'COD: Warzone' در حال حاضر نیاز به دو فاکتور تأیید هویت برای بازیکنان PC

Infinity Ward جدید Call of Duty: Warzone بازیکنان بر روی کامپیوتر شما در حال حاضر باید از طر

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
Warzone
Infinity Ward

جدید Call of Duty: Warzone بازیکنان بر روی کامپیوتر شما در حال حاضر باید از طریق دو فاکتور تأیید هویت از طریق پیام متنی هنگامی که آنها در ورود به بازی. برای روشن CoD توسعه دهنده Infinity Ward است نورد اضافی اندازه گیری های امنیتی برای کسانی که بازی در, رایگان-به-بازی بازی های مشتری و نه کسانی که دسترسی به نبرد رویال بازی از طریق جنگ های مدرن.

در اعلام آن صدای جیر جیر این شرکت گفت: از ویژگی های است که به منظور ارائه کامپیوتر پارسه با "یک لایه اضافی امنیتی" — پلی استیشن و ایکس باکس بازیکنان خود را در حال حاضر سیستم عامل' دو فاکتور تأیید سیستم برای حفاظت از آنها ، به عنوان پاسخ به صدای جیر جیر و GameSpot نشان می دهد هر چند توسعه دهنده می تواند ام نیز اجرا شده ویژگی برای نازک کردن متقلب توسط, جلوگیری از رباتها از بودن قادر به ورود به سیستم در.

انجمن ایران هات لذت بردم شهاب سنگی در حال افزایش محبوبیت و در صدر 50 میلیون بازیکن تنها یک ماه پس از راه اندازی. Infinity Ward روایت مدیر, Taylor Kurosaki گفت: در مصاحبه ای که از آن خواهد شد "throughline که متصل مختلف مختلف زیر فرانشیز از ندای وظیفه" در آینده است.

در این مقاله: اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب