'چرنوبیل' مدیر خواهد راس HBO را در "آخرین از ما" خلبان

Naughty Dog HBO است و زمان آخرین از ما سریال را دوباره چرنوبیل را خالق با مدیر آن با توجه به

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399
The Last of Us
Naughty Dog

HBO است و زمان آخرین از ما سریال را دوباره چرنوبیل را خالق با مدیر آن با توجه به تنوع. Johan Renck که به کارگردانی پنج قسمت از چرنوبیلامضاء کرده و به طور مستقیم نشان می دهد خلبان و برای خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی. چرنوبیل خالق Craig Mazin متصل شده است به این پروژه شروع خواهد شد و شرکت و نوشتن و اجرایی تولید این سری در کنار این بازی, نویسنده و مدیر اجرایی, Neil Druckman.

نشان می دهد به دنبال خواهد داشت از وقایع بازی اول که حول محور یک قاچاقچی به نام جوئل که برای اسکورت دختر نوجوان Ellie در سراسر زامبی زده آخرالزمانی, ایالات متحده است. از آنجا که هر دو Druckman و Naughty Dog جمهور اوان ولز خواهد بود که در اقتباس از آن خواهد شد امیدوارم وفادار به تاریخ و زمان آخرین از ما طرفداران می دانید و عشق است. این سری نمی باشد و تاریخ انتشار نشده است و تولید هنوز هم می تواند تحت فشار قرار دادند با توجه به COVID—19 اما انتظار می رود برای اولین بار از بسیاری از نشان می دهد که سونی را توسعه با پلی استیشن محصولات.

در مصاحبه با بحث در مورد فیلم, Renck همچنین در اشاره به احتمال کارگردانی بیش از فقط خلبان قسمت:

"من یک تهیه کننده اجرایی در آن و به آن متصل... من بخشی از این سری خواهد شد و من کارگردانی حداقل خلبان. سپس خواهیم دید که چگونه از آن می رود بیشتر است."

در این مقاله: The last of us اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب