تراشه تولید کننده TSMC خواهد ساخت یک کارخانه در ایالات متحده

این Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) تراشه تولید کننده است که تولید اپل یک تراشه های سری اعلام

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399

این Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) تراشه تولید کننده است که تولید اپل یک تراشه های سری اعلام کرده است که آن را به ساخت یک کارخانه جدید در آمریکا آن را صرف 12 میلیارد دلار در طول هشت سال آینده برای ایجاد یک "پیشرفته نیمه هادی fab" در آریزونا.

TSMC می گوید که این تاسیسات را "استفاده از TSMC 5-نانو تکنولوژی نیمه هادی ویفر ساخت" و از آن خواهد شد که ظرفیت تولید تا 20,000 نیمه هادی ویفر در هر ماه.

این شرکت همچنین می گوید که آن را به ایجاد بیش از 1600 شغل حرفه ای, در علاوه بر این به هزاران غیر مستقیم در مشاغل مرتبط با نیمه هادی ها. ساخت این کارخانه آغاز خواهد شد سال آینده و برنامه ریزی برای اجرای تا 2029.

این خبر چند روز پس از گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار بود برای متقاعد کردن هر دو TSMC و همکار تولید کننده تراشه اینتل به تولید به آمریکا دولت این است که بنا به گزارش ها در مورد خارج از کشور با تکیه بر تولید کنندگان به ویژه کسانی که در چین و دیگر نقاط آسیا برای عرضه پردازنده های مهم. با این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر جهانی زنجیره تامین نیاز به صورت محلی در دسترس قطعات الکترونیک تبدیل شده است و بیشتر با فشار دادن.

این شرکت در حال حاضر به اجرا در کارخانه در کمس, واشنگتن, در علاوه بر این به دو طراحی مراکز در Austin, تگزاس, و, San Jose, California, ساخت برنامه ریزی شده در کارخانه این شرکت دومین تولید سایت در آمریکا

TSMC مثبت بود در مورد فرصت های بیشتر برای کسب و کار در آمریکا گفت: در یک بیانیه "TSMC استقبال ادامه داد: مشارکت قوی با دولت ایالات متحده آمریکا و در ایالت آریزونا در این پروژه است. این پروژه نیاز به سرمایه قابل توجه و سرمایه گذاری های فن آوری از TSMC.

"قوی سرمایه گذاری آب و هوا در ایالات متحده و نیروی کار با استعداد این را و آینده سرمایه گذاری در آمریکا جذاب به TSMC. ایالات متحده تصویب به دنبال سیاست های سرمایه گذاری فعال در سطح جهانی محیط رقابتی برای یک لبه پیشرو تکنولوژی نیمه هادی عملیات در ایالات متحده آمریکا بسیار مهم خواهد بود به موفقیت این پروژه است. آن را نیز به ما اعتماد به نفس این و دیگر سرمایه گذاری های آینده توسط TSMC و زنجیره تامین شرکت های موفق خواهد بود."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب