چرا تلویزیون های شهری  ایندور بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند؟

چرا تلویزیون های شهری  ایندور بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند؟   اکنون اطلاعات نه تنها از طریق روز

توسط مدیر سایت در 3 تیر 1402

چرا تلویزیون های شهری  ایندور بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند؟

 
اکنون اطلاعات نه تنها از طریق روزنامه ها، بلکه از طریق تلویزیون شهری  LED نیز بسیار سریع پخش می شود. این به طور گسترده ای در مراکز خرید بزرگ یا مکان های فعالیت دیگر استفاده می شود. در میان بسیاری از ابزارهای انتقال اطلاعات امروزه، اطلاعات نه تنها از طریق روزنامه ها، بلکه از طریق تلویزیون شهری  LED که به طور گسترده در مراکز خرید بزرگ یا سایر مکان های فعالیت استفاده می شود، بسیار سریع پخش می شود. در میان بسیاری از ابزارهای انتقال اطلاعات، چرا تلویزیون شهری  LED ایندور بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؟ از هتل‌های اولیه، بیمارستان‌ها، موزه‌های علم و فناوری گرفته تا مراکز اصلی نظارت، بانک‌ها، سالن‌های کنسرت، صحنه‌ها، رستوران‌ها، مدارس و غیره، تلویزیون های شهری  ضروری هستند. اینها از ویژگی های خودش جدا نیست. به طور خلاصه به معرفی مزایا و ویژگی های آن می پردازیم.

1- جلوه نمایش بسیار خوب است
در حال حاضر، تلویزیون شهری  هایی که در داخل خانه استفاده می کنیم، اساساً کاملاً خودکار هستند و عملکرد بسیار ساده است. علاوه بر این، در مقایسه با سایر حامل ها برای انتقال اطلاعات، تلویزیون شهری  تلویزیون شهری  واضح تر و رنگارنگ تر است. هیچ موزاییکی در فرآیند نمایش وجود نخواهد داشت. بنابراین، تلویزیون شهری  LED ایندور می تواند تلویزیون شهری  را شفاف تر کند. از طرف دیگر، اگر تلویزیون شهری  مشکل داشته باشد، تعمیر و نگهداری نیز بسیار راحت است. بدون تمام جداسازی قطعات، تعمیر و نگهداری تک لامپ می تواند محقق شود.
2- توابع کاملاً کامل هستند
ما می دانیم که تلویزیون شهری  نه تنها حامل کلمات است، بلکه حامل تصاویر و فیلم ها نیز هست، بنابراین نوع اطلاعاتی را که می خواهید به مخاطبان پخش کنید، می تواند در هر زمان با توجه به نیاز ما تغییر کند که بسیار راحت است. . علاوه بر این، اگر رویدادی را برگزار کنیم، تلویزیون شهری  می تواند پخش زنده را نیز متوجه شود.
تلویزیون های شهری ایندور اکنون از طراحی صرفه جویی در انرژی استفاده می کنند. هنگام استفاده، مصرف برق بسیار کم است، که می تواند به مردم کمک کند تا مقدار زیادی در مصرف برق صرفه جویی کنند و همچنین بسیار دوستدار محیط زیست است. بنابراین، تلویزیون شهری  ایندور یک راه بسیار خوب برای انتشار اطلاعات است. در روند استفاده، محبوبیت بیشتری دارد. توصیه می شود که خرید را در نظر بگیرید.

نمایشگرهای تبلیغاتی LED در مراکز خرید چیست؟

 
با توسعه اقتصادی فعلی، ساخت مراکز خرید در بسیاری از نقاط در حال افزایش است و تقاضای بازار برای تلویزیون شهری  LED مراکز خرید در حال افزایش است، که باعث توسعه سریع تلویزیون شهری  LED مراکز خرید می شود. تلویزیون شهری  LED مراکز خرید می تواند به طور مستقیم و واضح تبلیغات محصول را نمایش دهد. ماژول نرم تلویزیون شهری  به شکل خاص
با توسعه اقتصادی فعلی، ساخت مراکز خرید در بسیاری از نقاط در حال افزایش است و تقاضای بازار برای تلویزیون شهری  LED مراکز خرید در حال افزایش است، که باعث توسعه سریع تلویزیون شهری  LED مراکز خرید می شود. تلویزیون شهری  LED مراکز خرید می تواند به طور مستقیم و واضح تبلیغات محصول را نمایش دهد. تلویزیون شهری  ویژه شکل LED ماژول نرم یک تلویزیون شهری  LED است که عمدتاً در مراکز خرید استفاده می شود، بسیاری از مشتریان نمی دانند نمایشگرهای تبلیغاتی LED در مراکز خرید چگونه هستند؟ 
انتخاب تلویزیون شهری  LED در مراکز خرید به طور کلی با توجه به مساحت مراکز خرید تعیین می شود. کسانی که مساحت بیشتری دارند می توانند مواردی را با فاصله نقاط بزرگتر انتخاب کنند. مهم نیست. نگاه کردن از راه دور تاثیری روی جلوه مشاهده ندارد. اگر منطقه کوچک‌تر است، می‌توانید نقطه‌ای را انتخاب کنید که فاصله نقطه‌ای کمتری دارد، به طوری که هنگام مشاهده از فاصله نزدیک، حس دانه‌بندی قوی‌ای نداشته باشید.
نوع نمایشگر تبلیغاتی LED مرکز خرید:
1. تلویزیون شهری  ستون LED
تلویزیون شهری  ستون LED نیز یک تلویزیون شهری  LED رایج در مراکز خرید است. مشخصات عموماً p1.667، P2 و p2.5 است. تلویزیون شهری  LED انعطاف پذیر محصولی است که معمولاً برای ساخت تلویزیون شهری  استوانه ای LED استفاده می شود. یک تلویزیون شهری  استوانه ای LED بزرگ را می توان با بسیاری از نمایشگرهای LED انعطاف پذیر کوچک متصل کرد. تلویزیون شهری  LED انعطاف پذیر با انعطاف پذیری خوب، خم شدن دلخواه و روش های مختلف نصب مشخص می شود که می تواند طراحی شخصی، مصرف انرژی کم و صرفه جویی در مصرف انرژی را برآورده کند.
2. تلویزیون شهری  شفاف LED
تلویزیون شهری  های شفاف ال ای دی به دلیل قیمت بالایشان در مراکز خرید نادر هستند. با این حال، تلویزیون شهری  های شفاف LED اغلب بر روی دیوارهای شیشه ای جواهر فروشی ها در طبقه اول بسیاری از مراکز خرید نصب می شود.
3. تلویزیون شهری  LED در مرکز خرید
همچنین نمایشگرهای LED زیادی در مراکز خرید برای پخش تبلیغات مشاغل وجود دارد. اینگونه نمایشگرهای LED عموماً نزدیک به جریان مردم هستند و بیشتر مشخصات آن P3، P2، p1.875، p1.667، p1.583 و غیره است. بسیاری از مشاغل در مراکز خرید نیز دوست دارند تلویزیون شهری  LED داخلی را انتخاب کنند. برای تبلیغ محصولات خود مانند خدمات، غذای پذیرایی، لوازم آرایشی و غیره وقتی مصرف کنندگان قدم می زنند یا برای استراحت در مرکز خرید می نشینند، تبلیغات FMCG در تلویزیون شهری  ممکن است علاقه فوری مصرف کنندگان را برانگیزد و در نتیجه تقاضا برای مصرف فوری را ایجاد کند.
4. تلویزیون شهری  LED تبلیغات در اوتدور
نمایشگر LED تبلیغات در اوتدور عموما بر روی دیوار بیرونی طبقه اول مرکز خرید نصب می شود. مشخصات تلویزیون شهری  LED p6.67، P8، P10، p16 و ... می باشد. مشخصات خاص باید در ترکیب با پروژه واقعی، اندازه، بودجه و غیره تعیین شود. مزیت این نوع تلویزیون شهری  این است که می تواند پوشش دهد. مخاطبان بیشتر افرادی که در نزدیکی مرکز خرید می آیند و می روند می توانند محتوای تبلیغاتی ویدیو را به وضوح ببینند که برای تبلیغ برندها، کالاها یا خدمات مفید است.

برای مطالعه بیشتر و اطلاعات تکمیلی به وب سایت ASIlight.com مراجعه نمایید.


ASIlight

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن