود دارد را به وضوح در فوتبال کالج فصل ما باقی می ماند به دام افتاده در گمانه زنی های نجومی. اما آن را تبدیل به آشکار است که نخبگان پیش نویس چشم انداز خواهد شد که تصمیم گیری های دشوار را اگر وجود دارد یک تاخیر قابل توجهی در این فصل است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب