فردا قصد دارد برای تعمیرات اساسی همه دسترسی بیشتر نشان می دهد و زندگی ورزشی

فردا همه دسترسی شما احتمالا می دانید فردا همه دسترسی به عنوان کمی بیش از یک خانه جدید برای س

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
Paramount movies on CBS All Access
فردا همه دسترسی

شما احتمالا می دانید فردا همه دسترسی به عنوان کمی بیش از یک خانه جدید برای ستاره بازحمت حرکت کردن را نشان می دهد اما ViacomCBS مصمم است به منظور بهبود جریان خدمات شهرت. رسانه های غول پیکر است که "شتاب" قصد دارد به وصله پینه کردن تمام دسترسی با اضافه کردن محتوای بسیار بیشتر و فراتر از معمولی CBS مواد و یک تعداد انگشت شماری از اصل. شما می توانید انتظار آن را در مواد از هر یک از شرکت برندها از جمله شرط کمدی مرکزی و اهمیت است. یک میزبان از زندگی مادی را نیز در شیر مانند اخبار و (در نهایت) ورزشی است.

ViacomCBS گفت: انتظار می رود "تغییرات عمده" در تابستان اما برخی از اصلاحات در حال حاضر شروع. دسترسی به همه اضافه شده است بیش از 100 برترین فیلم. بسیاری از این پشت فروشگاه عناوین مانند Godfather trilogy حقیقت ناخوشایند و ساعت, اما این به شما چیزی برای تماشا در بین کشف و پیکارد فصل است.

هیچ رمز و راز در پشت این استراتژی است. این شرکت می خواهد همه دسترسی به همه جانبه سرویس با یک فروشگاه بزرگ به اندازه کافی به آن را به یک "بنیادی" خدمات نه فقط یک مکمل اصلی جریان خدمات شما با استفاده از. آن معتقد است و آن را باید یک کتابخانه "چندین بار بزرگتر" از برخی از رقبای جدیدتر.

گسترش می دهد دسترسی به همه در بیشتر مستقیم مشاجره با امثال HBO حداکثر و NBCUniversal را طاووس. چگونه به خوبی آن را کرایه روشن نیست و ذهن شما. مشابه ارائه نشده است آزمایش به صورت جدی. HBO حداکثر نمی رسند تا مارس 27th و طاووس نمی خواهد که گسترده تر rollout تا ژوئیه 15 — آن را هنوز خاصی اگر آنها بازدید خواهد شد و یا دست و پا کردن به مردم چوب به Netflix بکشد و یا نخست تصویری. آن را نیز ممکن است بستگی به قیمت گذاری شده است. همه دسترسی نسبتا مقرون به صرفه در حال حاضر, اما آن را می شود سخت تر به فروش اگر گسترش خدمات مطالبات بالاتر از هزینه های ماهانه.

در این مقاله: سی بی اس CBS همه دسترسی ViacomCBS, جریان, اینترنت, خدمات, فیلم, تلویزیون, تلویزیون, برترین, تصاویر, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن